American chicks - 15 (И замириса на... кебапчета - 4th of July тема)

  • 12 556
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 563
Аз да не пропусна да благодаря на КТВ и на Бистра, че препоръчаха филма "Кукувицата", много ни хареса у дома.  bouquet

Нали ти препоръча Little Children? Много ни хареса снощи, днес не спираме да се бъзикаме с някои сцени.   Joy

Мисис Джи, някъде след втория литър се зарекох никога повече Гаторейд, но два дни след това мъжът ми хвана същия грип и айде пак...

# 241
  • Мнения: 3 491
Аз да не пропусна да благодаря на КТВ и на Бистра, че препоръчаха филма "Кукувицата", много ни хареса у дома.  bouquet

Нали ти препоръча Little Children? Много ни хареса снощи, днес не спираме да се бъзикаме с някои сцени.   Joy

А, там препоръката беше групова, даже имаше много по-горещи препоръки от моята.  Simple Smile
Радвам се, че ти е харесал.

# 242
  • Мнения: 7 091
Тандури! Laughing Няма вече сила да ме убеди, че ти е чиста работата! Naughty Уж Калин, уж детето, рождени дни, каски, не знам си какво и все на пожарникари и полицаи налиташ. Случайно викаш, както си вървяхте... Heart Eyes Hug (няма да се сърдиш, нали?)
Много готини неща пишеш и да, симпатичен подход е имал този...хм... полицай. Wink Наистина ли в БГ биха отказали да отидат на такова парти пожарникарите?

 Ааааа, тоз път съвестта ми е чиста!!! Simple Smile Мъжът ми вървеше с Калин и колелото малко зад мен с количката Joy Явно блюстителите на реда и закона  много го харесват нашето семейство  Laughing

А за БГ, абсолютно ми се струва невъзможно да си докараш пожарна до вкъщи, че и да ти донесат подаръци на децата. Ако някой има обратния опит нека сподели, ще се радвам да го чуя!

Аз Гейторейд да чукам на дърво не съм пила досега ( и аз не съм чувала "вкусни" определения за него Simple Smile ) и дано не ми се налага, че и ароматизираните води са ми  Sick

Хиър, успех и дано се похвалите скоро Simple Smile Имай предвид, че ние сме така вече 3-ти месец. Бавно, но славно както се казва. А имай предвид, че половинката ходи да тренира, но аз съм толкова гробясала от децата, че хич не ми остава време.

# 243
  • Мнения: 1 593
Органична храна просто не ни е по джоба да купуваме, за сметка на това готвя, не се храним с бързи храни, нито поръчваме.

Вече цяла седмица съм на този почин (готвене, без тейк аут и хранене навън) и не мога да се нахваля колко добре се чувствам. Такива хубави български манджи си хапвам, и излиза в пъти по-евтино за бонус! Не ща да чуя ни за китайско, ни за паста, ни за пиле по нам си какъв начин приготвено, ни пица ми се яде... вие ме вдъхновихте тука...  Hug

Тандури, аз по твой почин съм си направила меню за две седмици и купувам само по менюто и се получава много добре - никаква храна не ми отива зян. Много добра идея  newsm10

за органик храните - аз гледам да купувам само антибиотик фрии месо и яйца от фрии ръннинг чикън, но други "органик" правила не спазвам. Когато говиш храната е "опростена" достатъчно много, и няма значение дали доматите са органик или не. Иначе за шоколад, гледам да ям Милка, а сладолед - Бен & Джерис, защото млякото което се използва при двете е антибиотик фрии.  Peace 

# 244
  • Мнения: 2 563


Хиър, успех и дано се похвалите скоро Simple Smile Имай предвид, че ние сме така вече 3-ти месец. Бавно, но славно както се казва. А имай предвид, че половинката ходи да тренира, но аз съм толкова гробясала от децата, че хич не ми остава време.

Мерси! Да видим до къде ще го докараме. Аз тичам, почти всеки ден, на пътека във фитнеса, а мъжът ми... абе мъчим се сега да му изградим режим за фитнес...  Confused

# 245
  • Мнения: 940
Като заговорихте за храни :да се похваля,днес направих 1вата доматена супа с домати наше производство,в смисъл купихме си 4 храста преди 3 месеца и си ги засадихме в градината ей така за майтап а то взеха че сега раждат домати като невидели. Mr. Green
Значи невероятен вкус имат...или на мене ми се стува че нали са си наши Simple Smile,ама не ...сериозно едни такива сочни и вкусни.
Утре Елла това ще хапва за обяд,избегнах да сложа черен пипер заради нея и да видим как ще и се услади.


