Кюстендил

  • 20 078
  • 264
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 129
Много жега,наистина!   sweating
Esy,досетих се,щом не се обаждаш,но нищо следващият път.Кюстендил няма да избяга...хей разбрахте ли,че в нашият град ще строят МОЛ на цирковата площадка...ще има и кино и боулинг зала...много се кефя,градът ни се развива и това е страхотно. smile3501
А какво да правим ние,все същото е при нас.Новото е,че се учим на гърне и сега сме без памперс от една седмица и повече,слагам пелена само през ноща.Има голям напредък,вече казва почти всеки път с малки изключения когато се е заиграла smile3560...много съм доволна и много благодарна на моята свекърва,защото тя започна тази инициатива.Процеса е сложен,но мисля на есен да я давам на ясла и трябва да стане.

# 31
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте мами от Кюстендил.

След публичната покана от Еси, ето ме “на светло”. smile3556

Аз най редовно ви чета и все се каня да се включа в темичката, но все отлагах, а и времето ми е малко.
Аз съм от Кюстендил, но вече доста години- май са дванайсе вече, живея в София. До сега поне един път в месеца се прибирах в Кн и като се разхождам по “площада” почти никой не познавам за съжаление. Много рядко някоя от старите физиономии да срещна. Общо взето излизам на кафе с мъжа ми или с майка ми.

От два месеца съм щастлива мама на едно пискунче Дара.  smile3522 Тя се роди на 22 май.

Тази събота си отивам в Кн и живот и здраве мисля да стоим там с бебка 3 или 4 седмици. Нямам търпение. Броя дните и си представям къде ще се разхождаме.

Ще ми бъде много приятно да се запозная с Вас и да пием по някое кафе/бира.  cheers

Чао засега и до скоро в Кн.

Еси, ако не ме беше подканила, кой знае дали щях да пиша в темичката или само да сиостана с желанието. Благодаря.  bouquet

# 32
  • Мнения: 129
Добре дошла,mama li! Hug Hug Hug
Много се радвам и се надявам да пишеш честичко...а като идваш в Кюстендил да се обадиш задължително,ще си спретнем една срештичка по биричка.
Дара има много хубаво име,и е зодия близнаци като мен.Да ти е жива и здрава!

# 33
  • София
  • Мнения: 672
Добре дошла,mama li! Hug Hug Hug
Много се радвам и се надявам да пишеш честичко...а като идваш в Кюстендил да се обадиш задължително,ще си спретнем една срештичка по биричка.
Дара има много хубаво име,и е зодия близнаци като мен.Да ти е жива и здрава!

Благодаря много, Ели.

Малко ми е проклетичка дъщеричката. Хич не и спи, иска само да се разхождаме из стаите и да я занимавам с играчките, но за съжаление всичко и омръзва бързо. Не знам от зодията ли е или прилича на майка си? newsm78 По-скоро второто.

Аз от събота живот и здраве ще съм в Кн, така че от понеделник натам може спокойно да направим срещичка на по бира. Е, аз кърмя, ама може да пия една чаша, че много я обичам пуста бира. beer

# 34
  • Мнения: 1 313
Ха здравейте и от мен Hug
Мама Ли, най-накрая се престраши Wink welcome
Много се надявам скоро да се видим и да се запознаем Simple Smile
И за бирата гледай мен аз всеки ден пия и все още се кърмим, нали знаеш, че увеличава кърмата newsm78
Хайде хубав ден и си намерете някое прохладно местенце, че ще се мре ooooh!Стана като Африка тука вече Whistling

# 35
  • София
  • Мнения: 672
И за бирата гледай мен аз всеки ден пия и все още се кърмим, нали знаеш, че увеличава кърмата newsm78

Аз знам, че увеличава кърмата, ама ми е много гузно все пак е някакъв алкохол. Започвам и аз да пия тогава всеки ден. Joy

А ние вече от ден на ден все повече гукаме и са ни интересни всички играчки. Супер. Даже не иска да се гушкаме.

