Искренни ли сте на 100 % във форума?

  • 5 217
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
ако пишеш дълго във форума и лъжеш трябва да си доста умел , за да не се оплетеш в собствените си лъжи Twisted Evil...че доста зорки очи има #Crazy -  рядко тук  остава нещо скрито покрито:mrgreen: Mr. Green Mr. Green

ама че има доста премълчани истини в това съм 100% сигурна  Peace


# 16
  • Мнения: 1 655
Не виждам смисъл да не съм!

# 17
  • Мнения: 3 932
Не лъжа, просто понякога премълчавам...

# 18
  • Мнения: 3 388
ако пишеш дълго във форума и лъжеш трябва да си доста умел , за да не се оплетеш в собствените си лъжи Twisted Evil...че доста зорки очи има #Crazy -  рядко тук  остава нещо скрито покрито:mrgreen: Mr. Green Mr. Green

ама че има доста премълчани истини в това съм 100% сигурна  Peace


 Peace

# 19
  • Мнения: 5 475
Да,искрена , загрижена , където трябва,  не избивам комплекси!
  Наистина не виждам смисъл от роли, накрая някои наистина се губят самите те!
  За спам и по теми, дето не ми е интересно или не знам 100 процента верния  отговор не давам мнения!
  Не прекалявам с мъдрост и теоритизиране, само практика и ли4ен опит!

  Подписвам се под това мнение. Peace
 

# 20
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 11:18 от gioia

# 21
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Напоследък се случва често да си мисля и да си задавам въпросът, дали мненията по различните теми във форумите са истински. Замислям се, защото ми се струва, че всеки би могъл да каже каквото си иска, но дали е така...? И най вече търсим ли понякога да се изтъкнем казвайки нещо което би било одобрено от останалите, за да привлечем повече внимание...дори и да не разсъждаваме по този начин?

 Peace

ли4но аз не вярвам, 4е вси4ки мнения са достоверни. една такава идеалисти4на картинка ми се образува, нямаЩа ниЩо обЩо с реалността...  #Crazy
ако под 100% искреност имаШ предвид да си разкажа автобиографията, не, не съм. ако става въпрос за мненията ми, да, в този слу4ай гарантирам, 4е за зло или за добро, казвам каквото мисля (е, спестявам понякога определения  Mr. Green), или каквото знам. признавам си, 4е спамът не ми е 4ужд и от време на време пиШа, колкото да си по4еШа езика.  Rolling Eyes

ама ти наистина ли смяташ, че някой ще ти отговори с НЕ Laughing

именно  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 379
Искрена? ....
За лъжене, не лъжа.
Но прословутото "истинско аз", поне моето, не може да се открие в този форум.
Тук пиШе една моя софт версия, която не противоре4и, не намира кусури и на никого не отговаря рязко.
В реалността съм малко по_взискателна към хората мои събеседници. В реалността о4аквам пове4е и давам пове4е.
Тук пиШе софт версията ми по няколко при4ини:
1) Форумът е огромен и 95% от у4астниците не познавам дори и бегло. Това е предпоставка за много недоразумения.
2) Не ми е по вкуса да ходя да обиждам млади майки. Форумът е измислен и създаден за майки, бременни и забременяваЩи. Факт. Неоспорим. Когато безкрайните теми за каШи, ноЩно кърмете и т.н. ми станат ску4ни, просто не се вклЮ4вам и не ги 4ета. Не намирам за велики хората, които ходят да разправят на майките колко са тъпи, 4е се вълнуват от въпросите по каШите. Мисля, 4е тези хора или трябва да си траят и търпеливо да 4акат някоя интересна тема (като мен), или просто веднъж за винаги да напуснат пространството на bg-mamma.
3) Не мога да се вържа истински, 4е някой казал еди какво си във форума Laughing

# 23
  • Мнения: 438
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?

# 24
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?

Ами заЩото е с доста груба правописна греШка. По въпроса ти съдя, 4е не е от бързане. Поне заглавията може да си ги про4итаме по два пъти преди да ги публикуваме. Ли4но мнение, разбира се. 

Използвам слу4ая да помоля всеки, които ми открие правописни, грамати4ески или каквито и да било греШки да ми ги съобЩава на ли4ни. Ще съм много благодарна.  Hug 

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?

Заради двете "н" may be  Rolling Eyes

(на мен и "на 100%" не ми зву4и добре, но напоследък си хваЩам куп греШки, та  Embarassed Rolling Eyes)

# 26
  • Мнения: 1 761
Нямам защо да не съм искрена.Но май когато форума се използва не за обмяна на мнения, информация,запитвания, а за дразги нямам никакво желание нито да пиша, нито да чета.

# 27
  • Vienna
  • Мнения: 266
``Да. Изказвам се само по теми, по които имам какво да кажа и не пиша, за да си губя времето и да си добавям звездички към профила ´´

Е това все едно аъ съм го писала! Срештала съм се с хора от нета и да ви кажа много се представят за това което не са. като опре до истинска срешта се покриват..... но от форума съм се запознала с три много истински жени, и мога да кажа,4е ве4е сме си приятелки. Макар и с едната, поради дале4ното разстояние на което живеем една от др. и нейната целосневна работа се виждаме мн рядко!

# 28
  • Мнения: 438
зависи какво разабираШ под искрен
не лъжа, но ли4ния ми живот е табу
не казвам вси4ко, което мисля, заЩото няма смисъл
пример _ първото неЩо което си помислих като видях темата беШе: оЩе едно неграмотно заглавие  ooooh!

Защо неграмотно?


Не maybe, a да. Ще се радвам ако ми обясниш  какво целиш с подобно изказване. Или ако трябва да се изразя по точно, какво означава "още едно неграмотно заглавие".  Peace
Ами заЩото е с доста груба правописна греШка. По въпроса ти съдя, 4е не е от бързане. Поне заглавията може да си ги про4итаме по два пъти преди да ги публикуваме. Ли4но мнение, разбира се. 

Използвам слу4ая да помоля всеки, които ми открие правописни, грамати4ески или каквито и да било греШки да ми ги съобЩава на ли4ни. Ще съм много благодарна.  Hug 

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Да. Пиша само в теми, в които има какво да кажа. Не държа всички да ме харесват, така че не ми се налага да съм неискрена Wink.

Общи условия

Активация на акаунт