Колко време след секциото се въстановихте напълно?

  • 1 423
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 207
По -  добре да не знам до утре   Simple Smile .Най - важно ми е бебчо да е добре.

# 16
  • Мнения: 4 915
Разбира се, че ще е добре.  Hug

Успех!

После те чакаме с новини и снимки.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Досега описвах как протича в кратце секциото, но се сетих, че може да не искаш да знаеш. Искаш ли?  Wink
Аз искам, че и мен ме чака след няколко дни. Ако може дай описанието, не съм от страхливите Mr. Green А спомените ми от първото са много стари. Мерси предварително   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 915
На ЛС. Очаквай включване.  Laughing

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Ей,не е честно на ЛС и аз искам да знам.

# 20
  • Мнения: 1 409
Досега описвах как протича в кратце секциото, но се сетих, че може да не искаш да знаеш. Искаш ли?  Wink
И аз искам,че и мен ме чака другата седмица,а шубето е голямо  Mr. Green
Парис,успех миличка и много бързо възстановяване   bouquet

# 21
  • Мнения: 164
Мерси момичета, секциото е утре със спинална упойка.Общо взето много ме е страх.Незнам какво ме чака.Абе дано всичко е ОК.
Всичко ще бъде наред и ще си гушнеш сладкото бебче.Мисли позитивно! Hug
А иначе цаката е в раздвижването, при мен действаше перфектно.Когато се застоявах повече- след това се чувствах сякаш не съм ставала след операцията.
Успех!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Успех ти пожелавам за утре, сигурна съм, че всичко ще мине бързо и безпроблемно и докато се усетиш вече ще си мама на сладко, малко бебче  bouquet По темата- на третия ден обикалях двора на АГ-то без проблем. Също от тогава сама се грижа за бебка.

# 23
  • Мнения: 521
Мерси момичета, секциото е утре със спинална упойка.Общо взето много ме е страх.Незнам какво ме чака.Абе дано всичко е ОК.

Дано всичко да е наред и да се възтановиш много бързо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт