Кюстендил

  • 20 156
  • 264
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 129
Хей, видяхме се с Маграт и Сетони за кратко вчера....Малката Лорка е голяма сладурана както винаги, а Магрт е пораснала, дано малката е послушна и излезе скоро, за да можем да и се радваме...толкова да обичм малки бебенца  Laughing
Ивайличка ми беше много болничка, искаха и в болница да я вземат с това повръщане и температура, много упорит вирус, но днес е по-добре.Вече започна да яде, от пет дни не беше слагала залък в устата.Трябваше да отида при друг лекар за да предпиемат някакви мерки и да дадът на детето антибиотик.Личната лекарка само сиропчета даваше и вижда, че продължава с температурата, обаче не....учассс ooooh! ....някои лекари са  newsm61  bambam bash smile3512

# 211
  • Мнения: 129
Еййй, къде сте всички?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 212
  • Мнения: 129
Днес Ивайла има рожден ден. Малка почерпка и за вас.  Hug Hug Hug Hug Hug



За мамите:
 
А за децата:
  

# 213
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАЙЛА!!!
От все сърце и желая много, много здраве, хиляди усмивки и безброй лудории.
  Tada Tada


Здрави ли сте вече?
Как са другите дечица?
Сетони как е моята приятелка? Laughing
Нещо все по рядко пишете всички.
Има ли новини от Маграт, пожелавам и леко и безпроблемно раждане. Laughing
Аз стачкувам с пълна сила. Вики ходи на градина без никакви проблеми, даже аз от няколко дни съм силно притеснена че  плака само 2  дни. Днес сериозно се замислих дали да не потърся някъде даже детски психолог.
Редовният отговор когато я попиташ за градината е че там е много хубаво и много и харесва (убедена съм че не е така), и всъщност ми изглежда ужасно подтисната. Госпожите също ми казаха че е много добра и прекалено изпълнителна и когато не може да свърши нещо като другите даца, започва да плаче. Страхувам се че си подтиска истинските чувства. Отделно че в къщи избухва в реве за най-малкото нещо, без видима причина. newsm78

# 214
  • Мнения: 3 698
Честит Роден Ден на Ивайла!!!
Да е здрава и щастлива и мнооооооооооого да радва мама и тате!



Ели, честит празник мила, нагушкай малката чаровница от нас с Лори!Това е за теб:



Весел празник!!!

# 215
  • Мнения: 3 698
Marci , от доста време не те откривам на мобилния  newsm78 ...

Това с детската е много сложен преход и явно всяко дребосъче по различен начин се адаптира.Чудя се дали няма да е по-разумно първо ти да се консултираш със специалиста и да му разясниш ситуацията, а той да ти даде насока за рационално общуване, вместо да водиш Вики.Поне може да пробваш да видиш на теб какво ще ти каже, за да не се стресира Вики допълнително.Тя си е много чувствителна и много привързана към теб, може затова още да не е наясно как да реагира на новостите.Дано е период на адаптация и скоро се поотпусне, да спреш да се притесняваш.Сигурна съм, че всичко е наред, просто Вики е много нежна и чувствителна.Силно гуш от мен Hug.

# 216
  • Мнения: 129
Благодаря на всички за пожеланията   love001
Това за градината ми е много познато.Ива откакто ходи на ясла е много различна, както казва Marci, плаче за най-малкото нещо и изглежда подтисната.Но, според мен, на всички деца им трябва време за да свикнат и да се адаптират  към всички новости.

# 217
  • София
  • Мнения: 672
Честит рожден ден на сладката Ивайла!

Да е здрава, усмихната и весела!

# 218
  • София
  • Мнения: 639
Честит рожден ден и от мен на малката госпожица Ивайла   bouquet

 и мама и татко много да я слушкат  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 3 698
Магратчето днес не съм я засичала да влиза в скайпа и кю-то, да вземем пак да постискаме палци, а  Grinning ?

Корнелия, ти как си, само "прелиташ" нещо?

Машинка, вие как сте, ти поне четеше, драсни някой ред...

# 220
  • София
  • Мнения: 639
аз стискам от няколко дни палци на маргито  Peace
setony аз ви чета редовно , но пиша рядко  Embarassed защото немога да дойда, нито на срещите да се запознаем , нито нищо и затова  Blush така

# 221
  • Мнения: 129
Стискаме палци и ние с ИВа   newsm10
Чакаме новината с нетърпение.Setony, ти си главен информатор за новината  smile3521
А къде се загубиха esy, mama li  newsm78

# 222
  • София
  • Мнения: 672
Тук съм. Ама не знам к'во да пиша. Все едно и също. Чакам вдъхновение  Mr. Green

И ние с Дара стискаме палци, че Дара иска да става кака.  Joy

# 223
  • Мнения: 129
Наистина, Дара във форума е най-малка....е ще стане кака  love001
Днес заведох малката на ясла и направо ми се е свил корема...как ревеше...много ми е гадно...всяка майка ли се чувства така..сякаш изоставя детето си  Weary  Толкова е сложно да си родител  smile3518

# 224
  • София
  • Мнения: 639
Amazing не се притеснявай мисля, че всички деца минават през това и след време ще свикне и ще иска сама да ходи на градина  Hug
а я кажи ти как си на новата работа, почнахте ли вече ,  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт