отново за баните - с фуги или не

  • 14 618
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
не гледайте само колко ще ви вземе този майстор,а и какво ще направи. може някой без пари да ви свърши работа,а после да ви е яд като влезете в банята. според мен с много малки фуги ще е добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 458
И аз не си го представям съвсем, дайте една снимка! Иначе много харесвам вертикален фриз. Не мисля, че 700 лв е много, но зависи какво прави . На мен ми взе за баня 4,20 кв 550 лв, но с местенето на канали, слагане на вана, WC, плочки, фуги, и мивка+огледало. Но преди година и половина.

# 17
  • София
  • Мнения: 454
Благодаря за всички мнения. Майсторът започва другата седмица. Мисля да се съглася с него и да направим банята без фуги, ако не друго поне по-лесно ще се поддържа чиста.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Питах мъжа ми(той е архитект) и ми обясни, че плочките, които се слагат без фуга са специални и не всички стават така.общо взето такива има от много качествените скъпи плочки. краищата им не са леко заоблени, а са отсечеи направо (дано ме разбрахте). има пак фуга,но не е по-голяма от 1 милиметър и се попълва със специален разтвор,който е в цвета на плочките.

# 19
  • Мнения: 731
С фуги. По-красиво е.

# 20
  • Мнения: 1 341
калиброваните плочки не са ли все едно като система клик на паркетите
На мен една продавачка това ми обясни. стори ми се доста странно, но повярвах... Но сега като се размисля, ми се струва странно и дори неизпълнимо за плочка

# 21
  • Видин
  • Мнения: 168
Колко вземат майсторите на кв.м. само за лепене на плочките? Банята ми е 5кв.м и ми искат 15лв на    квадрат ?

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
калиброваните плочки не са ли все едно като система клик на паркетите
На мен една продавачка това ми обясни. стори ми се доста странно, но повярвах... Но сега като се размисля, ми се струва странно и дори неизпълнимо за плочка
не е като паркета.има си специале начин на поставяне.

# 23
  • Мнения: 934
Без фуга.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
има фуга,но е около1-2 милиметра максимум и се прави със специален разтвор

# 25
  • Мнения: 87
Колко вземат майсторите на кв.м. само за лепене на плочките? Банята ми е 5кв.м и ми искат 15лв на    квадрат ?

нормална цена, можеш да намериш и за 12лв., да се пазариш... зависи от размера на банята, ти прецени дали си заслужава. за фризовете ще ти вземат допълнително. също и за поставяне на санитарията...

# 26
  • Мнения: 5 178
Само да кажа че за ново строителство задължително с фуги, защото има слягане и без фуги плочките директно поемат и изпъкват и се чупят..

# 27
  • Мнения: 934
Само да кажа че за ново строителство задължително с фуги, защото има слягане и без фуги плочките директно поемат и изпъкват и се чупят..
Без коментар.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Само да кажа че за ново строителство задължително с фуги, защото има слягане и без фуги плочките директно поемат и изпъкват и се чупят..
Без коментар.
Абсолютно без коментар

# 29
  • Мнения: 5 178
Това без коментар как да го разбирам..
Ако не вярвате пробвайте!! Пък след 2-3 години ще говорим

Общи условия

Активация на акаунт