Как се чувствате във фитнеса?

  • 3 016
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Ма, то всеки гледа. Нишо не пречи. Идеята е как. Ние жените чупим ли вартове? Свиркаме ли с уста или клаксон? Т'ва ми беше идеята.

А кашата с аптекар незнам. По-скоро с хлебарин  Joy
Аптекарят да ти даде анаболите, бре.
Хлебаринът за кво ти е? Да те гняви само.

И какво ти пречи да чупиш вратове?
И да свиркаш. Или можеш само да мигаш?
И да люлееш хълбок. Ми упражнявай се, де.
Да не мислиш, че на мъжете не им е приятно...

Аааааааа, вЕрно брее... не сетих тънкио замисъл.

Ама хлебарина имадълга лопата, сети ли се?

И естествено,че може да се изпростява понякога, де.

# 16
  • Мнения: 6 164
Аууу к'во стана, кажи к'во стана!!!

# 17
  • Мнения: 677
Неуютно се чувствам. Не се пуши и никой не сервира джинтоник.

# 18
  • Мнения: 4 447
Неуютно се чувствам. Не се пуши и никой не сервира джинтоник.

Само заради това ли? Или има смрЪдливи женки? Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 563
От вчера няколко приятелки ходим в кварталния фитнес. Приличен фитнес, на два етажа, единия по-скоро за жени (съдейки по уредите), а на долния са лежанките и т.н. (мъжкия етаж демек).

Трябваше да си направим коремните преси там. Едвам издържахме. Няколко потни мъжкарчета се пОтЕха с вдигане на щанги, коремни и т.н. Мисля, че някой от напъните на тежестта си беше разбил гълабарника..... Sick Чудна миризмица ooooh! Някой даже не си бяха направили труда даси сложат спортни обувки, ами турнали чехлите - чиста работа. Никак не ни беше приятно, след като накрая дори без всякакво притеснение ни огледоха от главата до петите.

Случвало ли ви се е подобно нещо? Мислите ли, че е нормално във фитенса да се ходи като на плаж? Уж мъжете в днешно време държали на хигиената, а според мен тази миризма на по(р)т, толкова силна и пиперлива може да е само от необезкосмени мишници.



Голяма драма.

# 20
  • Мнения: 4 447
От вчера няколко приятелки ходим в кварталния фитнес. Приличен фитнес, на два етажа, единия по-скоро за жени (съдейки по уредите), а на долния са лежанките и т.н. (мъжкия етаж демек).

Трябваше да си направим коремните преси там. Едвам издържахме. Няколко потни мъжкарчета се пОтЕха с вдигане на щанги, коремни и т.н. Мисля, че някой от напъните на тежестта си беше разбил гълабарника..... Sick Чудна миризмица ooooh! Някой даже не си бяха направили труда даси сложат спортни обувки, ами турнали чехлите - чиста работа. Никак не ни беше приятно, след като накрая дори без всякакво притеснение ни огледоха от главата до петите.

Случвало ли ви се е подобно нещо? Мислите ли, че е нормално във фитенса да се ходи като на плаж? Уж мъжете в днешно време държали на хигиената, а според мен тази миризма на по(р)т, толкова силна и пиперлива може да е само от необезкосмени мишници.



Голяма драма.

Не е драма бе...

# 21
  • Мнения: 677
Не съм попадал на "смрадливи женки", май. Но едва ли благоуханието им е силата в този момент, все пак фитнеса има друга насоченост и без пот няма резултати.
Сменяй фитнеса! На твоя май му куца абсорбацията и климатизацията.

# 22
  • Мнения: 7 186
Аз се чувствам идеално Grinning
Ами те мъжете и на улицата гледат и подсвиркват, в залата да мижат ли Grinning
Аз пък съм забелязала, че като се съберат в залата групичка мъжаги, дето се познават, са много смели, зяпат, закачат се, ама като са по сами не смеят да те погледнат Laughing
За джапанките- и аз съм виждала мъже с джапанки да тренират, но не ме бърка, нито ми пречи, няма дрес- код Grinning, изискването е само да не се тренира бос или с мръсни и кални обувки.
За потенето- неизбежно е, ако не се поизпотиш добре, значи никаква не си я свършил и по- добре да си седиш вкъщи.
А нечистоплътници и миризливци има навсякъде, нормално е и във фитнеса да се навърта по някой. А по мои наблюдения има и доста мърляви жени, така че...

# 23
  • Мнения: 289
Скоро не съм ходила на фитнес, защото си купих уреди и тренирам вкъщи. Иначе във фитнеса, който посещавах, носенето на чисти маратонки/гуменки беше задължително. Тренира се на отворени прозорци, но все пак няма как да мирише на Шанел  Peace
А за оглеждането - аз заглеждам всичко живо там - мъже, жени неподбирам... смятам, че е нормално  Grinning

# 24
  • Мнения: 4 447
Не съм попадал на "смрадливи женки", май. Но едва ли благоуханието им е силата в този момент, все пак фитнеса има друга насоченост и без пот няма резултати.
Сменяй фитнеса! На твоя май му куца абсорбацията и климатизацията.


Това, че не си срещал е хубаво. Добре, де, ама как жените не миришат? А само някой мъже...(повечето) и не имправи впчеатление?

И нямам избор - немога да го менкам за друг  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 677
Е сигурно и те понамирисват, жените, но принципно мъжете са по склонни да прекаляват с химическите съставки и добавки, а тва се отразява на цялостното флуидизиране в залата.

# 26
  • Мнения: 4 447
Аз се чувствам идеално Grinning...

...докато някой до тебе понабъздява ли Sick

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
Добре, де, ама как жените не миришат?  Rolling Eyes

Изследвания показват, че човек привиква към собствената си телесна миризма и не я възприема така силна и натрапчива, както възприема миризмите на другите хора. Та за да знаеш колко миришеш, най-добре да попиташ някой страничен човек.

# 28
  • Мнения: 4 447
Добре, де, ама как жените не миришат?  Rolling Eyes

Изследвания показват, че човек привиква към собствената си телесна миризма и не я възприема така силна и натрапчива, както възприема миризмите на другите хора. Та за да знаеш колко миришеш, най-добре да попиташ някой страничен човек.

Не визирах себе си, сигурно всеки понасмръдва понякога, но ние във фитнеса бяхме няколко женки (немиришещи) и аз от таз гледна точка се позачудиФ... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 339
От вчера няколко приятелки ходим в кварталния фитнес. Приличен фитнес, на два етажа, единия по-скоро за жени (съдейки по уредите), а на долния са лежанките и т.н. (мъжкия етаж демек).

Трябваше да си направим коремните преси там. Едвам издържахме. Няколко потни мъжкарчета се пОтЕха с вдигане на щанги, коремни и т.н. Мисля, че някой от напъните на тежестта си беше разбил гълабарника..... Sick Чудна миризмица ooooh! Някой даже не си бяха направили труда даси сложат спортни обувки, ами турнали чехлите - чиста работа. Никак не ни беше приятно, след като накрая дори без всякакво притеснение ни огледоха от главата до петите.

Случвало ли ви се е подобно нещо? Мислите ли, че е нормално във фитенса да се ходи като на плаж? Уж мъжете в днешно време държали на хигиената, а според мен тази миризма на по(р)т, толкова силна и пиперлива може да е само от необезкосмени мишници.





Все едно аз съм го писала ! Ужасно е, и това е причината да не ходя на фитнес.  
Няма какво повече да обяснявам ти си го обяснила по най-добрия начин.
Не ми е много приятно докато правя упражнения за дупе и съм легнала по корем, на огледалото да гледам отражението на 3-4 потни мъжаги как са се загледали в дупето ми....  Close  Просто е грозно и невъзпитано.  #2gunfire  Чувствам се зле във фитнеса. Не обичам да ми следят движенията. Не мога спокойно да разголя кракта или пък да сложа по-изрязани потничета и трябва да се навличам, което не ми допада.  Tired
Има още толкова много да се пише, но смятам да спра до тук  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт