Гласувайте за Мария! За стволови клетки и надежда за нея

  • 25 546
  • 371
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
Гласувах и аз,пуснах линка и в плевенската ни тема. Hug

# 16
  • Мнения: 774
За малката ми Мими с много любов  Heart Eyes
И от мен!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 710
И пратих на всичките ми приятели. С вас сме Наде!

# 18
  • Мнения: 521
Гласувах.
Успех!

# 19
  • Мнения: 2 196
Пожелавам ви успех. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 896
Гласувах и препратих на всички приятели, познати и колеги
Стискам палци

# 21
  • София
  • Мнения: 1 333
Благодарим Ви страшно много !!!

Копирах условията от сайта:
Гласуването за идеи е ограничено: всеки посетител на сайта може да даде само един глас за избрана от него идея, но ако му харесват няколко предложения, може да гласува еднократно за всяко едно от тях.

Награди и срокове
Не забравяй, че публиката определя кой да спечели – всеки получен глас веднага се отразява и променя класацията. Към всяко предложение в банката за летни идеи (страницата “Виж и гласувай”) се показват колко гласове е получило то до момента. Първите шест идеи, събрали най-много гласове, ще получат финансиране на обща стойност 5 000 лева, за да се подпомогне осъществяването им. Тази сума ще се разпредели по следния начин:

Голямата награда е в размер на 1 500 лева,


Две втори награди по 1 000 лева,


Три трети награди по 500 лева.

Конкурсът се провежда само на този сайт. Започва на 8 юни и ще продължи до 17 часа на 10.08.2007г., когато ще спре приемането на гласове. Спечелилите ще бъдат публикувани на този сайт на 20.08.2007г. и уведомени по е-мейл.


Вълчо, Благодаря за полезното разясняване !!!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
Нанди, това не са ли крайно малко пари...Правили ли сте банкова сметка, нека разпространим повече информация за Мария, всеки ще го пусне на 40-50 човека в Кю, по мейл...Но 1000-1500лв едва ли решават проблема. Знам, че сигурно ти е притеснено, но колкото повече хора разберат-толкова повече ще помогнат.
Прегръщам ви! Heart Eyes

# 23
 И аз гласувах, просто като видях снимката на Мими много е сладка. Стискам ви палци. Ако можеше бих ви преостъпил гласовете за идеята ми 916 в същия конкурс.
Препоръчвам ви да се обърнете къв Съюза на глухите да поискате и от тях финасова помощ, настоявайте колкото може повече пари да ви отпуснат. Тази организация има много пари и държавата им отпуска субсидии.
Желая ви много късмет пишете от какаво имате нужда, ще помагаме с каквото можем.
Поздравете Мими
.  

# 24
# 25
И аз,пуснах и в Клюкарника,дано нямате против Peace

# 26
  • Мнения: 2 126
Гласувах веднаг щом рабрах Hug
Дано успеете и да се оправи душичката сладка Praynig Praynig Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 1 333
Разбира се че нямам нищо против  Hug
Аз се чудех дали там трябва да се пусне нова тема или само препратка към тази  newsm78

Мая, Валя, Стън, Искрица бихте ли ми казали къде мога да пусна тема и във всеки подфорум поотделно или ????

Все още не сме мислили за банкова сметка или сайт на Мария, понеже идеята ни е съвсем прясна в главите. Когато разбера всички подробности ще пиша отново и може би тогава ще задействам всичко което знам, а за което не ми е ясно съм сигурна че вие ще ми помогнете с инфо  Hug и много идеи

Дребната иска да спи и не може повече да стои с мен пред монитора и да слуша трак, трак по клавишите.
До утре !!!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 578
Гласувах и препратих на всички приятели, познати и колеги
Стискам палци
И аз. Успех.

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мими,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт