Шоп ФотоШоп 32

  • 24 768
  • 552
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
Нещичко и от мен Peace

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Лелееее Тед-кат!!!УНИКАЛНО КРАСИВА Е!!!!! Нямам какво повече  да кажа!!!!  bouquet  bouquetБързо да се оправяш!!А за  девойката - голяма красота бе!!!Да я мислят техните как ще я опазват

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
iguanka, какъв е този сладур? Колко е мъничък... Рамката ти е много добра! Изобщо станала си много добра...  bouquet
kariluis, и твоята ми харесва! Малкия бонбон е много сладък!  bouquet
Тед_кат, бързо оздравяване!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 050
iguanka, какъв е този сладур? Колко е мъничък... Рамката ти е много добра! Изобщо станала си много добра...  bouquet

Благодаря ти! Открихме го с приятеля ми като ходихме миналата година на Дряновския манастир-нямаше мама Cry Нямаше как да го вземем, но му се порадвахме, наистина беше уникално дребен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Направихме му безплатна фотосесия Laughing

# 19
  • Мнения: 1 182
Запис


Нещо и липсва -но не знам какво ooooh! newsm78

# 20
# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Вечерница, рамката е много хубава... Аз само спамя, ама като нямам вдъхновение и не ми се правят рамки, поне на вашите красоти да се порадвам...

# 22
  • Мнения: 3 050
Една рамка която правя за РД на моя приятелка-как ви се струва -за първи път работя с тези цветове Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 374
Ето една шофьорска фотосесия  Joy  докато чакахме татето в колата пред Метро, че бяхме забравили кенгуруто:



по-голяма тук: http://vessyc.multiply.com/photos/hi-res/3/90?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F90

iguanka, харесва ми  Peace
Вечерница, хубави рамки- и тази и другата с четките от предната тема.
kariluis, много е сладка рамката с Алекс на 4 месеца Simple Smile
Ted_cat, Браво   bouquet
Lati, харесва ми, може би само от дясната страна на птичките да сложиш една лентичка с цветя, че е малко празно там.
MiRa_55, много ми хареса рамката с "Ивайло търси приятели".

# 24
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Лати, аз бих сложила или птерн на зеленото или някоя четчица! newsm78

# 25
  • Мнения: 1 110
Лати може би ако направи6 релефен зеления фон newsm78

# 26
  • Мнения: 929
Ей кога успяхте да стигнете  втора страница аз ,че съм забляна - такава съм ама и вие не се спирате , все трябва да наваксвам

Може ли да ми пратиш четките които си ползвала на тази рамка - моля те Praynig  bouquet Много ми харесаха!
Ето мейла ми- fire_@abv.bg
А видя ли тези които ти пратих на мейла(рамките на Никол) newsm78  bouquet

Ок ще ти ги пратя Hug Ейтова кученце много ми хареса, а малката пощуря. Последната също ми харесва

# 27
  • Мнения: 2 375
Vesika уникална е  Grinning голям сладур е твоя мъник и от рано се учи да кара  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Тц, тц, честита нова тема  HugАз се пъна да публикувам рамки днес, а те станаха в стара темичка  Crossing Arms Whistling ooooh!
Тед, сори, че ти е зле - оправяй се и си почивай  Praynig Рамката ти е ВЪРХА   bouquet
Игуанке, твоите също  Hug
Кари, твоята е много нежна - браво  Hug

Лати, весел "запис" си направила - харесва ми  Grinning
Весика, много ми харесва идеята ти и рамката като цяло  Hug   bouquet
Аз за днес приключих с рамкирането  Mr. Green Малко почивка от компа  Hug
Лека нощ   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
Аааааа, забравих Вечерница.Вечи, харесва ми, а на снимката долу в ляво много се хилих  Joy

Общи условия

Активация на акаунт