Забавен растег на плода

  • 1 712
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
Съжалявам за тази развръзка  Sad  Cry bouquet Бъди Силна! Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 243
Съжалявам за случелото се Sad ,бъди силна пожелавам ти скоро да се похвалиш с хубав новини Peace

# 17
  • Мнения: 2 336
Много съжалявам за всичко. Бъди силна!
Каквото е имало да става е станало. Пожелавам ти скоро да се похвалиш с много хубави вести.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Както другите са ти написали вече - ехографите често дават отклонения. И на мен ми бяна казали в 5 месец, че бебчо изостава, но нямаше такова нещо. Накрая се роди едно сладко пухкаво бебче. Heart Eyes Така че не се притеснявай.  Може да отидеш да те види и друг лекар.
Успех! Hug

# 19
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
не се притеснявай,бебетата във всеки перидо растат разли4но.на мен един път ми казват ,4е изостава,друг път ,4е е напред.зависи от положението на бебо ,ехографа и компетентността на лекаря.едно време нас сякаш са ни мерили всеки месец.

# 20
  • Мнения: 3 478
Това според мен си е в рамките на нормалното Peace. Няма от какво да се притесняваш. Отклонения много често има в ехографите, но не винаги са основателни.

# 21
  • Мнения: 1 008
Когато в 4 месец отидох на фетална морфология и ми казаха,че плода е прекалено мальк и изостава с 2 седмици,и аз бях много уплашена. На 18.06 родих живо и здраво момиченце, дьлго 51см и тегло 4200кг!!!

# 22
  • Мнения: 2 622
Само аз ли прочетох,че жената в понеделник ще я примат в болницата,защото плодът няма сърдечна дейност?!Айде,стига с успокоенията вече...

# 23
  • Мнения: 1 732
Само аз ли прочетох,че жената в понеделник ще я примат в болницата,защото плодът няма сърдечна дейност?!Айде,стига с успокоенията вече...

И аз, ама другите продължават с успокоенията.  Tired

Спрете! Жената я приемат в болница със спряла сърдечна дейност на плода!!!

# 24
  • Мнения: 2 631
съжалявам мила  Hug

Само аз ли прочетох,че жената в понеделник ще я примат в болницата,защото плодът няма сърдечна дейност?!Айде,стига с успокоенията вече...

И аз, ама другите продължават с успокоенията.  Tired

Спрете! Жената я приемат в болница със спряла сърдечна дейност на плода!!!

по-спокойно де  Peace

Общи условия

Активация на акаунт