Кухнята - в детайл

  • 62 822
  • 323
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 041
привет, едно момиче беше писало за специална торбичка за съхранение на хляб, може ли снимка и откъде се е сдобила с това? Предложете вашето решение на този въпрос ...Мерси и не на последно място - поздравления за полезната тема

# 271
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
mamaLina, за такова нещо ли питаш?
http://www.teka-bg.com/bg/product_detail.php?id=58

Аз от този сайт си купих някои неща, но точно за торба за хляб не миостана място, а бих искала, не ми харесват хлебниците по плотовете.

# 272
  • Мнения: 3 445
записвам се да следя темата, че живот и здраве след няколко месеца ще се сдобием с жилище и  започваме оргооомен ремонт  Mr. Green

# 273
  • Мнения: X
Страхотни идеи, момичета!!! Супер сте  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 274
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте,интересуваме къде се продават продукти на тази ф-ма в София,по-точно аксесоарите,които се окачват над мивката-тръба, ,рафтчета и пр.

http://www.tescoma.com/

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Шоу-рум: София
Адрес: ул. 'Проф. Милко Бичев' №7
Тел./Факс: 02/ 929 02 91
Тел.:02/ 946 14 80
GSM.:0888 915 178, 0888 224 115
http://www.danitrade.com

София, бул.'Ал. Стамболийски' №22 - 'Glass House'
 
София, бул.'Васил Левски' №65 - 'Glass House'
 

# 276
  • Мнения: 59
Много моля, някой да ми даде идея ако кухнята ми е цвят алуминий и венге, какви могат да бъдат на цвят стените и подовите плочки? Аз, освен за бяло, за друго не се сещам.  Thinking

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Много моля, някой да ми даде идея ако кухнята ми е цвят алуминий и венге, какви могат да бъдат на цвят стените и подовите плочки? Аз, освен за бяло, за друго не се сещам.  Thinking
Спалнята ми е в такива цветове,стените си ги направих сиви (цвета като алуминия) ,щорите ми са също такива на мен ми харесва.Не мога да намеря по голяма снимка сега,ето ти една да добиеш представа,ако можеш

# 278
  • София
  • Мнения: 4 493
дайте идея от къде да си купя дозатор за вграждане в мивка - този на фРАНКЕ струва108 лв, а на бЛАНКО 60 лв. Дали има други - на прилични цени???

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 685
дайте идея от къде да си купя дозатор за вграждане в мивка - този на фРАНКЕ струва108 лв, а на бЛАНКО 60 лв. Дали има други - на прилични цени???
има моя е гръдски и беше към 16 лв.мисля нещо от рода на Парамис(ама не е точно май )
Купих си го от магзин за механизми кухненски,но тук в Пловдив

# 280
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 456
дайте идея от къде да си купя дозатор за вграждане в мивка - този на фРАНКЕ струва108 лв, а на бЛАНКО 60 лв. Дали има други - на прилични цени???
има моя е гръдски и беше към 16 лв.мисля нещо от рода на Парамис(ама не е точно май )
Купих си го от магзин за механизми кухненски,но тук в Пловдив
Къде се намира магазина - може и на ЛС, ако ще прозвучи като реклама Peace Благодаря!

# 281
  • Мнения: 1 492
дайте идея от къде да си купя дозатор за вграждане в мивка - този на фРАНКЕ струва108 лв, а на бЛАНКО 60 лв. Дали има други - на прилични цени???
Моя е от Практикер за 10 лв. Върши същата работа.
Ето и на Електролух -65 лв. http://megashop.bg/techno/product_info.php?products_id=1725& … 8f43f1386bdc9c20a

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 16:30 от камелия

# 282
  • София
  • Мнения: 2 705
И ние си взехме дозатор за 10 лева от Бриколаж. Според мен си е ОК, даже Ивайла редовно го разкоства, но все още си работи. На фона на всички останали разходи тия на Бланко и Франке ми идват малко множко.

# 283
  • София
  • Мнения: 2 705
има моя е гръдски и беше към 16 лв.мисля нещо от рода на Парамис(ама не е точно май )
[/quote]

Pyramis е гръцка фирма за мивки, може би за нея става въпрос!

# 284
  • София
  • Мнения: 4 493
има моя е гръдски и беше към 16 лв.мисля нещо от рода на Парамис(ама не е точно май )

Pyramis е гръцка фирма за мивки, може би за нея става въпрос!
[/quote]
А откъде в София може да се купи на  Pyramis, те нямат или поне аз незнам да имат фирмен магазин newsm78

Общи условия

Активация на акаунт