Безплатни джаджи на Авент за английските мами

  • 1 630
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: Honda
Абе Воо, на тебе за какво ти е? Нали кърмиш Wink , но пък за номер две може и да потрябва Wink
Между другото - новото ти аватарче по-ми харесва Wink  Grinning

Хонда, ама те Авент Виа стават за съхранение на кърма и прочие...Искаааам! Пък!

Мерси за хвалбата за аватара Simple Smile

# 16
Цитат на: boo
...Хонда, ама те Авент Виа стават за съхранение на кърма и прочие...Искаааам! Пък!

....
Вярно е, фана ме на тясно Embarassed  Laughing  Wink

# 17
Забравих да похваля Авентъджиите - получих си джаджата от тях. Ама то голям пакет дойде. Чак пощальона ми звъня да я дава. Пристигна миналата седмица тъкмо за Великден. С 1/2-та се чудехме, докато отварях "колетчето", кой ни е зарадвал с подарък:lol:  Laughing  Laughing  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 394
и аз, и аз Stuck Out Tongue
Thanks Теди Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 1 793
Цитат на: Honda
Забравих да похваля Авентъджиите - получих си джаджата от тях. Ама то голям пакет дойде. Чак пощальона ми звъня да я дава. Пристигна миналата седмица тъкмо за Великден. С 1/2-та се чудехме, докато отварях "колетчето", кой ни е зарадвал с подарък:lol:  Laughing  Laughing  Mr. Green


и при мен така стана - пощальона звъня да ми даде пакетчето. аз се чудих от кой е, какво е, ама останах приятно изненадана.

# 20
  • Мнения: 818
еии момичета кажете ми моля след колко време идва колета и аз го пуснах тоя мейл ама несту тц...
 bg

# 21
Цитат на: diorella
еии момичета кажете ми моля след колко време идва колета и аз го пуснах тоя мейл ама несту тц...
 bg
Точно за 16 дена го получих. Grinning

# 22
Аз да споделя! Живея в Америка,днес си получих колета от AVENT!Чак от  Англия ми го изпратиха,да не повярва човек! Така ,че мамите от USA могат и те да се възползват!
Благодаря на авторката на темата Heart Eyes

п.с. не съм регистрирана тук,в Дир.БГ съм Sierra Nevada,за тези които ме познават!Поздрави!

# 23
Цитат на: Sierra Nevada


п.с. не съм регистрирана тук,в Дир.БГ съм Sierra Nevada,за тези, които ме познават!Поздрави!

Ми хайде регистрирай се и тука де. Я виж какви работи предлагаме Wink  Grinning

# 24
  • Мнения: 818
Rolling Eyes
 а ползвала ли си и другите free нещица в страницата да знам да ги подпуквам ли и аз ?

# 25
Ако питаш мене - Да. Пращат си като добри хора Grinning

# 26
  • Мнения: 177
аз лично си поръчах да пробвам един чай(че съм голям любител) и си мислех че ще ми пратят 1-2 пакетчета ,а те милите цяла кутия ми пратиха  thumbsup

# 27
...ми....ако не ви затруднява пратете ми линковете за нещицата дето са ви изратили.Така съм аз,...наготово Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт