Кюстендил

  • 20 079
  • 264
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 672
Лек път.В събота сме на гости извън Кн, но другата седмица когато кажеш, с Лора сме на линия за среща  Grinning !

Мерси. Супер!
Аз нямам интернет в Кн, но ще гледам в понеделник да се включа по някое време!  newsm53

# 61
  • Мнения: 1 313
Ейй, момичета браво така изках, да сме все на първа страничка Wink
mama li, хубаво да си изкарате и дано се видим там! Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 672
esy, ние с Дара ще Ви чакаме. Hug

# 63
  • Мнения: 129
Mama li,ние с Ивайла сме на линия така,че когато имаш свободно време се обади,ще ти изпратя на лични телефона си за връзка.Много ще се радвам да се запознаем Hug Hug Hug

# 64
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мами, никой няма да се грижи за детенце така добре както майка му. Еси права си, че цял живот ще работиш, а само 3 години ще си с детенце, ама после като имаш и второ - още три.
А живи и здрави и трето - още три - и то не остана време за работа - не че е голям зор, но нали трябва да се развиваме. И мен ме е много яд, че на годинка и месец го оставих на баба му - нещата почват да излизат от контрол и не знам дали ако не си го гледах аз нямаше да е по-добре - поне щях да му знам всички мурафети и нямаше да се оставя да ми се качи на главата  newsm78

# 65
  • Мнения: 1 313
Радос, дай боже второ и трето дори, но нали знаш, че ако съм се решила на толкова деца вероятно имаме достатъчно средства и дали ще работя или не ще е все тая Rolling EyesЕ зависи кой от родителите изкарва повече парички, но най-често това е таткото.Пък и ако реша да имам поне три деца то е ясно, че съм избрала професия мама и домакиня и развитието малко newsm78 не, че е невъзможно, но тогава само раждаш, а друг ги гледа, а аз искам да си ги гледам пък колко е рекъл господ толкова Wink Peace
Нещо се поувлякох в разсъждения май Laughing

# 66
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
esy ето тук пише повече за хотела в който ще сме:
http://www.alisa-tours.com/02/983-62-42/NEA%20VRASN/view.html?oid=76
mama li ние пък в неделя потегляме зя Кн, надявам се да успеем да се видим. Laughing

# 67
  • Мнения: 1 313
esy ето тук пише повече за хотела в който ще сме:
http://www.alisa-tours.com/02/983-62-42/NEA%20VRASN/view.html?oid=76
Марси,   bouquet

# 68
  • Мнения: 3 698
Marci  и Вики вече са в Кюстендил, даже  се видяхме Grinning.Някой друг желаещ за среща има ли? Кога ви е удобно?

# 69
  • Мнения: 129
Аз съм на линия.Mama li също е в КН,но няма интернет.Дадох и номера на телефона си и тя каза когато е свободна,че ще се обади,но ако се разберем нещо за среща ще и се обадя Peace

# 70
  • Мнения: 3 698
Среща-гореща Party, утре 17-18ч./??/, където кажете.Желаещи има ли? Къде ви е удобно?

# 71
  • Мнения: 129
OK.Утре в 18:00 някъде на центъра.Ако искате да се чакаме на малкият принц,а пък ще измислим къде ще ходим.С малките разбойници-нали newsm78.Аз ще се обадя на Mama li Peace

# 72
  • Мнения: 3 698
OK.Утре в 18:00 някъде на центъра.Ако искате да се чакаме на малкият принц,а пък ще измислим къде ще ходим.С малките разбойници-нали newsm78.Аз ще се обадя на Mama li Peace
Ок, сега звъннах на Marci , ще дойдат там с Вики.Аз също ще дойда/но без Лора/.

# 73
  • Мнения: 1 313
Ейййй мацки, имаше ли среща??????
Къде зачезнахте пак?Хайде някоя снимчица дайте да ви видим де Naughty

# 74
  • Мнения: 3 698
Няма снимки.Бяхме заети с лафче, бира и пържени картофки  Mr. Green .Среща имаше в намален състав, аз, Стела и Марси с Вики.Днес може и повечко да се съберем.Така, че остава и за днес друга среща:
18ч.пред Малкия Принц!!!Желаещите да зоповядат!

Общи условия

Активация на акаунт