СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ ИМАМ САМО ЕДНО ДЕТЕ...

  • 14 193
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Как късно на 35 г бе ,жена Laughing какво говориш, точно сега му е времето за второ, хайде дано навиеш мъжа си, стискам палци Hug
Аз също искам още едно детенце, живот и здраве и такива оправдания от рода,че е труден живота, намало пари или живеем под наем, не приемам.Според мен това си е чист егоизъм.

# 16
  • Мнения: 353
Аз съм на 33,това ми е първото дете и от сега съм си решила да си имам и второ след 3-4 години...Моя приятелка наскоро роди първо,малко след 43-я  си РД...

А трудностите-сами сме в чужбина,на квартира...

Стискам палци да убедиш твоя мъж...
И си права,че е хубаво да имаш брат/сестра.Аз съм много щастлива с моя брат,който е с 8 год по-голям и майка ми трудно се е навила да роди мен  Laughing

# 17
  • Мнения: 14 133
Ако имаш финансова възможност - действай!
Хубаво са те посъветвали другите маминки.
Peace 35 години ни са никак много за второ дете. Аз родих Сашо на 33. Действайте!!!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Я недей така! Изобщо не е късно!!! Simple Smile Родих второто си дете миналата година, на 35. Имат 10 години разлика с каката, но това не ме притеснява. Поговорете си в къщи и дерзайте. Имаш време, нищо не е свършило. Просто ще се наблюдаваш повечко през бременноста и ще си по- внимателна, това е. Пожелавам ти да си родиш едно сладко и пухкаво бебенце за радост на баткото. А той ще се радва, бъди сигурна! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 263
Късно на 36?! Че аз родих на 30! И сега се каня за второ. И времето пак си минава и няма да съм под 33 преди да родя! Изобщо не е късно за второ!

# 20
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Хей все още всичко не е свършило и имаш достатъчно време, че даже и за трето  Wink Ако имате финансова възможност действайте по въпроса без да се бавите повече  Naughty Може би щеше да съжаляваш много повече ако беше примерно на 50  Thinking

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не знам за кой път ще го напиша, но в родилното лежах с момиче на 36 години. На нея и беше първото бебе. Действай!

# 22
  • Мнения: 46 526
Много жени раждат първото си дете на 35 г., не ти е късно, никак  Mr. Green
Свекърва ми е родила на 40 третото си дете, при 2 вече големи- съответно на 15 и 16 години Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Не е късно. Щом искаш го направи. Аз също много държах детето ми да има брат или сестра, защото от личен опит знам колко е тежко. Имах проблеми, не ставаше по естествен път, но все пак с помощта на медицината забременях. От теб зависи - ако наистина искаш има начин. И жени на по 40 и кусур се борят и успяват. 35 г. са смешно малко на фона на възможностите на съвремената медицина.

# 24
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
втората ми дъЩеря я родих на 35, месец преди 36  Laughing
разликата с каката е 8 години.
не съм се отказала и от трето, ако финансите го позволят (и майка природа, естествено  Laughing)
при това си признавам, 4е дали от годините, дали заЩото е второ дете, я гледаме с определено по_малко притеснения и голям кеф. пък мъж ми на колко е...  ooooh!

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... Сега съм на 35 и вече ми се струва късно Cry
Шегуваш ли се?... Не съм чела другите отговори, но предполагам, че са ти писали вече, че е напълно нормално на 35 да родиш (дори първо дете). Ако ти се иска още едно- не се чуди изобщо, само навий таткото.

# 26
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Много ви благодаря момичета за съвета  bouquet  bouquetОт вас се излъчва оптимизъм,борбеност,интусиазъм,хъс за живот!! А аз си мислих,че живота ми вече е свършил-детето голямо...Само незнам как ще навия мъжът си.Той не вярва,че ще се справим финансово.Съвсем сами се издържаме и е много трудно.А аз не мисля така,но за такива неща трябва да сме единодушни.Ще продължавам да го врънкам... baby_neutral

# 27
  • Мнения: 685
Майка ме е родила на 47г.  newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Врънкай и то качествено. Нямаш представа колко много ще ви подмлади духовно едно бебече и хич и няма да си мислиш, че
живота ми вече е свършил-детето голямо...

# 29
  • Мнения: 4 380
Не знам как стана така,че годините минаха,и ние не се решихме да имаме второ дете.Сега синът ми е на 13 години и често ме пита защо няма брат или сестра?Направо сърцето ми се къса...Аз имам брат/5 години разлика/ и знам колко е божествено да имаш част от себе си в друг.Моля ви майчици,не правете моята грешка - не оставяйте детето си само!!!!!Много ми е мъчно като гледам синът си толкова самотен и празен....Аз винаги съм искала да имам две деца,но пусто да слушам мъжът си / и свекървата/,че времената са трудни,няма средства и т.н. Колко съм била наивна само...Сега съм на 35 и вече ми се струва късно Cry

Дъщеря ми е сама, на 15 и никога не е питала защо няма брат или сестра. И не се чувства самотна, и аз нямам скруполи или съжаления за второ дете. Мисля, че прехвърляш своите съжаления на детето си и обобщаваш за всички майки. newsm78

Аз никога не съм искала да имам второ дете. Обичам децата, но не се заробвам с второ. Дай бог живот и здраве, ще гледам внуци.

Общи условия

Активация на акаунт