Искренни ли сте на 100 % във форума?

  • 5 236
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Предлагам темата да се подправи
с една анкетка. Там поне всички ще
са откровени и честни. Мисля си.

# 76
  • Мнения: 2 907

А трябва, трябва  Laughing

Искрена пионерска  Wink

# 77
  • Мнения: 3 423
Мистик, това е темата.

# 78
  • Мнения: 438
В последните ти думи не намирам нищо общо с това което изказах аз преди малко. Може би затова пишеш на посоки. Ако четеш внимателно, ще забележиш едно "опитват се", което променя много нещата. Отново не разбираш смисълът на думите ми. На колко си години?
Айде чао, отивам да вечерям със съпруга си.

ами просто заЩото ниЩо не си казала. някакви едносри4ни фрази, недоизказани, да не 4ета мисли слу4айно?   Shocked
кажи за какво става дума, та да те разбера  newsm78

(и на сто да съм, не съм вра4ка  Mr. Green)


Е...какво друго можеш да кажеш. Беше ми ясно.


за мен ли4но, най_лоШото е 4овек бвз аргументи, който се мъ4и да се наложи. или, пълен с обЩи приказки и взети под наем идеи такъв.
не знам дали говорим за едно и съЩо неЩо, пиШа ей така, малко на посоки  Rolling Eyes

Това, което най-много ме дразни, че хората не могат да се абстрахират. Само да кажеш нещо по напреки и се хващат "ама ти така ли правиш", ама "аз не съм такава" и дори да говориш по принцип, все някои го приема твърде лично, нещо като застрелян с рикоширал куршум  Mr. Green. Та май най-доброто на референдумите тук е не толкова ефекта, ами това че кара хората да направят крачка назад и да погледнат и с очите на околните даден проблем и съответно да помислят за решението му не само от своя гледна точка.
А тоя израз за камбанарията не знам кога се е появил, ама ми се повръща от него  Sick.


дано да си права. аз не съм такава оптимистка  Rolling Eyes


(пп.  Heart Eyes)

# 79
И какво излезе? Искрените мнения претърпяват изтриване, Юзерите банване или в най_добрия слу4ай се стига до някакъв безсмислен "спор". Последствия: Юзерът приема някаква софт версия като пиколина, а на който му е противонатурно или престава да пиШе, заЩото му писва, или се ограни4ава до баналностите на деня .... тъпо. Т.е. имаме сериозни проблеми c комуникацията. Според мен проблемите не са на този, който изразява мнение във форум. В този ход на мисли може да стигнем и до преразглеждане на правилата както и  до модераторската логика на дейстивие/бездейстивие.... ама викате Ще ме баннат. Може, и какво от това?  

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 12:20 от gioia

# 80

Това, което най-много ме дразни, че хората не могат да се абстрахират. Само да кажеш нещо по напреки и се хващат "ама ти така ли правиш", ама "аз не съм такава" и дори да говориш по принцип, все някои го приема твърде лично, нещо като застрелян с рикоширал куршум  Mr. Green. Та май най-доброто на референдумите тук е не толкова ефекта, ами това че кара хората да направят крачка назад и да погледнат и с очите на околните даден проблем и съответно да помислят за решението му не само от своя гледна точка.

А тоя израз за камбанарията не знам кога се е появил, ама ми се повръща от него  Sick.


  newsm74

# 81
  • Мнения: 2 427
Откакто видях в Клюкарника Тони Сопрано как разцъка една госпожица с несъответствия в хистори-то, съм убедена, че всяка лъжа може да лъсне. 


Ахаха. Как съм пропуснала това изпълнение на другарчето Сопранов. За коя госпожица става дума, ако не е тайна  Wink

А по темата - мне, гледам да не съм много искрена, защото след третия бан май ти замразяват акаунта. ( дълбоко било замразяването...)

Жокер : научих се да псувам наум и да слагам усмихнати емотикони ( в знак на разбиране и толерантност ), да си затварям очите и да пригласям на подправки за кюфтета и плетене на чорапи ( пак в знак на пълна толерантност ), започнах да се подмазвам на куцо и сляпо ( така съм си осигурила фенклуб в случай на избухване на скандал и заговор срещу мен ).  Laughing
Е Мистик,тук вече излъга!
Дано не се засегнеш,използвам го в добрият смисъл,но и ти си истинска кучка като мен и още няколко хора,които когато решат да се карат не им трябват подкрепления,по скоро привърженици.Казвам го в чисто идеен план.Не е важно как ще влезеш ,а как ще излезеш от един спор.Обичам хората да ме обичат заради начина на мислене и идеите ми.Не за това колко пъти съм честитила именния ден на братовчедката и' второ коляно и букетите.

# 82
  • Мнения: 221
    Аз вземам участие само когато имам какво да кажа.Или знам нещо от което някой се интересува? Не ме бива много по хвалби и клюки, така че не се налага да лъжа.

# 83
  • Мнения: 1 910
Аз - да. Друг е  въпроса, че премълавам някои неща.

# 84
  • Мнения: 2 195
спестявам си някои мнения  за неща и хора в  името на "мир да е"  или, ако съм убедена, че няма смисъл. иначе се старая да съм искренна Peace
Абсолютно като адашката , понякога съм си патила , че съм била напълно искрена  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 1 049
Аз - да. Друг е  въпроса, че премълавам някои неща.
newsm10

# 86
  • Мнения: 2 907
Е Мистик,тук вече излъга!
Дано не се засегнеш,използвам го в добрият смисъл,но и ти си истинска кучка като мен и още няколко хора,които когато решат да се карат не им трябват подкрепления,по скоро привърженици.Казвам го в чисто идеен план.Не е важно как ще влезеш ,а как ще излезеш от един спор.Обичам хората да ме обичат заради начина на мислене и идеите ми.Не за това колко пъти съм честитила именния ден на братовчедката и' второ коляно и букетите.


Е, ама ти не четеш между редовете бе девойко  Laughing
Да добавя, че и когато не съм съгласна с някой много ме е страх да противореча, за да не си загубя страхотните приятелства в този форум  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 425
Предлагам темата да се подправи
с една анкетка. Там поне всички ще
са откровени и честни. Мисля си.

Отдавна го мисля това...да пускам теми с анкети и ДА НЯМА отговори  Crazy ,щот с тез отговори все едно участват в 'Кой е по- ,по- ,та най- '  Whistling

Феям, една beer за отпочване на уикенда   Peace



# 88
  • Мнения: 11 327
Любимата тема на Мама Кенга Mr. Green
Толкова много фалш има във форума, че едва ли някой е на 100 % искрен тук.
Аз самата пиша толкова завоалирано понякога, ама такъв си ми е стила.
Иначе съм перде и не ми пука кво си мислят другите за мен. И дали ми вярват.
Готова съм да помогна, ако помощта ми е желана.
Иначе си кютам и гледам сеир.
Вече обичам да го гледам, а не да участвам в него. Whistling

# 89
  • Мнения: 314
Почти толкова искрена, колкото и в реалния живот. По принцип нямам нужда да споделям кой знае колко лични неща тук, нито пък имам за цел да натрапя някаква определена представа за себе си на другите. Чета тук, защото ме интересува как е живота по другите земи и в бг и как другите го възприемат, в отговор информирам за живота в Швеция през моя поглед. Ако мога и да помогна на някой със съвет или мнение, това ме радва. А със сеирите понякога се забавлявам, това е неизбежно.

Общи условия

Активация на акаунт