защо заключихте темата, за Втората жена, когато стана най-интересно???

  • 3 392
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Охххх,Снежанке,не се ли умори,бе дете,все едно и също да повтаряш Thinking
Радвам се,че ти е розово,ами живей си в розовото и не се натоварвай с нашите ,не толкова розови истории Stop
Не разбра ли,че тук стила на изказване и мисленето са малко по-различни newsm78.Ние тук и си поплакваме,и си пооплюваме,и се самоиронизираме  Crossing Arms
Казаха ти,"в къщата на обесения ,не се говори за въже" Stop  Stop Stop

# 16
  • Мнения: 589
Добро утро на всички!
 Не искам тона между нас да загрубява както в заключената тема.Извинявам се на schr за лафа,който заех от бившия си мъж.Такива изрази обикновено не са ми в речника,прибягвам до тях само когато някой наистина дълбоко бръкне в неща,които никак,ама никак не го засягат,а именно -"какво очаквате от ерген,той сигурно иска деца,и какво-ще раждате,или ще тичате при следващия".ДА,на човек като моя приятел бих родила още десет деца-той е показал и доказал,че може да бъде родител.Никога не се е натискал да му казват "тате" моите деца,просто той е добър техен приятел.Докато биологичния им баща все намира причини да е зает и НИКОГА не се е случвало да поиграе с децата си.Същият биологичен баща,с който "продължаваме да се занимаваме тук" според schr,мен лично никак не ме интересува,ако не бяха децата-не искам ни да го чуя,ни да го видя.(А,вчера schr ме  дари със съжалението си,че съм живяла с такъв човек.Не мен обаче трябва да съжалява,а сегашната му жена,защото тя,а не аз живея с него)Израза "какво се занимаваш с него" съм чула стотици пъти в живота си,той самия показва,че едвам понася присъствието ми,когато се наложи да се срещнем,на което аз му обяснявам"Ти да не мислиш,че аз мога да те понасям?! Не мога,ама се НАЛАГА".Заради децата.Защото те се сконфузват,когато се разхождаме в парка и непознат каже на синчето ми,посочвайки приятелят ми:"Айде,тичай сега при тате".Става им мъчно защо той има време и може да играе федербал с тях,а тати не може(а тати просто НЕ ИСКА).  
 И понеже стана много дълго,а заради  "кисненето си във форума" трябва да се засрамя(що не хвана да свърша нещо полезно?!  Wink) да си кажа и за пУмията,с която СИГУРНО ме заливат роднините на гаджето ми.Слава на Бога,не са ме заливали.С нищо не са ми показали,че съм "втора употреба",макар да съм сигурна,че отдавна край тях се навъртат "доброжелатели" като schr,които се опитват да наложат мнението си-"Ама не,тя е с ДВЕ деца,а той няма-нормално ли е това?! Вижте,направете нещо по въпроса..." Благодаря на Бога- близките му осъзнават,че той е пълнолетен и вменяем.
 Айде да ходя да си гледам работата...Simple Smile

# 17
  • Мнения: 515
точно се чудех как да напиша всичко това,защото съм и на работа в момента,но Олимпия го разказа вместо мен.При мен е съвсем същото!!!!благодаря на Бога-щастлива съм!!!!

# 18
  • Мнения: 246
schr,  айде сега двоен стандарт, значи ти може да пишеш по форумите където и каквото си искаш, а ние не можем да споделяме за бившите си мъже?
Я си кажи сега честно - ти да не би да ревнуваш от първата? Щото в предната тема ти бях написала как първите неща не се забравят, сега ще допълня - първите истински чувства, първите тръпки че това е Човека, първата сватба ако щеш, изобщо моментите, когато хората са изпълнени с идеализъм, ентусиазъм и всичко е розово и прекрасно, както си ти в момента. Останалото, както казват, е история ( за тебе - мъжете са си мъже, като минат определена възраст ( 35 ) гледат да хванат последния влак, че да има поне кой да им пере чорапите, ако може това да е някое младо и неопитно че да си го моделират, екстра ).  Popcorn

# 19
  • Мнения: 2 327
Има правила във форума. Колкото и да обяснявате как всичко и навсякъде може да се пише - уви не е така.
Ако продължите с махленската свада (в каквато се превърна другата тема) ще затворя  и тази.

Schr, никой не е написал защо обижда мъжа си, защото причините за това са описани в закованата тема за представянето. Ти влизаш и почваш да даваш акъл за неща, за които не си наясно. Жените си имат причини да обиждат, ако ще и да е само заради това да се разтоварят.
Ти говориш за едни идеални отношения, които обаче трудно се получават и са рядкост. Освен това за такива са нужни поне двама. Хубаво, че при теб всичко е идеално. Майка ти добре те е възпитала. Но това, което не отчиташ, е, че си попаднала на подходящ човек(поне за сега така изглежда). Не всички са имали този късмет. И от обяснения, че те са си виновни няма нужда.

