за високите мами над метър и седемдесет

  • 4 456
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Да се намеся и аз - 172 см съм и предпочитам да ходя на високи обувки. За  работа избирам 4-5 см токове и супер удобни платформи, за да мога безпроблемно да "тичкам" по етажите, но за свободното време нямам задръжки. Последната ми покупка са чехли за разходка с количката - 10 см ток. На висок ток походката е много по-женствена и елегантна (поне при мен). На равна подметка стъпвам "като в панички" и набивам яко пети:) На високи обувки имам и по-добро самочувствие:)
Като си висок и с равни, и с високи обувки все си висок, а като си нисък и високите обувки не спасяват.

# 76
  • Мнения: 6 315
Нося предимно високи обувки, а съм височка Simple Smile.

# 77
  • Мнения: 5 362
172 съм висока,но предпочитам по-ниски обувки.По ми е удобно да ходя с тях.Ако обуя ток е не повече от 5 см.

# 78
  • Мнения: 374
Последната ми покупка са чехли за разходка с количката - 10 см ток. На висок ток походката е много по-женствена и елегантна (поне при мен). На високи обувки имам и по-добро самочувствие:)
ох искам да си взема високи обувки и аз за разходка с количката, ама не съм се престрашила още.в началото си мислех, че като се скрия зад количката е все тая с какви парцали съм облечена.да....ама не, сега като свикнах да си крада по малко лично време ми се ще да си повдигам самочувствието като се грижа повече за външния си вид

# 79
  • Мнения: 1 045
Много ясно, ти приоритетите не си ли степенуваш Mr. Green
Rolling Eyes Ми естествено , затва се замислих и децата да изтрелям нейде , че да не ми пречат на търсенето  Mr. Green

# 80
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Висока съм 173 и ми е кофти да обуя високи токчета Sad,ставам като върлина,затова нося но с малко токче или най-често равни Wink

# 81
  • Мнения: 421
Ехе... как искам сега да си убия едни високи токчета и да се пофръцкам Simple Smile

Аз съм 172 и преди доста често носех високи токове.Не ми е правило впечатление нито ми е пукало...нооо ето,че срещнах л'бовта на живота,която е висока 171  Simple Smile Та не смятам,че ще му е приятно и се съобразявам Simple Smile Така мноого мноого си отиваме,ама ако прасна един 10см.  ток сигурно ще изглеждаме странно  Crazy   Е признавам,че за година и нещо 3-4 пъти бях с високи токове,но на парти с приятелки Simple Smile   повдигам самочувствието и после съм заредена с него дълго време.А иначе...си движа яко спортно и тук-там с по-така обувки,но рядко

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз съм 175 см, но и мъжа ми е толкова и става малко сложно с високите токове. Той няма никакви комплекси и дори ме кара да си купувам високи обувки, защото ги намира много по-секси и женствени от "цървулките", с които ходя, но аз определено имам едно на ум като си избирам обувки. Въпреки че всичките ми обувки са ниски, обожавам високите и винаги си харесвам такива модели. Преди да срещна мъжа ми обаче нямах абсолютно никакви комплекси от височината си и си ходех спокойно на високи токчета.
все едно говориш за нас с мъжа ми Simple Smile постоянно ме кара да си купувам обувки на висок ток,но аз сякаш се притеснявам да стърча над него

# 83
  • София
  • Мнения: 1 956
176 съм. Нося всякакви обувки. Имам както балеринки и маратонки , така и сандали на платформа от по 12-15 см, обувки на тънък или дебел ток... С ниските обувки се разхождам, бутам количката... С високите ходя на ресторант, кино, гости и купони.
Много харесвам височината си. Нямам никакви комплекси на тази тема. Имала съм както високи гаджета, така и по-ниски от мен. И съм забелязала, че високата жена е много ценен трофей за ниските мъже. Преследвали са ме много мъже с ръст под моя, докато високите по-скоро са се държали на положение. Забелязала съм обаче, че по-ниските мъже носят повече на секс Crazy И високото ги възбужда... Даже си падат по много високи жени с високи токчета  ooooh!
В крайна сметка обаче си "взех" доста висок мъж и сега като ходим по улиците заедно определено ни зяпат все едно сме циркови артисти. Един е проблемът на високите жени - не могат да си позволят да са дебели. Дебела + висока = женище. Докато дребничките, ако са много слаби, просто се губят някак из народа... Те могат да са и по-закръглени.
Плюсовете на високия ръст не са малко - например няма да гледам плешиви мазни темета в тълпата, няма да хващам лесно въшки, бера си череши оттам, откъдето другите не могат, като правя секс права не се налага да се катеря на столче, на концертите виждам сцената... Mr. Green

# 84
  • Мнения: 249
аз съм1.75 ама си нося високи обувки,кво като стърчим да си одрежем краката ли?ако толкова се притесняваш от стърчането носи обувки с ток 4-5см

# 85
  • Мнения: 1 483
Аз съм 170 ама си нося обувки с висок ток.Мъжът ми е доста по-висок от мен.

# 86
  • Мнения: 1 335
Аз и без това стърча и без токчета, така че дали ще имам още 4-5 см не е такъв проблем.
Все ще си стърча. 181см съм.

# 87
  • Мнения: 4 308
Височка съм - 178 см, но никога не съм се притеснявала да слагам високи обувки.
Преди като бяха модерни платформите и такова нещо съм слагала  Mr. Green. Така или иначе стърча сред повечето си познати жени, та с 2-3 см повече или по-малко не ми е проблем.
Напоследък обаче много почнаха да ми се изморяват краката и поради тази причина отказвам по-високите модели, ограничавам се в рамките на 4-6 см ток.
Давай смело!

# 88
  • Мнения: 5 317
обожавам високите обувки,около 1.71 см съм.

# 89
  • Мнения: 13
Здравейте! Аз съм съвсем нова в този сайт Simple Smile и бих искала да попитам мамите, които са високи колкото мъжете си, с какви обувки са били на сватбата си? Скоро ще съм булка и се побърквам да гледам "подходящи" обувки  Confused, защото приятелят ми е с 2 см. по-висок от мен и каквото и да обуя все си ставам по-висока, а не искам да се женя с балетни пантофки.

Общи условия

Активация на акаунт