Хиър... да вади много бъзици филма А?  Laughing  ама е уникален

Mrs G...и ние сме така с напитките в къщи ама на Propel и още едни подобни на тези....Power...нещо си ,еми много са ми сладки и гадни  Sick,половинката ги пие по 4-5 на ден.
Я кажи за фотосите ,сигурно си пропуснала как те похвалихме всички за хубавите автарчета,професионално ли ги правиш или любител?

Аз преди малко изгледах "Habla con Ella" на Алмодовар,как пък така съм го изпуснала  newsm78 от 2001 година е филма , много интересен...както винаги в испански стил.

# 246
  • Мнения: 1 393
Ще взема аз да си направя списък с всички тези филми, които препоръчвате и ще ги изнамеря един по един, та да ги видя и аз, щом са толкова прехвалени.
Анет, забравих да кажа благодаря вчера вечерта за линковете- ще си ги запазя непременно, идеята със светофара определено ми хареса.
Виктория- отговарям: професионално.
Тандури, аз пак съм пропуснала явно- къде са тези твои схеми за здравословно хранене?

А вие всички ли ходите на джим? Майки героини, ей.
Аз бях за пример до 6-ти- 7-ми месец на бременността- по три пъти седм. ходех, плюс много разходки, обаче пътите, в които съм стъпвала в джим, откакто родих се броят точно на пръстите на едната ми ръка.
Тъпо, но факт. Уж се навивам сега пак да се запиша- имаме нов джим много близо до вкъщи, с много добра промоция в момента...почти съм се самоубедила.  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 2 563


Аз преди малко изгледах "Habla con Ella" на Алмодовар,как пък така съм го изпуснала  newsm78 от 2001 година е филма , много интересен...както винаги в испански стил.

Красив филм, и аз много го обичам. Но "Всичко за майка ми" е по-съвършен.

# 248
  • Мнения: 7 837
А вие всички ли ходите на джим? Майки героини, ей.

Аз, само 2 пъти досега, определено не е за мен  Laughing

Гледахте ли концертите в събота вечер. Напълни ми душата Роджър Уотърс. Тина, Джи и вашия секси кънтри-певец го мярнах май  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 2 255
Аз май съм единствената тук,дето не е стъпвала във фитнес  Embarassed Преди да родя играех тенис и карах колело лятото,но дойде ли зима,забрави....сега нищо Rolling Eyes,тичане по малкия....
  Кейси,и секси е пял на един от концертите,да...но аз не гледах....
Успях да изгледам "Gegen die wand" ,обаче,и съм много доволна.
Tandoori ,ти дръпна ли 'Love and death"?Много е свеж,намери време за него:))

# 250
  • Мнения: 948
Гледахте ли концертите в събота вечер.

Ходих на този в Лондон  Flutter Имаше няколко включвания към другите страни; от Ню Йорк показаха Ал Гор  Crazy, K Urban / Alicia Keys. Моето бебе е металяга бъдещ; най-вече от Металика се впечатли (защото само на тях не би ми хрумнало да го замъкна на концерт  Mr. Green). Но в Лондон имаше много местен народ; аз съм фен на Keane  Sunglasses

# 251
  • Мнения: 3 367
MrsG ,swetofaра ме кефи и мен защото не слага етикети "добра"/"лоша" храна което се с4ита за неправилно;
за джима-аз ходя,но най-ве4е за да имам миг мира от семейството..ина4е- купете си подомери, дами! супер евтино,много добър селф монитъринг,ако правите 10К кра4ки и се храните добре сте на 6

# 252
  • Мнения: 1 783
Без да се хваля, ама ние май сме доста добре от към храненето - готвим си в къщи винаги., не пием изобщо газирано, и сладкото, което го ядем е мно-о-го рядко. И двамата със съпруга ми не сме много по сладоледите и сладкото. Ако ми се яде сладко си купувам сладко от плодове. Най-лошото което ядем е от време на време гуакамоле с корн чипс.  И макар, че ми е по-трудно сега, когато трябва да изпращам храна на Марти за градината, поне контролирам какво яде. Иначе в другите градини ги тъпчат с едни бъргери, хотдогове и чипсове и пр. А така си яде каквото му готвя и сме рахат. Много родители са ми казали, че в момента когато децата им са започнали да ядат в училище или детската градина и са престанали да ядат добре в къщи... Ама това готвене ми взема здравето, ако не работя - или готвя или се занимавам с Марти, горе долу така се получава. Американските ми приятелки си мислят че съм луда да прекарвам толкова време на печката. Форума с рецепти тук е много добър, дори правих два нискокалорични десерта за гости (аз десерти по принцип не правя) и много добре се получиха и сума други неща.

Може и ние да го пробваме това разделно хранене, ще видим, имат много вкусни рецепти. Органичните ги купуваме рядко, заради цената, а и аз си мисля че е по-добре да купувам местно производство отколкото докарано от Флорида или Калифорния или Чили. Нали знаете, че например бананите, ги берат зелени и после ги пръскат с газ за да узреят  #Crazy. Аз изобщо спрях почти да ям банани, защотото това се оказва, че е един от най-химизираните плодове, набухани са с пестициди.

И ходим и в джима редовно, е по 2-3 пъти в седмицата редовно. Но все пак добре се отразява. И аз като Анет ходя да съм сама за малко и за да си почета на спокойствие Ню Йоркъра или вестника. Иначе аз преди не бях изобщо спортувала през живота си, само физическо в училище и това е, и винаги имах четворки. Embarassed Добре че Денис ме запали, понеже той е бил волейболист. Така че от 2-3 години, с прекъсвания, ходя и това много ми помогна да отслабна след бременността. А вие какво мислите за пиенето на зелен чай за отслабване? Аз си го пия, защото ми харесва, ама уж имало и бенефитс.

Аз да не пропусна да благодаря на КТВ и на Бистра, че препоръчаха филма "Кукувицата", много ни хареса у дома.  bouquet
Моля, Sunglasses нали е чудесен?

Снощи гледахме Venus, също много хубав.

# 253
  • Мнения: 7 837
Ходих на този в Лондон  Flutter Имаше няколко включвания към другите страни; от Ню Йорк показаха Ал Гор  Crazy, K Urban / Alicia Keys. Моето бебе е металяга бъдещ; най-вече от Металика се впечатли (защото само на тях не би ми хрумнало да го замъкна на концерт  Mr. Green). Но в Лондон имаше много местен народ; аз съм фен на Keane  Sunglasses

Мислех си, дали някой ентусиаст не е бил на някой от концертите. Браво  Simple Smile
Джеймс с тая брада едва го възприех  Laughing

# 254
  • Мнения: 7 091
Jenna, за яйцата и млякото да! Определено и аз гледам да са така и даже ги купуваме от друг магазин, просто бях забравила. Зависи от месото, но когато мога гледам да купувам такова, на което пише, че няма никакви изкуствени неща.

Виктория, блазе ви за доматите! Аз имах голям мерак за нашата градина, дори си купих семена, но тази година не успях да ги засадя. Имаме си 4 лозички обаче и вчера ми се доплака за тях. Не бях излизала 2 дена в двора, нападнали ги колорадски бръмбари и изяли повечето листа. Ами и аз като не съм се занимавала с лози досега, в смисъл като сме ходили при баба, дядо на село те си ги пръскат хората и идея си нямам с какво са ги пръскали, аз само ги поливах... Embarassed И така ми е мъчно... Cry

MrsG, чак схеми нямам, аз пуснах тука линкове, че сега хапваме разделно, но аз правя меню за 2 седмици и така ходя да пазаря, Jenna е имала предвид това сигурно.
А пък на фитнес колко ходя ме е срам да си призная, за цяло лято съм слязла в приземния етаж 2 пъти, а имаме 6-7 уреда долу( дойдоха си с къщата) и направо си викам, тези са на 5 стъпала разстояние, ако бяха на 5 км дали пак щях да съм толкова сериозна не знам  ooooh! Sick Аз трябва да отида при личният си лекар обаче, защото на мен като почна да тренирам ми става лошо, вдигам 180 пулс без някакво супер натоварване и ми трябва специална програма. Аз си имах в БГ, ама кой да се сети да си я вземе  #Crazy

ТинаХрис, не съм го гледала още, но ще си запиша!

Бистра, аз зелен чай пиех ( ама не за отслабване, а просто харесвах) преди да забременея, сега като кърмя не смея, защото има кофеин. Аз не знаех, че има и ползи з аотслабването? Виж, правила съм си компреси на лицето и е много хубав за кожата Simple Smile
А иначе за плодовете, какво да ти кажа, не са само бананите така, ама това е дъъъълга тема.

Анет, това за сфетофара и на мен ми харесва като идея! Може да пробвам да го приложа на Калин Simple Smile Мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт