За аватарите разбрахме, а за никовете?

  • 6 460
  • 178
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 164
От '99 съм с тоя ник, откакто се запознах за пръв път с Интернет. Не знам как ми е хрумнало тогава, досега не съм го сменяла, защото всички си ме знаят така.

# 121
# 122
  • Мнения: 1 655
Ами моето е малко дълго за обяснение!
Но на арабски или по точно в арабските държави, след като жена роди момче и по старите хора я наричат Ум и името на първия и син!
Или Маийка на Сами!!!Хареса ми как звучи!

# 123
  • Мнения: 1 080
mira - гледа, mar-море на испански. Мислех че аз съм го измислила, но впоследствие разбрах че има и такъв курорт.

За курорт незнам, но в Хавана има такъв квартал. Преди революцията е бил квартала, в който са имали къщи американските и кубинските милионери, а сега е дипломатически квартал и има много хотели.  Party

Аз съм Буйна, луда млада мама

# 124
  • Мнения: 911
Когато се регистирирах, кърмех на пораzия.

# 125
  • Мнения: 677
Аз съм Буйна, луда млада мама

Тва ясно, а ти ли си на аватара?

Когато се регистирирах, кърмех на пораzия.

 Joy  Joy  Joy

# 126
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ами моят идва от името ми - Гергана. Една моя приятелка ми го измисли това "gergi" и така ме нарича само тя.

# 127
  • Мнения: 1 080

Тва ясно, а ти ли си на аватара?

Колкото ти си на аватара толкова и аз Wink

# 128
  • Мнения: 677

Тва ясно, а ти ли си на аватара?

Колкото ти си на аватара толкова и аз Wink

Их, можеше да излъжеш поне...

# 129
  • Мнения: 17 416
Преди малко мернах ник "trochanter".Дано притежателят му чете и се включи, че ми е интересно знае ли какво означава Mr. Green

# 130
  • Мнения: 1 080

Тва ясно, а ти ли си на аватара?

Колкото ти си на аватара толкова и аз Wink

Их, можеше да излъжеш поне...

Не мога!!!! Сърце не ми дава !!!! Mr. Green

# 131
# 132
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Здравейте!Да се включа и аз де Grinning От любима книга ми е ника - "Колелото на времето", Робърт Джордан. Пък Нинив едно дето е силна жена, ама и си взе мъж дето не е за изпускане Laughing

# 133
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Такава съм, като ника си, иска ми се да можех да знам всичко Laughing

Моля, вижте подписа ми и гласувайте за да помогнете на малката Мими!

# 134
  • Мнения: 179
На коледа през 2003г. с моя приятелка, работехме заедно, за една телевизионна игра и бяхме нощна смяна. От скука и чудене, какво да правим, се регистрирахме в чата на Дир. Докато мислехме ника, хрупкахме солетки Хрус-хрус. И понеже сме съименички (гордо носим името Мария), "взехме" по едно Хрус от солетите. Нали сме заедно, когато чатим!
 Сега тя е с доста по-различен ник, а аз си останах вярна на солетите и приятелството ни. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт