Кола под наем в България?

  • 3 640
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
В БГ се плаща пробег над еди колко си км само за новите и скъпи коли...
Иначе се взима с пълен резервоар и се връща с такъв, това е...

Няма други разходи.

# 16
  • Мнения: 1 909
МARSY,
във Варна сме ползували няколко пъти една фиема точно до гранд-хотела и винаги е било много точно - последния път даже по е-маил резервирахме. Ако не се е променило нещо оттогава, определено ти ги препоръчвам. Казват се Балкан рент и сайта им звучи доста от комунистическо време, но можеш да провериш каква е хавата в момента

www.balkantourism.bg

# 17
  • Мнения: 560

Момичета,на всякъде е така.Щетите са за ваша сметка.
А каква е ролята на застраховката тогава newsm78
Плащаш пълно каско, плащаш и щетите накрая.....
Не знам каква е логиката. В Тунис имаме рентакар и така се процедира.Тук,девер ми беше дошъл на гости и си нае кола.При паркиране,някой му удари мигача.Когато връщаше колата си го плати.Той живее във Франция и сподели,че и там е така.

# 18
  • Мнения: 560
я обяснете какво се плаща за км?
Марси,плащаш си км.(пробег),които си навъртял над упоменатите в договора.Не знам дали всички фирми работят така?  newsm78

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дидонке, къде е тука, 4е сега си в бг, малко се обърках, за тунис ли се плаща автокаско и при с4упено пак  се плаща или за бг ? я дай инфо?
мерси за сайтовете разглеждам ги и умувам!

# 20
  • Мнения: 560
дидонке, къде е тука, 4е сега си в бг, малко се обърках, за тунис ли се плаща автокаско и при с4упено пак  се плаща или за бг ? я дай инфо?
мерси за сайтовете разглеждам ги и умувам!
Марси,в България и в Тунис..

# 21
# 22
  • Мнения: 500
Аз бях пуснала преди такава тема, защото ни трябваше кола. Спряхме се на фирма Motoroads, ето адреса: http://www.motoroads.com/car-rental-bulgaria-car-rent.html и не съжаляваме. Нямахме никакви проблеми с колата (Рено Еспас), беше много чиста и всичко й беше изрядно. Докараха ни я на летището, пак там ни чакаше човек и си я прибра. Не са ни искали да плащаме нищо освен, разбира се, наема и депозит, който после ни върнаха. Резервацията направихме по е-маил 4 месеца преди да ни трябва колата, кореспондират бързо и акуратно, отговориха на всичките ни въпроси, нямахме никакви проблеми. Така че Motoroads е моята препоръка.

# 23
  • Мнения: 1 017


Привет момичЕта  Hug

ПрочЕтох всичко, спрях се на предложенията на Клео и Милада  newsm78 И заради личния опит, а и цените изглеждат приемливи.

Аз кой знае какъв опит с наемане на коли нямам..Мадейра, Германия, Финландия...изисквания като колата да е чиста до блясък при връЩане (в МАдейра я върнахме като след Сахрско рали  Blush), пък неодраскана, касетофона да си нося с мен (заЩото ако го откраднат, Ще си плаЩам, пък имам застраховка кражба) не бях среЩала, затова и реШих да попитам.

Много ми бяхте полезни с мненията си   bouquet
НАдявам се и на Марси да са и свърШили работа.
А пък като се върна, Ще споделя впечатления  Grinning

Весело лято   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 017


ВръЩам темата (да ме проЩавате   Blush ) само за да уточня подробност за Марси и тези, които тепърва Ще наемат  Hug
Спрях се на http://www.motoroads.com/car-rental-bulgaria-car-rent.html

Много бързи, промоция и т.н. ОбачЕ пиШе в сайта им, чЕ депозита за колата избрана от нас е 100?. Е, в резервацията, която получИх (наистина са много бързи), депозита е 150?. При въпроса ми заЩо, отговор няма  Sunglasses Стискайте палци това да е "проблема"  Crazy
ПовечЕ подробности, след като се върнем  Simple Smile

Весело лято, сладурки   bouquet

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мама б, мерси за допълнението, за нас има време още, но на вас ви желая само + емоции и супер да си изкарате! Hug

# 26
  • Мнения: 4 399
Малко късно виждам темата. Ние съвсем наскоро наемахме кола от тези тук: http://bulgariacarrent.com/?page=about_us

С чиста съвест мога да и препоръчам. Имала съм много вземане-даване с фирми за коли под наем и тези за мен са най-добрите. НЯМА ДЕПОЗИТ! Няма цена на километър, цените са много добри, колите са добри, включително има и съвсем нови, контактът е много приятен, отзивчиви са и много търпеливи. Обясниха ми че застраховката покрива всякакви случаи освен ако напуснем автопроизшествието или шофьорът е пил, но мисля че това са стандартни неща и по земите където живеем. МОгат да ти доставят колата на какъвто адрес пожелаеш срещу 10 ?. Единственият недостатък при тях е че колата се получава и връща с празен резервоар.

# 27
  • Мнения: 1 017


Благодаря ти, Вяра   bouquet

Тъй като вечЕ си платих депозита, няма как да сменям избора, а и до тук компанията, която избрах изглежда коректна. Ще имам предвид опита ти а следваЩ път обачЕ  Simple Smile

Марси, смениха депозита  Wink ("доуточниха", и поправиха цифрата  Flutter) Мерси за пожеланията  Hug
Ако пътуваШ след като аз се върна, Ще можеШ да използваШ и съвсем пресен опит  Heart Eyes

Ще ви осведомя как е било като се върна  Hug

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
май наистина ще имаш време да споделиш!от мястото на събитието!  Peace
вяра, благодаря и а тебе! Hug празен резервоар ? съвсем ли с лейката до бензиностанцията и обратно?или колкото да се доберем до някоя такава?

# 29
  • Мнения: 4 399

вяра, благодаря и а тебе! Hug празен резервоар ? съвсем ли с лейката до бензиностанцията и обратно?или колкото да се доберем до някоя такава?

Е, до бензиностанция се стига без проблеми разбира се. Но това е един от дребните трикове как да бъде минат клиента, защото няма начин наистина да им я върнеш със съвсем празен резрвоар, тъй им подаряваш малко бензин. Но това не е техен специалитет, срещала съм и други такива фирми в България.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт