Вече рита малкото човече, но ДЕКЕМВРИ още е далече!

  • 13 349
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 408
Здравейте на всички!
Стела Мария мерси за телефона, сега ще звънна да се запиша.
Относно креватчетата, които се трансформират, много са удобни и практични!
Ех как ви завиждам най най чисто сърдечно,че вече знаете пола на вашите бебоци!
Надявам се в понеделник да не еме есрам и да отида да видя!


# 256
  • Мнения: 277
здравейте дами мами. вклчювам се набързо, че скоро ще ми изтече квотата за роуминга на интернет картата. аз малко си и поработвам през почивката.
да се отчета, върнах се от гърция и сега съм на созопол. утре си тръгваме, за да се класирам за амнио-то в петък в майчин дом
клер, прочетох, че и ти си тогава при димитрова и че тя си прекъсвала отпуската за това. аз мислех, че тя е отпуска от понеделник и понеже не съм говорила с нея, а само с кременски взех да се притеснявам да не ме пратят при друг. аз останах в бг само за да си направя при нея и не отидох в румъния. пиши моля те. а и явно ще се видим там. ще съм при кременски в 9 часа сутринта
много се радвам, че всички се чувстват добре или още по - добре и ви пожелавам приятни дни. ще се отчета след амнио-то. до понеделник съм в софия, ще си полежа вкъщи, че ме е страх и после със самолета. малко се подрусах с тая кола, особено по бг пътища

# 257
  • Мнения: 280
Добро утро слънца  Hug

...май става въпрос за Детско легло-люлка "George"
+матражи 2 бр.
160/70
цена: 319 лв.
Дари, имаш ли представа размера от 160см как се получава - като свалиш шкафчето до леглото или с шкафчето до кошарата и върху него да се повива бебо?
Да, точно това е. 160см. е размера както е сглобено с кошарката и шкафчето отгоре. Здраво е и удобно, в магазина го люлях, натисках го да проверя колко е здраво и определено съм много доволна от видяното.

# 258
  • Мнения: 280
Дари, при него съм. Но чак на 18.07. съм на преглед пак.
Мойте консултации са в понеделник на 3 седмици и следващата е на 30.07 , а сега на 18 съм в София при Чернев.

# 259
  • Мнения: 630
Новини и от мен - днес бях на БХС в Майчин дом-Варна. Резултата ще е готов утре. А цената: 50 лв. После отидох на преглед при моя доктор и той ми каза, че ще е момче. Ох, след преглед се чувствам спокойна и щастлива - предполагам, че и при вас е така.
Здравейте момичета!
Пинк, това с бързите резултати ме изуми. Наистина и на мен ми казаха 30 лв., но може би тези 20 отгоре са за бърза поръчка  newsm78 Ако е така  - и аз ще се възползвам - за да имам време да реагирам с амниото.

Ние няма да се разминем само с кошарки - ще направим цялостно обзавеждане на "Барби" детска стая. Е те тогава ако се роди момченце  Laughing

# 260
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Здравейте и от мен!
Иве, ще стискам палци другата седмица за теб да е всичко наред на ФМ Praynig
Няма да забравя Венчо и Клер и ще се моля всичко при тях да е на шест и резултатите от БХС да са били просто една фалшива тревога Peace
Аз също си харесах вече креватче или по-скоро е люлка с формата на миниатюрно дървено креватче и е много тарикатско... никъде не съм видяла нещо подобно в нета и няма как да ви го покажа.
Реших, че по-добре е да мога да люлея бебето, че като почнат коликите ще е чудо и все някак трябва да го успокоявам, а и сме на квартира и няма място за голямо креватче засега.

# 261
  • Мнения: 2 641
аз пък се чудя дали да не закупим 2 големи легла. едното да го сглобим сега за Ема, а другото като порасне бебето живот и здраве. а пък сегашното легло на Ема което е дървено 140/70 да го оставим за бебето. сигурно ще купим и една преносима кошара че и в къщи да я разнасям от стая в стая, не че са много де  Mr. Green пък докато пораснат все ще направим нещо че да купим по голям апартамент и да ги разделим в 2 стаи нали са момиче и момче, ама това след 10 години де  Twisted Evil

# 262
  • Мнения: 534
dari, лошото е, че имам една ниша в спалнята, където мислим да сложим детското легло и тя ми е като за 140см легло и сега тези 160см са ми в повече, но ще мислим по въпроса...може и друго решение да вземем...
Валка, утре съм на ФМ Praynig
аз днес пак ходих до работата, та изкарах там до обяд...сега хапнах и сигурно ще му легна Wink

# 263
  • Мнения: 1 144
Привет, момичета, днес бях на БХС в Майчин дом. Преди това бях на видеозон в Токуда и лекарката ми каза, че плацентата ми е ниско разположена, което не е много добре.  Sad Никакъв секс, натоварване и вдигане на тежко, плюс магнезий и ношпа срещу контракциите. Ако прокървя дори леко - в болница. Ако не се вдигне до 28 седмица, може да се наложи да лежа за задържане... Проверих в нета за плацента превия, още е рано да се диагнистицира, но не е много розово, макар че е фатално само в много редки случаи. Иначе бебето си беше добре, гледа го внимателно. Ще видя резултатите от БХС другата седмица. Не съм се притеснила много, защото имам някаква вътрешна увереност, че всичко ще е наред, но никога не е късно да се изненада човек. Ето, две бебчета съм родила и такова нещо не съм имала досега... Както и да е, ще се оправям някак, но минавам на малко по-лек режим.

Така, сега за по-веселите неща. Дибо и аз ги гледах на живо в един бебешки магазин в Иван Вазов, имат много сладки цветове. И шкафчетата са функционални, стават и за преповиване. Гледах после едни италиански в Малечко, малко по-скъпи (не двойно) и това, което ми допадна е, че имаха колелца, тоест, може да се разнасят от стая в стая или да се местят в самата стая, както ти е удобно. А и бяха по-фина изработка. Забравих името на фирмата обаче, сори. Да стигнем до 9 месец, пък тогава ще му мислим.

И една смешка за накрая. Казах на големия ми син, че трябва много да се пазя, че иначе ще ме вземат в болница и той като взе да ми трепери, столът ми поднася, върви по мен, чак да не повярва човек. Може пък да не ме мрази чак толкова.  Laughing (За пояснение - той е в пубертета и родителското тяло му се струва едно досадно зло.) Засега чао, мамчета, стискам палци всички изследвания да сави добре. Аз ще си взимам БХС във вторник, ако някой има дата за тогава, да ми пише, може да хапнем някъде един сладолед.  Wink

# 264
  • София
  • Мнения: 5
Момичета,благодаря за подкрепата! HugДнес ми взеха кръв и се оказа че съм качила всички показатели-хемоглобина ми е 119 а останалите неща са почти в нормата.А другите,само с няколко десети са под или над нормата.Всичко клони към желязодефицитна анемия,ще ми се размине таласемията!Направо камък ми падна от сърцето! Grinning Grinning Следобед чакам резултатите от натривките за вида на анемията и тогава със сигурност вече ще знам какво ми е!

# 265
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Софилина, много се радвам за теб! Hug Не се притеснявай и другите резултати ще са добри!
А сега и аз да се отчета с добра вест - резултата от БХС ми е 1:10 000! Много съм щастлива!  Joy Пожелавам на всички подобни, че и по-добри резултати!

# 266
  • София
  • Мнения: 5
Браво!Стискам палци на всички изследванията им да са като твоите! Hug

# 267
  • Мнения: 57
Здравейте мами!Вчера се прабрахме от море,затова ме нямаше миналата седмица.Надявам се всичките да сте добре,аз се чувствам страхотно Hug

# 268
  • Мнения: 2 641
браво имате страхотни резултати дано и моя утре или вдруги ден е добър. ще пратя майка ми да го вземе от Майчин дом че не ми се друса с рейса и с таз ниска плацента. а като си помисля предната бременност какво друсане и пътуване му хвърлих ..... ама те на този път нещо се е закрепило ниско и дано се вдигне. и аз уж не вдигам тежко ама или чанта помъквам, или Ема я задържам, или и измъквам нещо от под дупето, а тя тежи 15 кила на мама слончето  Heart Eyes
за бебето като говорите отсега на тази тема Simple Smile няма да купуваме нищо скъпо и специално. като видях с Ема как всичко се изхвърля след 2 -3 месеца, напикава се и се съсипва не мисля че си струва. а и не тънем в излишни пари, разчитаме само на заплатата на мъжа ми в момента, че и  жилище изплащаме и ново търсим по -голямо. е да де и едно майчинство там 180 лева  hahaha ще ни спаси за пампите  Wink ще прегледам дрехите на Ема и освен да купим 1-2 нови бодита и едно корито за сега не се сещам за нищо друго. децата много бързо растат и всякакви скъпи разходи за нас не са оправдани. хайде отивам и аз да подремна като ивалинаи  Peace

# 269
  • Мнения: 684
Stella Maria аз не успях да отида днес на БХС че моя лекар го нямаше на работа днес. Ще видим кога ще ходя. А за плацентата, да пази се но не се шашкай...аз с предната си бременност бях с ниско закрепена и имах контракции, но не ми се е налагало да лежа кой знае колко.Споко Peace
Браво за мамите с хибави резултати по всички изследвания!Дано при всички да е така!
За леглата...аз съм се спряла на двуетажно легло...винаги съм ги харесвала много още като дете и сега съм рещила да си взема такова, само дето не ме устройват повечето модели. ХАреса ми едно в Лабиринт
http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&task=vie … 336&Itemid=42
това най се доближава до моята представа но ми се ще да има и долу някаква подвижна преграда и отгоре да е по висока. Ако някой се е насочил към нещо такова и е намерил нещо по интересно и на разумна цена показвайте. Това е около 400 лева което хич не е малко според мен, но тези които са по 200 са ужасни!

Общи условия

Активация на акаунт