Имаме си вече беборани на ЮЛСКИ мамчета засмяни

  • 10 933
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 640
Ние сме на кърмене на поискване, обаче той си иска под точни часове. Може би покрай престоя в болницата и си е направил сам режима. Имаме само едно по-сериозно будуване и то е по мое настояване - от 18 като хапне, та до към 22 часа (след баня и хапване). Иначе как си хапне момчето и си заспива.
Благодаря ви за отговорите за кърмата. Аз за сега си взех контейнерите на Авент, но като свършат ще видя дали ще замръзявам още или ще се включа в дарителската група. Пък може до тогава да намалее кърмата или малкия да е почнал да яде още повече Simple Smile
Деси, добре си си дошла. То е нормално да не остава време за темата.

# 16
  • София
  • Мнения: 568
Да бе, Рени, съвсем съм откачала вече ooooh! Мислех да ти пиша и забравих. Ти както си в Люлин, доколкото знам до тунела някъде има банка за майчина кърма. Може да даваш там. Хем ще помагаш на някоя мама, хем и на себе си... Мисля, че имаше и вариант те да идват да ти я взимат на място. Като тогава ти плащат по-малко парички, но ти пък не се разкарваш.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
Много сте бързи с темата Mr. Green
Мдс, добре дошла Peace
Днес нямаме нещо бебоки май, ама дали ен е отново затишие?  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 153
Mds добре дошла!

На повикване сме, но горе-долу яде на 2,5-3, проблема при нас е че заспива, будим се и много често като я оставя в креватчето се сеща, че още и се яде и така едно хранене може и по 1 час да продължи и след един час пак............
Аз предлагам само едната гърда на едно кърмене, дали така е по-добре???

А вашите сладури кихат ли, Ема киха поне по 10 пъти на ден?

И да се похваля, днес ни падна пъпчето!

# 19
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Ех,момичета много е полезно да ви четем тези дето не сме родили още...за кърменето,спането..добре че има интернет иначе незнам как щях да се справям....
Аз сега зарязвам компютърчето и за последно дооправям нещата си..утре в 10 тръгвам...към 11.20 съм в ТК... и понеже кой знае  до кога ще вися в патологията..ще се радвам ако засеча някоя от вас...
Мими се загуби ... newsm78 надеждата ми е в нея,че ще се засечем

# 20
  • Мнения: 129
Аз имам един малко тъп въпрос към родилите вече мами  Embarassed - какво означава "сухо раждане"  newsm78 ?? Питам, щото днес една приятелка ми разказва, че била раждала "на сухо", щото водите и били изтекли преди това, та било по-болезнено. newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте и от мен момичета! wavey
Честито на всички присъединили се към отбора на майките вече и много кураж на останалите!
Ние също сме си вече удома.Искам само да допълня статистиката за първа страница с мерките на нашето момиче - 3 500кг., 50 см. Видях, че само нейните липсват.
Нашата принцеса се роди на рождения ден на майка ми-30.06.Искаше ми се всеки да си има дата, но уви господ е решил друго.
Иначе ние сме добре.Спим и ядем по цял ден.Сега обаче започнаха проблемите с млекоцентралите  bombs
Това е от нас.Стискам палци на всички, които им предстои раждане  newsm10

# 22
  • Мнения: 766
Добър вечер и от нас - все още 2 в 1  bowuu
Момичета искам да ви почерпя  cook beer3
, че днес ни е голям празник - 4 години както сме заедно с мъжа    loveuuu
Е и свеки има рожден ден  Mr. Green
Добре дошли на мамчетата, завърнали се вече вкъщи  Hug
Леко на mixilena и Мими  Hug
Вие си обсъждайте проблеми с бебуните - а пък ние с тумбаците ще набираме информация  Wink
Хубава вечер на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 098
Е, не- незнам какво става, опитвам се да напиша отговор от два дни и все не успявам и сега- хоп. без да искам нова тема. Моля, някой модератор да я махне, че си умирам от срам

# 24
  • sf
  • Мнения: 10 156
Andromeda , точно това е сухо раждане- когато ти изтекат водите. по-болезнено е, но не кой знае колко повече
а на моя беб акото му е тъмнозелено. да не съм го простудила  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 3 414
ПРИБРАХ МЕ СЕ!!!!!!!!!УРАААААА
Поздравявам всички майчета,ще се постарая да ви изчета,но сега отивам да видя че таткото почна да сменя за първи път на своя глава пампи.Целувки от нас тримата.

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 156
здрастииииииииииииииииииииииии Hug
добре дошла! леко и приятно завръщане у дома!   bouquet

# 27
  • Мнения: 640
ПРИБРАХ МЕ СЕ!!!!!!!!!УРАААААА
Поздравявам всички майчета,ще се постарая да ви изчета,но сега отивам да видя че таткото почна да сменя за първи път на своя глава пампи.Целувки от нас тримата.

 newsm44 newsm51
Най-накрая! Добре си си дошла Simple Smile И много да са ти кротки юнаците!!!
Веси, още 20 пъти по толкова да чествате Simple Smile Трябва да се видим тези дни, за да ти дам Инфакола.

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 18:52 от Renie78

# 28
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Честито Там-Там!!Желая ви много щастие и щастливи мигове!!!
Добре дошла на Гоца!!!

# 29
  • Мнения: 616
Добре дошло на Гоца  и останалите завърнали се мами и бебоци.
Включвам се само да се запиша че днес освен да кърмя и да се доя трябваше и да бягам по институции да попълвам разни документи и формуляри за еднократни помощи и прочее.
Сега отивам да правя пица на баткото че му обещах.

Общи условия

Активация на акаунт