# 36
  • Мнения: 129
Цитат
Малко ми е проклетичка дъщеричката. Хич не и спи, иска само да се разхождаме из стаите и да я занимавам с играчките


Mama li,пак е добре,че за сега исака само по стаите да я разхождаш.Ти да видиш моя тайфун...сега се научи да и разказваме приказки и постоянно е с книжката в ръката и да и четем...голяма бърборана е и трябва непрекъснато да и говориш,да и отговоряш...а бе не  е лесно....но децата са най-хубавото нещо на света и трябва да си ги пазим и обичаме Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 1 313
И за бирата гледай мен аз всеки ден пия и все още се кърмим, нали знаеш, че увеличава кърмата newsm78

Аз знам, че увеличава кърмата, ама ми е много гузно все пак е някакъв алкохол. Започвам и аз да пия тогава всеки ден. Joy
Ха наздраве тогава cheers

# 38
  • София
  • Мнения: 672
Цитат
Малко ми е проклетичка дъщеричката. Хич не и спи, иска само да се разхождаме из стаите и да я занимавам с играчките


Mama li,пак е добре,че за сега исака само по стаите да я разхождаш.Ти да видиш моя тайфун...сега се научи да и разказваме приказки и постоянно е с книжката в ръката и да и четем...голяма бърборана е и трябва непрекъснато да и говориш,да и отговоряш...а бе не  е лесно....но децата са най-хубавото нещо на света и трябва да си ги пазим и обичаме Laughing Laughing Laughing

Ели, ех че интересно.  Кога и ние ще четем приказки. newsm78

И за бирата гледай мен аз всеки ден пия и все още се кърмим, нали знаеш, че увеличава кърмата newsm78

Аз знам, че увеличава кърмата, ама ми е много гузно все пак е някакъв алкохол. Започвам и аз да пия тогава всеки ден. Joy
Ха наздраве тогава cheers

Еси, не пих бира. Нямах сили.

Днес бяхме на консултация. Биха ни Пентаксима и сега сме нервни. За съжаление ще трябва да стоим 3 вместо 4 седмици в Кн, тъй като на 24.08. сме пак на консултация. Sad Вече нямам търпение да дойда в Кн.

# 39
  • София
  • Мнения: 672
Еси, забравих да ти кажа, че вчера като четях темичката, мъжът ми видя снимките на Инес и каза, че си приличат с Дара.  Grinning Ще видим.

# 40
  • Мнения: 1 313
Ами дай някоя снимчица да я видим де PeaceСтига си я крила Wink
Пък ако се видим пак ще сравняваме Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 672
До сега разглеждах всичките й снимки и не можах да избера. Просто не е като на живо.
Ще чакам да се видим.

Еси, днес бихме Пентаксима. Какви реакции мога да очаквам? Мерих й температурата - няма. В момента спи, проплаква от време на време, но то май коремчето й е напрегнато (така каза педито). Педито ми каза, ако е неспокойна да й сложа някаква глобулка. Много се чудя, не искам да тормозя детенцето?!?!?  newsm78

# 42
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравей мама Ли, успех ти пожелавам с разхождането на бебка, не е глезена още, не може толкова малка да се разглези, сигурно я мъчат я колики, я жегата ...
като поотрасне вече ще почне да проявява характер и тогава ще видиш
и ние още се кърмим, но си пия биричка от време на време по една чашка, важното е да не се прекалява.
Много се радвам за МОЛ-а, но се чудя дали ще потръгне, може би ще им се стори скъпо на хората...
те едно кино направиха (това в НТС-то) и то колко време изкара ...

# 43
  • София
  • Мнения: 672
Здравей мама Ли, успех ти пожелавам с разхождането на бебка, не е глезена още, не може толкова малка да се разглези, сигурно я мъчат я колики, я жегата ...

Здравей радос, и аз така си мисля. Май не иска хич да е в легнало положение - не й е интересно, където и да я сложа, ако не спи плаче. Любопитка.


Много се радвам за МОЛ-а, но се чудя дали ще потръгне, може би ще им се стори скъпо на хората...
те едно кино направиха (това в НТС-то) и то колко време изкара ...

То зависи какво ще има там. Не знам.

# 44
  • Мнения: 3 698
Еси, днес бихме Пентаксима. Какви реакции мога да очаквам?
Не съм Еси, но за Пентаксима мога да ти кажа, че по принцип много леко се понася, при дъщеря ми нямаше абсолютно никакви реакции като висока Т или раздразнителност, всичко мина все едно не е било.
Добре дошла във форума   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт