Гласувайте за Мария! За стволови клетки и надежда за нея

  • 25 579
  • 371
  •   1
Отговори
# 345
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Nandy, аз разбрах за дъщеричката ви от инициативата на ПИБ. Предполагам, че има много други като мен. Мисля, че е важно да се подготвите преди да приключи гласуването- да можете да представите какво е лечението и къде е планирано , каква сума ви трябва и банковата сметка. Банката ще се постарае да разгласи резултатите от гласуването и трябва да използвате това, за могат повече хора да чуят и веднага да могат да помогнат.
Не съм съвсем наясно, но ако дарителска сметка се открива трудно, може да използвате бъде съвсем обикновена банкова сметка.  Успех и дано скоро вашето слънчице ви се усмихне с цялата си обич!

# 346
  • Мнения: 376
Мама Nandy, за пореден път гласувах за Мими. Успех  Hug

# 347
  • София
  • Мнения: 7 125
Нали срокът на гласуване в  конкурса е днес до 17.00 часа, днес не ми дава да гласувам нито за Мария, нито за Криско. И при вас ли е така?

# 348
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
гласувах за Мими Praynig Praynig

# 349
  • Мнения: 212
Nandy, може и да сте го видяли това, но ... в този сайт има подробности какво е DMS и как да кандидатствате

# 350
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
подбутвам темата, Nandy как е малката? не пишеш, чакаме новини от вас  Hug
http://www.save-darina.org/content/view/55/44/
виж в този сайт дали не може нещо да ти е полезно, ако ви е проблем дарителската сметка.

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 18:01 от mitbul

# 351
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нанди, миличка, прегръщам ви много силно  Hug и теб и Мимката  Heart Eyes

С това гласуване надеждата за Мими не се изчерпва.
Искам още веднъж да ти кажа, макар че си го знаеш, че винаги сме готови да помагаме. Кампании, събиране на средства... всичко, което е по силите ни.

Със сметката какво става?
Може и да си казала, но аз да съм пропуснала...  Embarassed

Ако искаш ще отворим и нова тема - като ново начало и с нови сили да се борим за Мимката  Praynig ти само не се предавай, бъди все така силна!

# 352
  • Мнения: 1 271
Мисля че са на Тетевен (такъв спомен имам, може и да бъркам)
 Peace

# 353
  • Мнения: 376
Честит имен ден мило Мими! Да оздравееш и да растеш щастливо дете за радост на мама и тате!   Kissing HeartСвета Богородица да те пази  Praynig

# 354
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, СЛАДКО ДЕТЕ! newsm51 да я обсипете с прегръдки и целувки от лелите във форума  Hug

# 355
  • Мнения: 6 029
Честит имен ден, мъничка Мария Hug

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 18:37 от Julie

# 356
  • Мнения: 4 586



Честит имен ден, Мария, и от един чичко Волф, от форума.  bouquet

# 357
  • Мнения: 2 425
Честит празник, малка Мими! Hug

# 358
  • Мнения: 2 116
Мименце, честит празник! Желая ти много щастливо и изпълнено с обич детство!  Hug

# 359
  • Мнения: 521
честит празник, малко слънчице!
Пожелавам ти всичко най-добро!

извинявам се за закъснението...

Общи условия

Активация на акаунт