Kъм компютърните специалисти и пък и всички останали - въпрост за парола

  • 1 758
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 478
Може ли да се намеся и да кажа, че има такива програми?

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
коя парола ти трябва? за логване в компа, на аутлука, на web-поща ..... ??????

# 17
  • Мнения: 4 841
Има един лаф "Дай да си вярваме, че ако не си вярваме, ще трябва да се дебнем, пък ако се дебнем може да се хванем и да си развалим хубавото семейство".  Laughing

Поведението ти е параноично, единственото, което можеш да направиш, е да загубиш съпруга си с тази мнителност, шпионаж и прочие нечестности. Ама ти си знаеш най-добре. За мен въпросТа ти е направо прост.

# 18
  • Мнения: 459
Ти не можеш ли да си водиш кореспонденция с някой мъж?

# 19
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Имам приятелка, която откри начин за отваряне на пощата на приятеля й. Той, разбира се, се усети - по последната дата на логване. И какво като тя видя писма на други жени? Нито тя на него му вярваше повече, нито той - на нея, въпреки че нямаше доказателства кой е отворил пощата му...  Какво можеш да искаш от такава връзка оттук нататък?  Всеки се опитва да надцака другия... Абсолютно безсмислена история...

# 20
  • Мнения: 150
Какво можеш да искаш от такава връзка оттук нататък?  Всеки се опитва да надцака другия... Абсолютно безсмислена история...
Лично аз вече очаквам тук да се появи и съпругът и да разкаже що е открил в пощата на жена си Simple Smile Доколкото разбирам и двамата са с общи пароли, пощи, какво ли не друго... Simple Smile

Целият форум е в очакване.

Общи условия

Активация на акаунт