Една и съща ли е девойката...?

  • 2 520
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Следвайки логиката до тук - Стефан Данаилов би трябвало да не мърда от дома си защото е изиграл м-р Деянов.Да не говорим за сър Антъни Хопкинс - той сигурно трябва да се самоизчегърта от лицето на земята за ролята на Анибал Лектър...

Иначе - блондито е едно и също. Peace

# 16
  • Мнения: 6 164
Е трябва да си идиот, за да я свързваш с тая й роля в реклама. А и това е реклама и за нея самата. Днес в тази, утре в друга ще я поканят.

Весито е сладурка и важното е, че се видя от "Ало, къщата", рекламата е после. Който каквото има за нея, го има от преди рекламата... Нищо, че влезе и в "Господари на ефира"... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 25 620
На един мъж никога няма да му стане от една блондинка, ако не е тъпа.  Naughty
Затова.


ПП Онези големи бели птици, дето подскачат за щяло и нещяло, тук не виждат ли сексизъм и полова дискриминация? Или тъпата блондинка, която не може да чете, не е човек?  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 375
На един мъж никога няма да му стане от една блондинка, ако не е тъпа.  Naughty
Затова.


ПП Онези големи бели птици, дето подскачат за щяло и нещяло, тук не виждат ли сексизъм и полова дискриминация? Или тъпата блондинка, която не може да чете, не е човек?  newsm78
newsm10
всичко е пари, и в  рекламите на спрайт ги изкарват олигофрени и смотани, пък едва ли хората ги виждат по този начин на улицата

# 19
  • Мнения: 6 417
Тя си смени имиджа след рекламата и вече е кестенява. Сигурно за да не я разпознават.   newsm78 Колкото до мтелската реклама, май изборът им не е случаен. Весела Тотева хич не блести с интелект.

# 20
  • Мнения: 4 585
По "Хоризонт" е още по-тъпа. За Прима - новата лятна Прима.

# 21
# 22
  • Мнения: 2 550
същата куха лейка е

# 23
  • Мнения: 274
Тя е! Тя е! Според мои приятели (от мъжки пол), потвърждава колко е тъпа.
Лош PR със сигурност. Пък и може "Ало къщата" да е единствената и висока заветна цел, защото с такива участия няма да стигне далеч.
Помните ли Мара отварачката? Всички я подиграваха ... не и навреди сриващо, само защото си беше осигурила вече някакво място и всеопрощаващи фенове.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 356
да, тя така си се държи и в Ало къщата.
В рекламата представя себе си според мен, иронията е с нея самата като водеща. Не я разбирам как може да се навие да се излага, но нали пък печели известност.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 6 417
Няма по-подходяща от Весела Тотева за тази реклама. Някой имаше глупостта да прави интервю с нея по тв и бях потресена от диалекта й и някакви нечувани от мен думи  Shocked

# 26
  • Мнения: 1 230
Щом има цяла тема тук за този клип, то PR е МНОГО ДОБЪР. Целта на една реклама е да се запомни, а не да се хареса на всички:peace: Която съчетае и двете - още по-добре  Simple Smile

пп Имаше едни отвратителни реклами на Мтел, когато за първи път въведоха "Това е твоя глас" - направо ми призляваше като попаднех на тях...обаче прави впечатление  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 3 423
Не бих я нарекла девойка.

# 28
  • Мнения: 6 029
Щом има цяла тема тук за този клип, то PR е МНОГО ДОБЪР.

хъхъ колко вярно.
ей ви и любимия ми виц за блондинки

Мара блондинката е дете. Играе си пред блока. Майка й я вика от балкона:
- Мароооо, прибирай се!
- Защо? Гладна ли съм?
- Не, студено ти е!

# 29
  • Мнения: 1 299
И с какво е известна Весела Тотева? За първи път я чувам...
За тази ли k … 88;им

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 00:05 от Ланфеар

Общи условия

Активация на акаунт