Какво мислите за частните уроци?

  • 2 051
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Одобрявам частните уроци ,но само ако се ходи при учител,който не е от училището,в което учи детето или не му преподава.Все пак подготовката в училище е базисна и оттам-нататък децата градят върху нея.А ако и родителите не могат да помогната на детето,е по-добрият вариант да го пратят на уроци.

# 46
  • Мнения: 121
Ако даден материал не се предава в училище, а се иска за кандидат гимназиален или студентски изпит и няма член от семейството, който да може да помогне - съм ЗА частните уроци. Незнам как е сега, но по мое време (набор 78) поне по математика нямаше нужда да се ходи на частни уроци. Предаваше се целият необходим материал и после от теб се искаше да седнеш на Д-то си и да решаваш, решаваш, решаваш задачки-закачки. Част от съучениците ми ходеха на частни уроци през целия гимназиален период. И защо? Защото трябваше някой да им решават домашните... А родителите им се биеха в гърдите, кой колко пари бил дал за частен учител... Едно познато момче, което през целия си училищен период ходеше по всевъзможни частни уроци, сега като стана студент-продължава  #Crazy Против съм частните уроци, които са само извинение, че едно дете го мързи или не е научено само да си подготвя домашните.

Общи условия

Активация на акаунт