Ползвате ли мъжки парфюми?

  • 11 019
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 318
Хм, точно тази сутрин се нафъсках с Obsession for men на Calvin Klein... Не че нещо, но ми е приятно през деня да си мисля за мъжа ми и да усещам миризмата му Flutter

# 106
  • Мнения: 6 038
Не  Joy
Защо да го правя като има предостатъчно хубави женски парфюми.... Странно  newsm78

# 107
  • Мнения: 2 759
... ТОВА СА САМО ЕТИКЕТИ, ИМА ТОЛКОВА НЕЖНИ МЪЖКИ ПАРФЮМИ И САМО ЗАЩОТО НЯКОЙ Е РЕШИЛ ТОВА ДА Е МЪЖКИ, А НЕ ЖЕНСКИ АРОМАТ И КРАЙ, ОБАЧЕ,АКО ПИШЕ,ЧЕ ТОЗИ АРОМАТ Е ЗА ЖЕНИ, ЖЕНИТЕ ЩЕ СИ ГО КУПУВАТ МАСОВО;)нЕ ГО РАЗБИРАМ!...
                 Тъй де  Peace. На мен етикетите не ми казват как да живея  Crossing Arms.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 672
Не, наистина има достатъчно дамски

# 109
  • Мнения: 1 250
не съм ползвала, но има такива, които ми е приятно да помириша на мъж и такива, които ми е приятно да подша в магазин. Но на себе си- не.
Благодаря, че си го казала вместо мен  bouquet

# 110
  • Мнения: 286
И аз не но много ми допадат.Може би защото си падам по силните и тежки парфюми. newsm03

# 111
  • Мнения: 857
Аз съм влюбена в на татко парфюма, Carolina Herrera 212 men!Адският е и по някога се случва да се пръскам с него  Mr. Green . Също ме кефи и на Булгари новият

# 112
  • Мнения: 2 211
Не, не виждам смисъл в това. Харесва ми да ги помириша на някой мъж.

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 228
Ползвам. Даже в момента съм си присвоила един от парфюмите на мъжа ми - Зара "Night"   Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 3 334
Не ползвам мъжки парфюм.

и аз Peace

# 116
  • Мнения: 4 076
Aqua di gio за мъже-обожавам го и на мъжка кожа,и на собствената си.
Май само него.

# 117
  • Мнения: 368
Да ползвам - Новия на Булгари един на Орифлейм има дето също много го харесвам и други също

# 118
  • Мнения: 444
Скоро се пръснах с

Хареса ми много и повторих няколко пъти  Blush

# 119
  • Мнения: 3 611
Преди години само мьжки полzвах, Аквата на Армани ми беше любим.  Heart Eyes Много ми харесваше и даже си го бях купила... докато не осьzнах, че мьжките парфюми са направени да се харесват на жените, но носейки аромата си от определен мьж... а не жената да си го полzва и сама да си се душка.
И спрях.
Има прекрасни и дамски  Peace (които по особен начин действат на мьжете...)

Общи условия

Активация на акаунт