Дъжд от Юлски бебенца вали, виж ги колко сладки те били

  • 13 273
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Да са много щастливи всички нови мами! И бебчовците да ги слушкат!

Лека раждане на онези който се мъчат в момента (сигурно има някой) и на всички който им предстой (и аз в числото).
Днес ме е хванало шубето, не знам защо...

Погледнах статистиката е началото и нещо не ми се вързва:

Нашият отбор е от 129 щастливи мами

Очакваме 34 момчета и 30 момичета, 1 двойка близнаци

Не може 129 мами да чакат 66 бебчета! Аз ли бъркам нещо  newsm78.
Иначе ги преброих по дати са останали 98 бебчета. Явно че липсва инфо, но каквото такова.
Та 98 бебчета са средно по 3 на ден до края на юли а ЕХ че хубаво.
Да видим на коя дата ще има най-много новоизлюпени  Joy

Със статистиката толкова, май много се задълбочих.


# 16
  • Мнения: 984
Уффф свеки преди малко ме пита: какво ти казаха на консултацията, не казаха ли кога ще е?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще кажеш че тя не е раждала 2 деца!!! Какво им става на тези хора всичко ли са забравили или нарочно ме дразнят и изнервят.
Казах и че са казали че ще е до 2 седмици  Crossing Arms Ако ще да се засяга и обижда!

kONI първата страничка и аз я усетих че нещо не излизат сметките. Но важното е да има бебета!!! Колкото дойдат все са добре дошли  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 300
От бройката трябва да се приспаднат вече родените бебчовци:)
Кирова, добре че си имала късмет със завеждащия. В крайна сметка болката ще отшуми след седмица - две, важното е че грешката е поправена.

# 18
  • Мнения: 1 772
Добър ден мили момичета  Hug
Аз започнах с прането на бебешките дрешки вече, малко ме притеснява гладенето в тези жеги, но няма начин...нали ми е мерак сама да си ги свърша тези работи Grinning
Кони, както Рокси е казала родилите мами вече не чакат  Wink освен това има момичета, които не са казали пола на бебчетата.Ако се вземат предвид и те, сметките излизат

# 19
  • Мнения: 14
Zdraveite  Simple Smile
az dokato smogna da se vklucha i hop nova tema
mnogo sa sladki bebencata

# 20
  • Мнения: 14
kato gledam mai vsichki ste razdat v TK niama li niakoi v 2ra gradska  Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
Dodo_Tea, пиши на кирилица ако е възможно  Peace
Аз също съм в ТК, засега не съм видяла някой във 2 градска. Ти защо реши там? Thinking
Марти, браво на тебе мила, аз днеска мислех новите дрешки които ни подариха (американските  Sunglasses) да ги перна ама се захванахме с мама да редим кухнята и някакси оттекоха. Ще видим как съм следобед с ентусиазма. Да си кажа вкъщи даже ми е добре, ама явно навън е пак жегаво и не мърдам до довечера Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 3 524
Dodo_Tea, пиши на кирилица ако е възможно  Peace
Аз също съм в ТК, засега не съм видяла някой във 2 градска. Ти защо реши там? Thinking
Марти, браво на тебе мила, аз днеска мислех новите дрешки които ни подариха (американските  Sunglasses) да ги перна ама се захванахме с мама да редим кухнята и някакси оттекоха. Ще видим как съм следобед с ентусиазма. Да си кажа вкъщи даже ми е добре, ама явно навън е пак жегаво и не мърдам до довечера Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 129
Здравейте!

Аз съм много притеснена, днес ходих на зъболекар и в сряда ще ми вадят нерв  Sick Confused #Cussing out ПОложението със зъба ми било отчайващо и трябвало веднага да извадят нерва, за да не се получи гангрена, което е по-опасно. Сложиха ми арсен, което си е жива отрова, страх ме е да не навреди на бебето, уж се консултирах с моя док, той каза, че не е много добре, ама по-добре било сега, отколкото след раждането , щото при кърменето отровата по-лесно ще отиде при бебето. Рокси, ти беше споменала, че са ти вадили нерв, опасно ли е за бебето? Уфф, така ме е яд, на всичкото отгоре и зъболекаря си обърках - моя го нямаше и при колегата му - такъв грубиян и простак, нит упойка ложи - нищо  Sick  #Cussing out Само ми вика "гледай да не родиш до сряда да ти извадя нерва, па след тва раждай колкото щеш"  Rage Тия хора как си го представят така - те не стават работите по поръчка. Смотаняци, писна ми от лекари, зъболекари, доктори, здравни системи, направо яхнах метлата от нерви  smile3511

# 24
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Andromeda на мен ми вадиха нерв в края на 6-ти месец...без упойки щото това вреди.Самия арсен не би трябвало да е опасен..  newsm78 ....при всички пложения по-добрия вариант е сега да го оправят...друг е въпроса ,че мен после 1 месец все си ме болеше...не се страхувай,арсена си знае работата и болка от самото вадене на нерва няма да имаш  Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
Внимавайте с яденетата по кръчмите. Вчера си поръчах агнешки дреболии /с кой ли акъл/. Към 1 ч през нощта се почна едно разстройство и много болезнени спазми през 40 - 30 мин. Цяла нощ почти не спах, а сутрента болките бяха през 15 мин. Решихме, че е раждане и тържествено се занесохме в Токуда. Междувременно болеше почти непрекъснато и бях сигурна, че моментът е настъпил. Да, ама не - нито разкритие, нито контракции... Бебо дори не се беше смъкнал като хората в тази. Прибрахме се безславно, аз ни жива ни умряла. В къщи, с извинение, се надрайвах едно хубаво и мъничко ми помина. Но се чувствам отврат.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 175
Честити момченца на nikka и mds!Мале какви големи юнаци  Grinning Да са им здрави и послушни!
Ние вчера правихме погача на бебчо.То не бяха ритуали,то не бяха суеверия... ooooh!
Нещо venesska ми се губи  newsm78!
Успешно раждане на Теди и Анжела!!!

# 27
  • Мнения: 129
Благодаря ти, Миксилена, дано всичко да е наред  Praynig Ще стискам кълки до сряда да не тръгне да се ражда през това време Praynig  Grinning

# 28
  • Мнения: 984
уаааа ходих до магазина и долу една бележка лепната че няма да имаме топлоподаване от 16ти до 30ти юли  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мога ли да ги осъдя?!?!?!? Сега ще купуваме бойлер за 2 седмици щото се чудим за какво да си харчим парите. Скоро електрото сигурно и те ще ни накарат по някой генератор да си купим да си имаме ток докато си правят профилактиките
Бясна съм. #Cussing out

# 29
  • Мнения: 570
Добре дошли на всички прибрали се мамчета  Hug
Ама много сладки бебоци.  Heart Eyes
Вече забравих на кой не съм честитила раждането, та честито на всички, дето съм пропуснала  Mr. Green . Да са ни живи и здрави всички бебоци, да са най-послушните и щастливи дечица.

На мен днес нещо ми е много лошо  Sad .Гади ми се и нямам силички за нищо. Пак имам менструални болки, но щом Миксилена казва, че са и от две-три седмици, да не се шашкам  Grinning .
Оф, и аз утре трябва да ходя "подготвена" в болницата, ама не ми е много притеснено.Май вече го преодолях страха. От една страна ми се иска да ме резнат утре, та да се запознаем вече с бебешора, а от друга още не искам  #Crazy. Ама доки най-добре ще знае.

Емче, браво на вас, и през това сте минали  Joy .
беболинчо, много кофти, ама май нищо не може да се направи  Confused .

Общи условия

Активация на акаунт