ОСТАВАМ БЕЗ КОСА:(

  • 18 925
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Прегледай тази тема

А и между другото маската с тривитаминола ми помогна страшно много.
Благодарение на нея сега мога да кажа ,че нямам косопад.

Тайната на дългата и гъста коса


Цитат на: zizi top
[Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека
1 суп.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощния стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха коса),  масло от шеа/карите , ....
1 суп.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром
1 суп.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ - ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.

Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект.

# 16
  • Мнения: 274
Разбирам те напълно. До толкова се бях отчаяла, че мислех за слагане на допълнителна коса.
На мен пък ми помогнаха ампули някакви с плацента от костен мозък. Crazy

# 17
  • Мнения: 1 418
Това е до организъм.На някои жени им пада,докато
са бременни,на други след това.На някои въобще.
Спомни си по време на бременността падаше ли?
Ако не е,то това сега са космите,които на човек
обикновенно падат всеки ден.Много е неприятно,
но не е необратим процес.

# 18
  • Мнения: 371
И аз бях така след раждането. Трябва да пиеш комбинирани витамини поне 30 дни (Витарал, Центрум, Мерц). След 10 дни ще спре изведнъж косопада! Peace

# 19
  • Мнения: 6 461
И аз бях така след раждането. Трябва да пиеш комбинирани витамини поне 30 дни (Витарал, Центрум, Мерц). След 10 дни ще спре изведнъж косопада! Peace
Да това също е за предпочитане и помага. Peace

# 20
  • Miami
  • Мнения: 413
Като се рових в нета видях ето това http://www.uhanie.com/a2/offers.asp?p=1791835&parent=4497 Не знам дали е хубаво, защото не съм го ползвала  newsm78

# 21
  • Мнения: 106
Благодаря ви,
Купих си шампоан на Виши против косопад, ще видим дали ще действа, ще взема и този на Фито, както и всичко друго, което намеря. А Центрум като кърмя може да пия, така ли? Аз пих Топ Левюр като бях бременна, но от 4месеца- нищо.

# 22
  • Мнения: 6 461
Благодаря ви,
Купих си шампоан на Виши против косопад, ще видим дали ще действа, ще взема и този на Фито, както и всичко друго, което намеря. А Центрум като кърмя може да пия, така ли? Аз пих Топ Левюр като бях бременна, но от 4месеца- нищо.
Успех и дано скоро се похвалиш,че си решила проблема. Peace

# 23
  • Мнения: 1 817
Майка ми беше останала почти без коса. Сега й порасна много нова и сравнително гъста Peace! Спомням си, че тя прави курс с Пантогар или Пантовигар (не съм сигурна кое от двете беше, но мога да я попитам!) на швейцарската фирма Мерц.

# 24
  • Мнения: 1 952
Пантогар, намира се в нашите аптеки.
http://www.pantogar.com/bg/114.php

Центрум предлагат вече Матерна, защо не ги пиеш тях.

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 08:15 от The same myself

# 25
  • Мнения: 106
За Пантогар ми каза фризьорката ми, похвали го, че е много ефикасен, но кърмя? Дали може да се пие?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 231
При мен резултат даде мъжкия шампоан против косопад на Phyto съчетан с капсулките Phytophanere за коса и нокти.

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
При мен проблема с косопада след раждането продължи 2 години след раждането,но сега всичко си дойде на мястото -повече плодове и зеленчуци и допълнително витамини,детски шампоан + маска с костен мозък и плацента.

# 28
  • Мнения: 67
При косопад много помага копривата. Трябва да свариш коприва и да пиеш сварената вода сутрин и вечер. Иначе наистина е добре да се консултираш с лекар за всеки случай  Naughty Успех и не се плаши  Peace

# 29
  • Мнения: 4 392
Същото положение беше при мен.
Препоръчвам дражетата Мерц.
Даже не бях изпила една опаковка, когато ефектът беше налице:peace:

Общи условия

Активация на акаунт