за пресите за коса пак

  • 2 170
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ето:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3396718

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 08:23 от Адриана Здравкова

# 16
  • София
  • Мнения: 175
Колко време ви отнема изправянето на косата? Мен малко ме хващат нервите, когато се суша със сешоар и все си мисля, че с преса е още по-бавно?  Thinking

# 17
  • Мнения: 67
Колко време ви отнема изправянето на косата? Мен малко ме хващат нервите, когато се суша със сешоар и все си мисля, че с преса е още по-бавно?  Thinking

С преса си я изправям бързо(за 15тина минути) и става идеално права  Hug Със сешуар хич не ме бива... Нищо не се получава  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 2 414
Наскоро рекламираха новата преса на Филипс,която била "абсолютно" безвредна за косата,ако искаш си вземи нея. Wink

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На мен изправянето ми отнема в най-лошия случай около 15 мин, иначе съм мн бърза  Laughing

# 20
  • Мнения: 126
Наскоро рекламираха новата преса на Филипс,която била "абсолютно" безвредна за косата,ако искаш си вземи нея. Wink
     Едва ли ще е наистина безвредна??
Повечето (да не кажа всички)  са на един принцип, чрез който косата се изхабява и косъма има изхабен и доста неприятен вид!
А и косата започва да цъфти...... ::Което е ужасно!!!!!много рядко ползвам преса ,защото после косата ми има един вид ::
Предпочитам със сешоар (не че пак не се хаби косата)....

# 21
  • Мнения: 4 621
Няма нищо страшно с пресите  Simple Smile Купуваш си по-качествена и по-добри защитаващи косъма продукти и.....готово. Wink  Wink  Wink
Така е Peace
Аз си купих професионална на Браун и съм много доволна Hug

# 22
  • Мнения: 534
Хм,от мойта преса(Ровента) съм страшно доволна,
тя е от тези с керамичните приставки и досега не съм имала проблем с косата заради нея,
докато от сешоара ставам като кошница  Shocked

# 23
  • Мнения: 51
С подходящите продукти, които пазят косата няма проблем.
С пресата мойта коса изглежда лъскава и здрава, а със сушоара е като слама и става много суха, но и пресата трябва да е е по-скъпичка, не Елит или нещо подобно  по възможност с гребенче, по-удобно е!

# 24
  • Мнения: 51
Между другото има един продукта на Лореал за заглаждане на косата, специално за преса, не си спомням как точно беше името.
Някой ползвал ли го е?
Отдавна го обикалям и се чудя дали си заслужава, струва около 8лв.

# 25
  • Мнения: 170
Най-накрая и аз се реших да си купя преса, взех си професионална на Браун /керамична/, но е само за изправяне на коса.Доволна съм от резултата,бързо и лесно постигнах това, което със сешоар и дърпане с четка ми бе невъзможно, но ще видя утре в какво състояние ще е косата ми, надявам се да не се налага да я ползвам всеки ден. Но ако все пак се наложи, какво ще кажете, пак ли трябва да слагам кристали. Препоръчайте ми някакъв продукт, с който ще запазя косата си и ще изглежда гладка и лъскава /освен кристалите/!

# 26
  • Мнения: 535
Преди изсушаване и изправяне с преса си слагам сериум мляко на Loreal,той е точно за тази цел да предпазва косата.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз също съм ЗА пресите! Косата ми е ужасна-нито къдрава, нито права и затова вече 4 години я изправям с преса и нищо и няма. Е използвам кристали за коса, за да не цъфти и да има блясък и толкова Grinning

# 28
  • Мнения: 65
А някой ползва ли е този продукт ? Беше споменат по горе . Има го в Била
[img]http://www.ivis-bg.com/images/hot%20liss%20krem%20za%20izglajdane%20copy.jpg[img]

Описание на продукта
Hot Liss термо изглаждащ крем специално за преса за изглаждане и сешоар: улеснено заглаждане, копринен и дълготраен резултат, защитена коса. Употреба: Къса до средно дълга коса количество колкото 1 орех. Дълга до много дълга коса количество колкото 2 ореха. Употреба с преса за изглаждане: след измиване подсушете косата с кърпа. Разпределете необходимото количество в ръцете си и нанесете на косата по дължината до краищата като избягвате корените. 

Общи условия

Активация на акаунт