Ястия табу

  • 5 602
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 526
Прясно постно зеле. Не ще да го помирише дори.  Sad А аз много го обичам. За  4 години един път съм готвила такова.
И ние сме така със зелето...и въобще повечето постни манджи за него са "храна за храната"(разбирай-за свинското).

# 16
  • Мнения: 1 951
Не яде само зелен фасул
И моя така, има някакви лоши спомени от казармата, и все отказваше като споменавах че мисля да готвя. Накряа ми писна и сготвих без да му казвам  Mr. Green Яде, чак ушите му плющяха  Laughing

# 17
  • Мнения: 711
Няма такива ястия - той яде всичко, но не си пада много по сладките неща. За това тях ги правя по-рядко, но ги правя, не съм спряла заради него.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 080
Чак табу няма. Има ястия, които предпочитаме и други, които ядем изключително рядко. Сред тези, които ядем рядко са боб, леща, готвено прясно зеле и карантии.

# 20
  • Мнения: 9 903
за съжаление - грах и особено зелен фасул. Готвя си ги, когато го няма.

# 21
  • Мнения: 313
За съжаление е доста капризен и би ми било по - лесно да напиша какво яде, отколкото какво не приготвям вече.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 5 183
Съпругът ми не оби4а зелен4укови крем-супи.
Готвя ги, оба4е.
Аз и синът ми ги обожаваме.
Не оби4а и суши, но аз редовно си купувам, даже и си правя.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Моят мъж не яде спанак, зелен боб и супи. Обаче аз понеже обичам и си ги готвя - той от няма на къде хапва по малко и си дояжда с каквото намери в хладилника  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 380
Чак табу?  Нищо не може да ме накара да не готвя за себе си и детето ако той не го яде. Какво ме бърка той яде ли или не. newsm78 Моя много, ама много мрази руло Стефани. Мрази го от детската градина и само при вида на яйце в кайма му се повдига. Laughing
Чудо голямо като го мрази. Да не го гледа! Laughing
Мрази и торти и сладкиши. Не чак мрази, но не яде. Така че... тортите или трябва да са малки, или си качвам някой-друг излишен килограм. Laughing

# 25
  • Мнения: 2 591
леща и по възможност никакви постни ястия! мъжът ми не сяда без месо на масата  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 923
и двамата не обичаме домати с ориз така че ....
обаче има неща които аз не ям и не ги готвя , но не приемам възражения  Joy

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Съпругът ми не оби4а зелен4укови крем-супи.
Готвя ги, оба4е.
Аз и синът ми ги обожаваме.
...........
И при нас е същото положение.......  Sad

# 28
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
спанак и маслини не кусва.
с другите неща свикна. Joy

# 29
  • Мнения: 1 283
зелен фасул,леща,постно зеле,бакла,всичко от кайма с изключение на мусака,ориз-понеже запичал #Cussing out.Абе луда работа.Вегетариански манджи-няма мръвка1 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт