за високите мами над метър и седемдесет

  • 4 465
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 103
Не трябва да ти е притеснено! По-добре е да изглеждаш добре, красива, секси с някакви умопомрачителни обувки.
Манекенките да не би да са ниски?! Носят си високи токове и не им пука, и са си супер.

 Погледни от тая гледна точка- не е важно дали ще стърчиш, а е важно да изглеждаш добре, елегантна, секси, а  с високи токчета точно това е ефектът.


точно така,аз съм на същото мнение  Peace
Peace

# 61
  • Мнения: 2 401
Аз съм 174 см. и нямам ниски обувки, освен маратонките. Харесва ми да стърча (най-вече над мъжете).  newsm53

# 62
  • София
  • Мнения: 3 205
Аз съм 174 см и нямам проблем с токчетата. Нося си ги като стой та гледай, последните ми чехли са на 10,8 см тънка платформа и ги обожавам.
Съобразявам се само когато излизаме някъде с приятеля ми защото на мен ми е некомфортно да стърча над него /ако не  съм с обувки, е с 2-3 пръста по-висок/, иначе той няма проблем с това.

# 63
  • Мнения: 1 952
Търсете си високи мъже и си носете високите обувки Peace

# 64
  • Мнения: X
ЕЕЕЕЕх,търсете си високи мъже-ми то няма особено много..Или поне едни дребни мацето от по 170 см са ги превзели.. Cry Аз съм 183 , мъжа ми е 181..Откакто се помня харесвам високи обувки,нося най-много 4 см...пусто хептен стърча над него Confused

# 65
  • Мнения: 547
Висока съм метър и осемдесет, почти всички обувки са ми на 4-5-6 см ток. По-високи не съм носила. С равни обувки съм отвикнала да ходя, някак си не са ми удобни на извивката на ходилото. Не говоря за спортни обувки и джапанки за плажа. Не ми дреме, че стърча над повечето мъже около мене. Мъжът ми също е висок и ме харесва така, аз се чувствам комфортно. Ако на някой не му харесвам, проблемът е само негов.
За мен обувките са по-малкият проблем, особено като се има предвид, че нося стандартен размер - 38-39.

Обаче... как успявате да си намерите дрехи, които не са шити за "стандартната" височина 168см? Те това много ме тормози мен... много обикаляне ми коства попълването на гардероба  Tired

# 66
  • Мнения: 374
мда, пък има и нещо отделно от стърченето-че се чувствам някак по-груба физичиски от нисичките мацки.иначе съм си слабичка, незнам откъде такива чувства и мисли у мен....  Crazy

# 67
  • Мнения: 374
Обаче... как успявате да си намерите дрехи, които не са шити за "стандартната" височина 168см? Те това много ме тормози мен... много обикаляне ми коства попълването на гардероба  Tired
аз например дънки лесно си намирам, обаче някви блузки много ме дразнят, на които моделът трябва да е с ръкав до китката и дължина под пъпа, а на мен ми идват доооооо....никаде  Close

# 68
  • Мнения: X
Оле,това пък за дрехите е основен проблем..Майка ми все казва-ти не се обличаш хубаво,виж другите..Е как да се обличам "прекрасно",като вляза в някой магазин и тъпите продавачки/дето стоят на входа и пушат ,и гледат убийствено/ - ме гледат като извънземна и репликата е" големи номера нямам... Crossing Arms..А аз съм си слабичка,нося 48 номер,но всичко е д ръст " виетнамски"..Добре,че от Втора употреба намирам нови находки на нормални размери-даже се кефя,че чопти всичко е моя номер,че даже и големи Mr. Green
За обувките имаше друга тема-и там мъка....Абе ние сме си за Финландия,Норвегия-изобщо скандинавските страни..Тука се чувствам цял живот като... hahaha

# 69
  • Мнения: 1 952
Слава богу въпреки сантиметрите ми, нося 36 номер обувки, в дрехите пак се побирам сравнително добре.

# 70
  • Мнения: 547
А какво да кажа аз, дето съм 44, максимум 46 и...  работата става ужас. Ако е моят номер ми стига до... никъде, ако е голям ми виси като на закачалка. Продавачките отдавна се научих да ги отсвирвам. Таже терапия им прилагам - разхвърлям целия магазин и излизам без да купя нищо.
Но това не помага много, особено когато си търсиш нещо определено.
Май наистина решението да е са търси нещо шито за Скандинавските страни...

# 71
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Нося обувки с ток ,но не много високи. Просто ,защото така ми е удобно

# 72
  • Мнения: 1 045
Търсете си високи мъже и си носете високите обувки Peace
Викаш да му бия шута на съпружеското тяло и да търся Високия за да мога да си нося обувките , а  hahaha

# 73
  • Мнения: 1 952
Много ясно, ти приоритетите не си ли степенуваш Mr. Green

# 74
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз съм 1.70 м и не смятах, че съм от високите, по-ското "среден ръст". Нося токове без проблем - нама кого да комплексирам. Съпругът ми е 1.85, родата също са от високите, а приятелите - имаме всякакви, но комплекси накой да има заради височината си не съм разбрала. Така че съвестта ми е чиста, когато съм на 8 см ток... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт