Избор на количка за лятно новородено бебе

  • 3 730
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
.. и аз се колебаех дали да купуваме зимния кош. Сега само мога да кажа че това беше най-смислената ми покупка.....

...кош за новородени...
 

Именно .....моето лично мнение е, че въпросния кош не е зимен, а кош за новородено и е за всякакъв сезон, просто защото е задължително с легнало положение и имитира бебебшко кошче .... абе необходимост за новородено... не казвам задължително. Simple Smile



Моя термин е за началото на септември и количката ни има и такъв кош.  Simple Smile
аз родих също Август месец и ползвах коша за новоредено 6 месеца - изключително в пъти по-добра инвестиция от колкото да сложиш новороденото си в кошче за кола -та нали трябва да бъде в напълно легнало положение  Naughty
Коша за новородено предпазва от всякакви външни фактори ( да не ги изброявам сега ) и за мен е задължителен до 6 мес възраст  на детето.
Има майки  , които слагат бебето си на 3,5 - 4 м възраст в колички с полуседнало положение- това си е техен избор рефлектиращ директно върху собственото им дете.

# 16
  • Мнения: 2 122
Моето новородено беше 4 месеца в столче за кола и според узи прегледа му няма нищо на ставите и кръста- много добре си се развива детето.   Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 176
Аз бих си взела Peg Perego UNO - за съжаление по мое време я нямаше все още.
Можеш да я видиш тук: http://family-bg.com/prX_2364.htm?ref=19
 

# 18
  • Мнения: 684
Чикото на което си се спряла е добър избор....Аз съм фен на чико като цяло!Първата ми количка беше Пик Ап на Чико най добрата която съм имала....Сега съм си избрала,може би от лиготия и за разнообразие ето такава на Грако с кошница
http://www.amazon.com/Graco-Quattro-Deluxe-Travel-System/dp/B000 … 42138&sr=1-39

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 16:30 от lionkata

# 19
  • Мнения: 4 428
Аз също не те съветвам да купуваш кош за новородено. Има достатъчно хубави колички, които ти осигуряват всичко от коша. Някои модели колички задължително трябва да се ползват с кош /като тези на Куини примерно/.
Да ти кажа аз след една комбинирана и две лятни, стигнах до извода, че за второто ще си купувам лека комбинирана количка и ще си карам основно с нея. Единственото преимущество на лятната количка, което аз виждам е компактността й. Нищо друго. Мен килограми не ме притесняват стига да е маневрена и удобна. Така, че си вземи количка на
Пег Перего
Джордани
Ако ти се дават повече пари
Джейн
Инглезина
Тези комбинирани колички са по 8-9кг. Включват всички екстри и удобства. Няма да се мъчиш с малките колела на лятната по нашите скапани улици, ще возят значително по-меко, имат всякакви екстри от към положения на гръбчето и крачетата, ще си побираш всички покупки, а като порасне детето и всички кофички и лопатки в коша на количката, ще си имаш хубав сенник и може и да се разминеш с чадърче и т.н.

Успех в избора  Grinning Леко раждане и здрави и сладко бебче  baby_neutral

# 20
  • Мнения: 678
Моето новородено беше 4 месеца в столче за кола и според узи прегледа му няма нищо на ставите и кръста- много добре си се развива детето.   Wink
много смело

Общи условия

Активация на акаунт