ТЕРМИНИ!

  • 16 636
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 671
Здравейте!
Бих искала да ме включите и мен. Казвам се Евелина, на 23 години, от София. Терминът ми е на 21 октомври, първа бременност. Бебчо засега не е показъл дали е момиченце или момченце, ама все ще му се радваме! Hug

# 136
  • Мнения: 201
Привет! Аз съм Вера от Русе, но понастоящем живея в София, терминът ми е на 16 октомври, когато живот и здраве ще съм навършила 31 Simple Smile

evelinar, благодаря!

# 137
  • Мнения: 1 321
Здравейте всички аз съм Мира и живея в София и реших и аз да се включа към вас.Термина ми е 30.10.2006 и за сега нещата си вървят нормално .
Ще се радвам да ме включите и мен и пожелавам на всички лека бременност.  Grinning

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 21:33 от mira sm

# 138
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте на всички!
 Hug
Моят термин е 17 декември, май съм една от последните, регистрирали се тук... Simple Smile
Леко бременеене! Ще се радвам да намеря някоя бъдеща мама с термин около моя, която мисли да ражда в Света София...

# 139
  • София
  • Мнения: 344
Здравейте, казвам се Катя, на 28, от София, първа бременност - много дългоочаквана Simple Smile Praynig , надявам се всичко да е наред при мен и при всички вас , УСПЕХ   bouquet

# 140
  • София
  • Мнения: 344
АА ЗАБРАВИХ, ТЕРМИН 20.12.2006, ама мен овулацията не ми беше на 14 ден , а на 17, така че може и  коледа баш да уцеля Wink( ама по добре не, нека бебо си има и коледа и р.д. Simple Smile)

# 141
  • Мнения: 16
Zdraveite i ot men.Kazvam se Valentina i sam ot Plovdiv.Termina mi e na 12.10 i e vtora bremennost.Parvata mi zavarshi fatalno no se nadiavam tazi da e bezoblachnai da me vklychite v spisaka. Grinning

# 142
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте на всички!
 Hug
Моят термин е 17 декември, май съм една от последните, регистрирали се тук... Simple Smile
Леко бременеене! Ще се радвам да намеря някоя бъдеща мама с термин около моя, която мисли да ражда в Света София...

Здравейте и от мен  bouquetДнес ходих на ултразвук и видяхме плодно сакче,в 5 г.с. съм.За протокола-на 29 години съм,от София съм,първа бременност,според моите изчисления-термин около 26 декември.Лека бременност на всички .ALEX_SHU живот и здраве и аз ще раждам в Св. София Grinning

# 143
  • Варна морето
  • Мнения: 103
zdraveita momi4eta.
moiat termin e na 08.10. parva bremennost, na 29 godini Embarassed ot Varna sam.ako ima niakoi s moiat termin da se obadi.lekko bremeneene

# 144
Здравейте и от мен!
Казвам се Веси, на 33 год. съм и съм от Добрич.
Това ми е първа бременност и е дълго, дълго очаквана.
Според калкулатора в БГ МАМА, който ползвах термина ми е на 29 декември. Но той ми сметна, че съм заченала на 7 април, а това не е вярно, защото аз заченах на 4 април. Знам го със сигурност, защото правих ин- витро, а там всичко е точно изчислено, даже и по часове.
Та в този случай може ли някой да ми каже дали да си смятам термина с три дни по-рано, т.е. на 26 декември, или да го оставя така. newsm78
N.B. Излъгах за бременностите - преди това имам две извънматочни. Исках да кажа, че това ми е първата - успешна

# 145
Здравейте,
Аз съм на 21 г. и съм от София. Това ми е първа бременност. По изчисления термина ми е на 30 Декември, когато е и моят рожден ден  Simple Smile  Дано да е точно на датата, че да си имаме много празници по нова година  Grinning

# 146
Здравейте,  казвам се Надежда и съм на 26 год от София. Първа бременност е за мен, термина ми е на 25.10.06 г. Пожелавам успех на всички ви  bowuu

# 147
  • Мнения: 1 187
Момичета защо не направите нова тема "Термини" в която да включите всички бъдещи майчета очакващи бебчета от септември до декември. Става малко объркано, защото аз все още получавам ЛС с термините на бъдещи майки, а вече не влизам в тази тема. Дори не мога и да я редактирам вече, а и отдавна не съм сред очакващите майчета. Тези термини на 1-ва страница са на момичетата с термини 2005 и те вече гушкат своите бебенца. Пожелавам ви и на вас тази радост след някой и друг месец. Та това е предложението ми, тази тема нека да се отключи и пусне надолу и да се направи нова с актуалните термини. Лека бременност ви пожелавам  Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 63
Здравейте аз съм Веси на 27 години съм. Термина ми се пада 23.09.2006 Много се развам за бебо и вече май от 2-3 дни мърдаа ама дали е това?!?!!?!! незнам. Голяма бъзливка съм и много ме се страх от раждането / живот и здраве съм решила да е в шейново. Поздрави на всички. Успех

# 149
здравейте , бъдещи мамчета ! Аз съм Деси от Пловдив и съм почти на 36 години. Очакваме второто си дете на 26 или 27 септември 2006 г. Баткото е на 11 години.Това е от мен , хрускайте плодове и се радвайте на бременността си ! Laughing
Колкото до раждането - страшното е докато започне , после всичко ти минава като гушнеш мъничката си душичка. Няма друго такова чувство !

Общи условия

Активация на акаунт