Колко мляко консумирате?

  • 11 101
  • 174
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Изяждам аз лично поне 2 кофички кисело мляко на ден, прясно поне 2-3 литра седмично. Иначе и вкъщи много се консумира - айран, таратор, гарнитура към мусаки, пълнени чушки и т.н.
марки за кисело "Бор Чвор", "ЕлБи" и ако тези двете не ги намирам "Родопея" или "Роса". Прясно "Герма" и "Роса" , ако намеря "Горна Малина" .

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Изразявам се така:
Обичам в неделя вечер в хладилника ми да замръкват поне:
- 6л. прясно мляко;
- 6бр. кисели млека.
Така има вероятност да изкараме поне до четвъртък-петък, преди новата зарядка.

# 32
  • Мнения: 5 475
В нашия хладилник винаги има и кисело и прясно мляко

И ние сме така  Peace

# 33
  • Мнения: 5 362
Не си падаме много по прясното мляко и тримата Simple Smile
Но виж кисело ooooh!в промишлени количества може да изядем Grinning
Всяка вечер купувам по 2-3 кофички.Ядем "Боженци" 2%.

# 34
  • Мнения: 1 080
Да, Боженци съм го чувала, но тук в София за съжаление никъде не съм го виждала.

# 35
  • Мнения: 2 591
ние също консумираме малко мляко вкъщи  Confused просто не го обичаме толкова много

# 36
  • Мнения: 266
Винаги в хладилника има и от двата вида.Консумираме доста мляко. Grinning

# 37
  • Мнения: 3 036
В къщи има различно мляко: лично аз изяждам по 2 кисели млека на ден (краве),имаме от село козе което използвам за таратор или яйран.Освен това има и прясно което използавам за шейкове.В това горещо време е хубаво консумирането на кисело мляко - разхлажда.

# 38
  • Мнения: 2 774
В къщи предимно кисело мляко се хапва или пийва  Simple Smile.Прясно особено в тези жеги не купувам стига да не ми се налага (предимно на "Meggle"- в кутия)защото преди 2 седмици щях да правя торта  и ми се наложи да купя цели 3 бутилки прясно мляко на различни фирми защото всичкото беше вкиснало  #2gunfire   ,а си беше в срок на годност  #Cussing out.Най накрая намерих в кутия (това беше 4-тото прясно мляко купено за деня) та станаха нещата.

# 39
  • Мнения: 1 299
Изяждам си по една кофичка кисело мляко за закуска...в къщи нон стоп има кисело мляко...яде се всеки ден, без него не можем... Hug Прясно - по- рядко, обикновено зимата топло с мед Simple Smile

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В къщи винаги има кисело мляко, прясно също, хапваме го доста!  Peace

# 41
  • Мнения: 222
В нашия хладилник винаги има и кисело и прясно мляко

И ние сме така  Peace


И ние  Peace От бебе съм си млечно човече, няма ден без млечен продукт за мен (с изключение на постите, които няма да потретя точно поради тази причина).

# 42
  • Мнения: 8 505
Много.И кисело,и прясно.Прясното-Верея,3.6%,киселото-пак 3.6%,всякакво без Данон.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 294
ДА консумираме млако  Peace
Кисело мляко по 2-3 на ден на Елена 2 % особено сега в горещините ( предимно на айран, таратор)
Прясно по една кутия на седмица.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз ям по 2-3 кисели млека на ден. Мъжът ми по 1. А детето е на кърма. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт