July morning - или новата юлска седмичка! Ваканцияяя!!!

  • 3 210
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 110
Chumbi - Честит рожден ден на налкия юнак  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 368
Здрасти и от Щатско! Hug
Весела и успешна седмичка на всички!
Звезди, целуни малкия "баскетболист"! Моят син се роди 51 см.  Wink
От "много" работа и аз я не мога да я следя темата... Crazy
Дано да "наваксам" тая седмица! Grinning

# 17
  • Мнения: 952
Привет сладурани!  Hug
Хайде и аз да се запиша като ви пожелая една страхотна седмица.
Да ви се оплача, че моята никак не почна добре - днес трябваше да си оправя отпуската и очаквах да ми е последния работен ден. Да, ама нееееееееееее. Въпреки, че имам отпуска останала от миналата година шефа ми реши, че трябва да излезна едва другата седмица в отпуск. Междувременно се оказа, че трябва и да я прекъсна за 4 дена и да съм на работа на 13,14,15 и 16  Shocked  #2gunfire. И по законите за всеобщата гадост точно на 14(събота) наши много близки приятели кръщават детенцето си. Отсега се чудя как ще избягам от работа, понеже държа да бъда на кръщенето на малкия.
Chumbi - честит ти рожденник. Да е жив и здрав Александър, да е много щастлив, усмихнат и лъчезарен, много да ви радва и да се гордеете с него, а победите в живота му да бъдат често събитие.
Да си призная Сашко изглежда по-голям на снимките, които съм гледала, а той милия е само на 5. За теб, понеже си отгледала такова голямо момче специален букет

На Петя и Вес - прекрасна ваканция в БГ. Вес лек път утре и да отпразнувате подобаващо рожденния ден. Да нагушкаш племенниците си и да си изкарате страхотно заедно.
МАЙКА - хиляди целувки за нашия танцьор Томасито. Да знаеш, че ще чакам снимки да видим как се е представил. Много е мило да видиш дете да играе народни танци, но когато е на хиляди километри от родината си това вече е  похвално newsm51
Giorgia - как сте, приготвяте ли куфарите вече. Вашата ваканция също започва скоро.
Звезди - как мерят тия  Shocked, направо се изненадвам на лекарите по вашите земи, ти изобщо в близките месеци попадала ли си на "нормален" лекар. Все едни такива странни заключения имат. Съчувствам ви, но по-важното е малкия принц да папка, спинка и слушка мама и тати.

Целувки за всички, а на всички отлитащи за БГ лек полет

# 18
  • Мнения: 952
Chumbi пропуснах да ти благодаря за това, че си избрала моя поздрав към всички вас за мото на новата темичка  Embarassed. За вашето семейство наистина 1 юли си е забелижителна дата.  smile3525

# 19
  • Мнения: 5 183
Чумби, 4естито на малкия - голям юнак!
Нека расте здрав, щастлив и заобиколен с много приятели!





Ехей, Амейски, къде за4езна?  Hug
Боби, и ти нещо много си заета май напоследък  newsm78
Ралфи, много лошо се е полу4ило с отпуската. дано измислиш нещо, та хем да не ядоосаш шефа, хем да отидете на кръщенвто.  Peace

# 20
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Да кажа здравейте!
Ние сме добре, не съм чела днешната тема, че сме във ваканция и пада веселба и няма време съответно.
На празнуващите честито!
Giorgia, браво на Боряна, ако може я нацелувай от мен. Те Боряните са страхотни /дизайнерката в БГ която ми уши новият тоалет е същото име Simple Smile/
Съжалявам, че не съм в течение на днешния разговор, но влизам да помоля мама Б, да отвори малко местенце в пощенската си кутия, че става весело Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 017


Добро утро  Hug

ТАкова слънце е напекло тази сутрин на всичките ни балкони, че направо не ми се идваШе на работа  Crazy
Имам краен срок до довечЕра 24ч, приготвям неЩа за една презентация..обачЕ после, само да остане слънце и за остатъка от седмицата  Grinning

НА всичКи ви пожелавам усмихната сутрин/следобед/вечЕр  Hug

И Ще гледам да пиШа пак   bouquet

Ките, давай  Hug

# 22
  • Мнения: 952
Добро утро!
От мен кафенцето

Кита привет. През уикенда гледах едно предаване за здравния туризъм на американците до КР и се сетих за теб. Доста време май мина откак те засякох последно в темата. Как са Ина и Марти - да ги нацелуваш от мен. Явно ви е забавно сега заедно по цял ден. Планирате ли нещо специално за лятото.

mama B - успех с довършването на презентацията, стискам палци  Peace. И утре да се порадваш на слънчицето на терасата си. Събирай тен за зимата.  sun А как е Гого, радва ли се на ваканцията в БГ.

# 23
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен Hug
 днес за първи път ще се гледам с моя прекрасен син сама - за сега всичко е ОК Party
даже закусвам в момента Crazy

mama B
 ихаа ти слънчице си имаш...само ние още не сме го видели.. но е адски задушно.... Rolling Eyes

kita99

 отивайте някъде, че пак да се наслаждаваме на твоите разкази  Hug

МАЙКА

 много ми стана мило като четох как Томи се радва на бг носия Hug Hug

Ralfieta
 вече им свикнах и вече почти само се смея Mr. Green

Etka
 аз мисля моя към 55( според последното изменение Mr. Green ) Joy

amei
какво стана с новия апартамент- аз съвсем изпуснах Blush

Lexus
явно че и това не могат Mr. Green
като мама се чувствам отговорна ама най-вече щастлива Heart Eyes

момичета,
май ще се специализирам в писането с един пръст Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро от гората  Hug
Кой спомена слънце, моля да го прати насам. Тук всеки ден дъжд, цветята ми изгниха Close
Успех на мамаВ Peace
Закъсняла честитка за рожденичето на chumbi! Heart Eyes
Кита, какви щуротии пак вършите Wink Sunglasses
Ралфи, благодарско за виртуалното кафенце, аз току що довърших реалното Party
Шоки-Амай, готови ли са подаръците за Шоки? Party
Звездичке, и с половин пръст ще се научиш да пишеш Mr. Green

Лек ден, момичета! newsm68

# 25
  • Мнения: 1 909
Добро поредно юлско утро! Grinning

Момичета, благодаря ви за милите пожелания за рожденника ми Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes  Той май още не може да осъзнае колко е вече голям. Но скоро ще разбере - баба му идва да го вземе и другата седмица отива за един месец в България като един голям и самостоятелен младеж.

Звезди, а пък ние последния път като бяхме при педиатъра, ми изкара Мирянка с цял килограм по-лека Rolling Eyes  Наложи се да си сменя батериите на теглилката Joy 

Lexus-Slavy, радвам се че се появяваш Hug  Как са колегите Алекс и Сийчето Laughing 

Майка, да знаеш, че тайно завиждам за българските танци на Томи. Да имаше начин да изпратя и Сашо към вас... Thinking   Все се каня да те питам - разгада ли мистерията около Спайдърман? И тук е някаква лудост - без Сашо да е гледал какъвто и да е филм с него, иска само сереали със Спайдърман, един негов приятел пък носи чорапи само с него и т.н. Нищо не разбирам, откъде тази спайдърмания newsm78

Ралфиетка, бръкни в торбата с хитрините - трябва да измислиш някакъв вариант!

Пепеляшке, и при нас слънцето нещо се крие днес, но щом се появи ти го пращам...аз пък искам малко дъжд, такава е суша, пак започнаха пожарите Sad

Приятен ден на всички  bouquet




# 26
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
за половин пръст не знам дали ще успея, ама ако се науча с лявата  ръка да пиша, ще спестя на мъжО едно голямо разместване( за необходимостта на което разбрах тази сутрин Mr. Green ) Mr. Green Mr. Green

chumbi

аз да знаеш как се замислям дали да не си купя една теглилка.. че току виж другия път и грамчетата им са се оказали различни Mr. Green

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
pepelyashka
за половин пръст не знам дали ще успея, ама ако се науча с лявата  ръка да пиша, ще спестя на мъжО едно голямо разместване( за необходимостта на което разбрах тази сутрин Mr. Green ) Mr. Green Mr. Green

chumbi

аз да знаеш как се замислям дали да не си купя една теглилка.. че току виж другия път и грамчетата им са се оказали различни Mr. Green
Laughing Аз легнала и с лява ръка пиша Crazy Да живее лаптопа и w-lan Party за това и се майтапех, че мен винаги могат да ме "засекат" кога кърмя, т.е. тогава съм онлайн Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 475
Здравейте момичета! Hug
 Все по-малко време ми остава за нет.Имам някои спешни задачки ,докато заминем за Бг,а и ходя да купувам подаръци. Wink
 Звезди,тъкмо вчера си мислех за теб. Heart EyesДа нацункаш малкия Ерик .  bouquet
 Вес,лек път и дано успеем да се засечем в Бг. Hug
 Lexus-Slavy, честит нов аватар!Радвам се да те видя отново! Hug
 Пепе и аз отдавна съм оценила лаптопа. WinkРазнасям го из цялата къща.Сега си пиша от балкона,докато си пийвам кафенце.
 Майче Б,успех на презентацията! Hug

  Лек ден на всички!  bouquet

# 29
  • Мнения: 7 914
Giorgia
 ииии аз съм изпуснала - кога ще ходиш към БГ? Hug

pepelyashka
 аз пък като легна да кърмя и съм заспала моментално( аз си заспивам само като си помисля за легло де) Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт