Бяла или цветна санитария?

  • 8 449
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Категорично за цветна. От както съм с такава просто си умирам от кеф. Стои много красиво и изобщо не е трудно за поддръжка. Вече като видя бяла ми стои едно старомодно и грозно.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 521
17 години бяхме с бледо-бежеви мивка и тоалетна. Сега при ремонта на банята смених десена на плочките в зелената гама и си взехме на Видима мивка с полуботуш и тоалетна моноблок в подходящо много светло резеда /светло зелено/ - стои прекрасно! Аз съм за цветната санитария и въобще за светлите цветове в живота изобщо!

# 17
  • Мнения: 1 311
Абсолютно съм за цветната санитария.  Моите моноблок и мивка са сини, не се поддържат по-трудно от белите, които имахме до преди няколко месеца. Напротив, на мен даже ми се струва по-лесно, хем цветът е кралско синьо на Видима, т.е. почти най-тъмния. Съобразихме го с плочките, направо си отидохме с тях да избираме цвета на санитарията. Стои прекрасно и определено нямаше да ми харесва толкова, ако беше бяла.

# 18
  • Мнения: 1 098
От естетична гледна точка на мен лично по- ми допада бялата

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 242
17 години бяхме с бледо-бежеви мивка и тоалетна. Сега при ремонта на банята смених десена на плочките в зелената гама и си взехме на Видима мивка с полуботуш и тоалетна моноблок в подходящо много светло резеда /светло зелено/ - стои прекрасно! Аз съм за цветната санитария и въобще за светлите цветове в живота изобщо!

И при нас е бледорезедаво, страхотно стои. Мислихме и за бели мивка и моноблок, но на мен лично ми простее някак. Светлите цветове се поддържат лесно, също както и бялото.

# 20
  • Мнения: 1 107
За мен и бялото и цветното изискват еднакви усилия за поддържане, ако искаш винаги като влизаш в банята да е перфектна. Капчиците личат и на цветната и на бялата, може само на бялата санитария дразнят по-малко. Имам познат мъж(!!!), който каза например веднъж, че всеки път след като позлва банята(душа или мивката) подсушава с кърпа смесители, мивки, баня и винаги му било чисто....явно е въпрос на мерак и усилие. Thinking

# 21
  • Мнения: 648
    За цветна санитария съм аз, но по- леки и свежи цветове Peace Опит с тъмни нямам, но едно от попаденията ни са млечно сините ни мивка и тоалетна чиния в банята Flutter Поддържат се лесно, имат блясък и носят настроение Flutter

# 22
  • Мнения: 72
Oще един глас за цветната санитария Вкъщи в банята сме със синя Предстои ни ремонтна WC-то и там мислим да бъде със санитарен фаянс

# 23
  • София
  • Мнения: 11 711
Защо ли не сложих анкета  ooooh!?А вече е късно.В началото повечето гласове бяха за бялата санитария,последните клонят към цветната.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
    За цветна санитария съм аз, но по- леки и свежи цветове Peace Опит с тъмни нямам, но едно от попаденията ни са млечно сините ни мивка и тоалетна чиния в банята Flutter Поддържат се лесно, имат блясък и носят настроение Flutter
тава все едно аз съм го писала  Peace Peace Peace
много ми харесва цветната санитария - свежи и меки тонове

# 25
  • Мнения: 4 965
Просто цветната стои по-свежо.
На мен бялото не ми е от любимите цветове за интериор.
Единственото бяло нещо вкъщи са стените на спалнята в апартамента, но те ярко контрастират с пода и мебелите. Всичко друго ми е цветничко и шаренко  Crazy.
Особено банята аз я приемам като място за релакс, а бялото прекалено тонизира.

# 26
  • Мнения: 22 438
Бялата се поддържа по-лесно и не е вярно, че събира повече мръсотия или повече си личи. Дори напротив.
Докато на цветната всяка капка от нашата изключително варовита вода си личи и постоянно трябва да търчиш с парцала.

# 27
  • Мнения: 22 935
Бяла,но не отива на абсолютно всички плочки,така че спред зависи.Бялата се цапа колкото и цветната,но не се личи толкова.

# 28
  • София
  • Мнения: 375
И аз съм за бялата, майка ми е със светло синя и никога не е чиста, всяка капка личи, вярно че като е в тон с другите неща стои много добре, но предпочитам да е нещо на което няма да стана роб и да е вечно чисто Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
Побут.

Общи условия

Активация на акаунт