кажете моля ви хубава пяна за коса...

  • 4 109
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 416
Ако питаш за тази с мокър ефект- да, пълен боклук. "Мокрият ефект" е в първите 10-15 минути Mr. Green Не слепва косата, мекичка стои. Ама пробвай, ако искаш.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 563
Ако питаш за тази с мокър ефект- да, пълен боклук. "Мокрият ефект" е в първите 10-15 минути Mr. Green Не слепва косата, мекичка стои. Ама пробвай, ако искаш.

благодаря ти за пореден път  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 418
Шварцкопф професионал и Кюн.Нанася се на влажна коса,
намачква се и като изсъхне стои като мокра.На следващият
ден само се навлажнява и това е.

Тути, щом е професионална - има ли я в магазините, или във фризьорските салони трябва да се търси?
В салоните само.И двете марки ги няма в магазинната мрежа.

# 48
  • Мнения: 3 830
Най-доволна съм от професионалните пяни и лакове на Л'Ореал  Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 563
Най-доволна съм от професионалните пяни и лакове на Л'Ореал  Peace

а като са професионални само във фризьорските салони ли могат да се намерят или ги има и по магазините??   bouquet

# 50
  • DE
  • Мнения: 967
Купи си пяна на Вела

# 51
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Черен ТАФТ.

# 52
  • Мнения: 3 830
Най-доволна съм от професионалните пяни и лакове на Л'Ореал  Peace

а като са професионални само във фризьорските салони ли могат да се намерят или ги има и по магазините??   bouquet

Досега не съм виждала из магазините. Снабдявам се от салона, в който ходя, когато съм в Пазарджик. Освен, че подстригват, къдрят, боядисват, продават и професионални продукти за коса,  с каквито работят професионалните фризьори   bowuu

# 53
  • Мнения: 217
Rene Furterer за обем - много лека, не залепва и косата изглежда напълно естествена  Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 563
Rene Furterer за обем - много лека, не залепва и косата изглежда напълно естествена  Peace

а има ли я по магазините или също само от фризьорски салони може да се купи и каква е цената горе долу?   bouquet

# 55
  • Мнения: 17 416
Rene Furterer за обем - много лека, не залепва и косата изглежда напълно естествена  Peace

а има ли я по магазините или също само от фризьорски салони може да се купи и каква е цената горе долу?   bouquet

ИМа я и нея в магазинчето на Чаталджа, за което вече писах, в големите аптеки- също.

# 56
          На тафт съм ползвала и съм доволна. smile3521

# 57
  • Мнения: 74
Всички видове на Вела са с добър ефект.Аз в момента ползвам синята-за обем.

# 58
  • Мнения: 743
Ползвам черната TAFT и съм адски доволна. Страхотен фиксаж.

Общи условия

Активация на акаунт