# 20
  • Мнения: 423
schr,  айде сега двоен стандарт, значи ти може да пишеш по форумите където и каквото си искаш, а ние не можем да споделяме за бившите си мъже?
Я си кажи сега честно - ти да не би да ревнуваш от първата? Щото в предната тема ти бях написала как първите неща не се забравят, сега ще допълня - първите истински чувства, първите тръпки че това е Човека, първата сватба ако щеш, изобщо моментите, когато хората са изпълнени с идеализъм, ентусиазъм и всичко е розово и прекрасно, както си ти в момента. Останалото, както казват, е история ( за тебе - мъжете са си мъже, като минат определена възраст ( 35 ) гледат да хванат последния влак, че да има поне кой да им пере чорапите, ако може това да е някое младо и неопитно че да си го моделират, екстра ).  Popcorn
Никъде не съм написала, че вие неможе да споделяте, а напротив доста пъти казах, че форумите са за това всеки да си казва мнението! Колкото до ревността - доста съм ревнива, но към първата му жена не изпитвам и грам ревност, за което нямам обяснение! Да първите истински чувства, първите тръпки са доста емоционални и хубави, но не съм много сигурна дали са истински особено това важи при мъжете! Относно последният влак и 35 - те години се отнася по-скоро към жените, те гледат да се хванат за някой само и само да не са сами(в което няма лошо). И последно доста мъже вече могат да си позволят да имат домашни помощници и не разчитат на жените си да им перат чорапите Laughing

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 12:27 от schr

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
Мислех си да не се занимавам да пиша повече по тази тема,
E хайде де
това чакаме

# 22
  • Мнения: 423
Мислех си да не се занимавам да пиша повече по тази тема,
E хайде де
това чакаме
Като това чакате не ми задавайте въпроси Peace hahaha

# 23
  • Мнения: 6 315
Относно последният влак и 35 - те години се отнася по-скоро към жените, те гледат да се хванат за някой само и само да не са сами(в което няма лошо). И последно доста мъже вече могат да си позволят да имат домашни помощници и не разчитат на жените си да им перат чорапите Laughing

Личи ти, че не си дорасла за много неща и че имаш малко житейски опит. Peace

# 24
  • Мнения: 246
Аз спирам с полемиката, на първо място за да не си изпрося някой бан, и на второ - скучно ми е вече, щом взех да работя вместо да вися във форума....
 gydiНа детето искам да кажа че му е твърде беден житейския опит, за да дава глобални заключения, но затова хората пишат книжки, и вместо да си решава семейните проблеми във форума, да седне да попрочете някоя. Между другото, не искам да те обидя, и предварително се извинявам, ако е така, но ти си поредното доказателство за отдавна доказалата се във времето теория за мъжете на определена възраст и девойчетата ( гледам те в друга тема - 15 г. ви е разликата ). Като човек, завършил второ висше психология, уважавам Фройд твърде много, за да си позволя да го пренебрегна - дете ( момиче ) на разведени родители, с липсващ баща е естествено да търси, да се влюбва и да идеализира доста по-възрастни мъже, това, което търсят подобни мъже с провален брак съм си го написала в предния пост. Така като гледам ако ти не си покажеш някога рогата ( което дълбоко се съмнявам че ще стане, по-горе пише защо ), сте идеалната двойка и ще сте щастливи цял живот.  Hug

П.С. Нито един въпрос не съм задала, държа да го подчертая.  Peace

# 25
  • Мнения: X
А що й се връзвате?

# 26
  • Мнения: 589
  Защото се меси в личния ми живот,без да ме познава,защото бившият ми мъж и новата му жена не са и първи браТчеди,защото ...абе,верно-защо???

# 27
  • Мнения: 2 327
Предупреждавам, че 3-4 часа ще сте без модератор, докато Бейб се прибере от работа Simple Smile
Да си имате предвид, ако пак почне да се изражда темата, че няма кой да я спре.

# 28
  • Мнения: 589

Да си имате предвид, ако пак почне да се изражда темата, че няма кой да я спре.

   Пепел ти на...клавиатурата... Laughing

# 29
  • Мнения: 423
Аз спирам с полемиката, на първо място за да не си изпрося някой бан, и на второ - скучно ми е вече, щом взех да работя вместо да вися във форума....
 gydiНа детето искам да кажа че му е твърде беден житейския опит, за да дава глобални заключения, но затова хората пишат книжки, и вместо да си решава семейните проблеми във форума, да седне да попрочете някоя. Между другото, не искам да те обидя, и предварително се извинявам, ако е така, но ти си поредното доказателство за отдавна доказалата се във времето теория за мъжете на определена възраст и девойчетата ( гледам те в друга тема - 15 г. ви е разликата ). Като човек, завършил второ висше психология, уважавам Фройд твърде много, за да си позволя да го пренебрегна - дете ( момиче ) на разведени родители, с липсващ баща е естествено да търси, да се влюбва и да идеализира доста по-възрастни мъже, това, което търсят подобни мъже с провален брак съм си го написала в предния пост. Така като гледам ако ти не си покажеш някога рогата ( което дълбоко се съмнявам че ще стане, по-горе пише защо ), сте идеалната двойка и ще сте щастливи цял живот.  Hug

П.С. Нито един въпрос не съм задала, държа да го подчертая.  Peace
"Я си кажи сега честно - ти да не би да ревнуваш от първата" ако това не е въпрос незнам кое е .... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт