Кухнята - в детайл

  • 62 799
  • 323
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
Не си го представям нещо тоя ъгъл....от къде излиза....чакам снимки през август  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 11 710
Ето един примерен линк да се просвещаваш http://www.mebeli.info/go.idecs?i=9090,има и снимки.
Нашия механизъм е по-различен,не е закрепен за самата врата и мисля,че по-добре уплътнява пространството вътре,макар този на снимката да ми харесва повече и да е по-евтин.

# 17
  • Мнения: 1 391
в нас сме със съдомиялна и е по удобно от отцедника, за мен най-голямото удобство което си направих в кухнята е шкафа за бутилки със специален механизъм който се плъзга лесно и е винаги удобно да вземеш олиото или оцета и също така на мивката си сложихме дозатор за веро който е "забоден" в противоположния край на батерията на мивката, отгоре се вижда само една малка желязна помпичка , пълни се от горната страна не е нужно да се завираш в шкафа всеки път, та това от мен иначи моя абсорбатор също е в средата на кухнята а тръбата му скрита в окачения таван от гипсокартон който направихме.

страхотно удобно звучи - а може ли някакви снимки, с обясненията, че малко трудно си ги визуализира човек  Crazy Grinning

# 18
  • Мнения: 1 391
Видях че слагате много линкове към кухненски сайтове - за обзавеждане и хитринки!

Предлагам в тази тема , всеки от личен опит да сподели, кое приспособление в кухнята му е много хитро и удачно и удобно, и кое не.



най-доброто, което направих е да кача микровълновата на горния ред шкафове, така ми се освободи работен плот, да сложа дозатор за веро на мивката, така не подмятам само шишета нагоре-надолу, харесвам си много чекмедженцата за подправки, издърпващата се дъска над пералнята, специалната торба за хляб в един от шкафовете, защото хич не ми харесват кутиите за хляб, от вътрешната страна на шкафа под мивката е закачена кофата за болкук - много ми е удобна. сложихме малък телевизор на поставка на едната стена, може да се обръща към масата, когато се храним и към мен, когато приготвям храната - за да не ми е скучно.
бих си направила още - мелачка за боклуци в мивката
въпреки, че поръчах шкаф на определена височина ми го доставиха 10 см. по-нисък и не мога да си прибирам там дъската за гладене, както бях решила #2gunfire този шкаф е всъщност в касата на вратата към балкона, който затворихме. мисля, че е добро решение също

може ли разказите да са в картинки?  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 391
Ето един примерен линк да се просвещаваш http://www.mebeli.info/go.idecs?i=9090,има и снимки.
Нашия механизъм е по-различен,не е закрепен за самата врата и мисля,че по-добре уплътнява пространството вътре,макар този на снимката да ми харесва повече и да е по-евтин.

страхотен сайт - много образователен, наистина! Давайте още такива - детайлчета!  Grinning Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 7 430
... и също така на мивката си сложихме дозатор за веро който е "забоден" в противоположния край на батерията на мивката, отгоре се вижда само една малка желязна помпичка , ....иначи моя абсорбатор също е в средата на кухнята а тръбата му скрита в окачения таван от гипсокартон който направихме.

... харесвам си много чекмедженцата за подправки, издърпващата се дъска над пералнята, специалната торба за хляб в един от шкафовете, защото хич не ми харесват кутиите за хляб, от вътрешната страна на шкафа под мивката е закачена кофата за болкук - много ми е удобна.

Много интересно звучи - може ли да покажете снимки Wink
Благодаря  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 375
С удоволствие ДуЦКа & МУЦка  , другата седмица ще постна снимки, че още не сме напълно готови, има дребни неща за оправяне, довечера мъжо се е наел с тежката задача да ги свърши и като подредя (да става все пак за снимка) ще ти покажа Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 152
Ето ви един детайл за кухня. Просто е страхотно.

# 23
  • София
  • Мнения: 375
Да същото имам и аз newsm10
на Бланко е моето и срува 40 лв

# 24
моята батерия е с вградена приставка за веро.производител-франке.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 710
Ето ви един детайл за кухня. Просто е страхотно.

Простете невежеството ми,но какво е това?

# 26
  • София
  • Мнения: 375
Ето ви един детайл за кухня. Просто е страхотно.

Простете невежеството ми,но какво е това?
това е помпа за веро, пълни се от горе , много е удобна и практична, няма шишета да ти се разхождат из плота около мивката а и само като натиснеш и имаш веро на гъбата newsm10

# 27
  • Мнения: 1 152
Готенийка си е, а и много практично приспособление. Mr. Green Аз по принцип гледам всичко да ми е удобно и лесно за ползване.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 710
Аха,мерси!Бланко ли е производителя и 40 лева ли е цената?А батерията къде се слага?

# 29
  • Мнения: 1 152
Аха,мерси!Бланко ли е производителя и 40 лева ли е цената?А батерията къде се слага?
Моя струва 27 лв.,  по лиценз на Икеа е. А батерията се слага от другата страна на помпата за сапуна.

Общи условия

Активация на акаунт