Шоп ФотоШоп 32

  • 24 838
  • 552
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 458
Честит рожденик, карилуис! Да ти е жив и здрав!

Дамаянти, страхотно е албумчето! Значи не си го правила ти? И снимките, които се виждат са невероятни. Страхотен спомен ще направиш на малкия.
ted_cat, последната ти рамка е много красива!
Браво, момичета! Колкото повече ви гледам рамките, толкова повече си мисля, че никога няма да стигна до вашето ниво  Sad. Как ви хрумват такива красоти, не знам. Поздравления за всички   bouquet
Ето аз какво успях да измъдря днес:


http://images.gstaykova.multiply.com/image/4/photos/18/orig/30/v … nAgnCW381Zo9Ydgxw

# 76
  • София
  • Мнения: 4 033
Момичета в събота има общофорумска среща в "Папа Джо" - който може да дойде да се видим  Hug


Мерси, че ни информираш, ама на мен ми се щеше да си направим фотошопска среща, и с дечурлигата.Ама никой не иска явно, аз ще се уговоря с Лулуто, и без друго съм й голям фен отдавна. Peace

Габи, защо не слагаш малко сенки на елементите?

# 77
  • София
  • Мнения: 6 743
Габи, харесва ми, но лично аз бих изписала собственоръчно с някакъв интересен шрифт името на хлапето, вместо буквите с Гарфилд  Hug

На албума само украсих корицата (дори не е довършена) - инак го купих готов  Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета в събота има общофорумска среща в "Папа Джо" - който може да дойде да се видим  Hug


Мерси, че ни информираш, ама на мен ми се щеше да си направим фотошопска среща, и с дечурлигата.Ама никой не иска явно, аз ще се уговоря с Лулуто, и без друго съм й голям фен отдавна. Peace
Ми хайде де - в южния парк примерно  Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 4 033
Момичета в събота има общофорумска среща в "Папа Джо" - който може да дойде да се видим  Hug


Мерси, че ни информираш, ама на мен ми се щеше да си направим фотошопска среща, и с дечурлигата.Ама никой не иска явно, аз ще се уговоря с Лулуто, и без друго съм й голям фен отдавна. Peace
Ми хайде де - в южния парк примерно  Hug
Хайде.Само дайте да измислим ден и час

# 80
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много искам  и аз да се запозная с вас, момичета! Ако е в удобно за мен време ще гледам и аз да дойда - ей го къде е Перник... Само, че се чудех къде е Южния парк... newsm78

# 81
  • Мнения: 6 472
Е вие сега гледайте да ми спретнете великия номер да си уговорите срещичка докато ме няма Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Аз заминавам в понеделник и се връщам в събота, имайте ме предвид, моля ви Praynig

Дамаянти, ти си знаеш, аз ти писах вече Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 6 743
АМи хайде в неделя ако искате към 10 - 10:30 Thinking

Аз влязох в шарена серия  Embarassed  Embarassed  Embarassed И ме има и мен да ме видите каква съм кифла  Embarassed


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/3/120?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F3%2F120

# 83
  • Мнения: 377
Еееех, Дамаянти- показа го този красив албум- и аз пак трябва да се връщам с години назад и да рамкирам стаите снимки,че и аз искам сега да направя на моите деца такъв Laughing. Тъкмо бях позабравила старите снимки, ноооо...вече съм достатъчно мотивирана да продължа  bouquet
Последната ти шарена рамка, е супер! Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 4 033
Дамаянти, мноого добра си вече, направо нямаш стигане.
Аз съм за за неделя в 10-10.30.Ставаме трима .

# 85
  • Мнения: 6 472
Дамаянти е неуморима Hug Grinning
Аз ще съм в южния парк в неделя и сутринта и следобед. Сутринта ще съм там към 10, а следобед към 17,00 - на който му се идва да цъкне да си кукаме заедно Hug
Връщам се на тръстиката, че ей сега ми спряха отпуската, ако се помотам още малко и не си свърша нещата Tired

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 2 381
Eee, как ми се искаше и аз да дойда на срещата, но с малкия заминаваме пак за 2 седмици - този път в родния ми град при маминка  Wink, да се разтъжа с родата и приятелките там...
Дамаянти, всеки път те хваля, ама какво да правя като рамките ти са жестоки  Hug
iguanka, много нежно и ефектно. Кой е този сладур на снимката?
gabby, хареса ми, само малко сенчици сложи ...

# 88
  • Мнения: 3 050
Eee, как ми се искаше и аз да дойда на срещата, но с малкия заминаваме пак за 2 седмици - този път в родния ми град при маминка  Wink, да се разтъжа с родата и приятелките там...

iguanka, много нежно и ефектно. Кой е този сладур на снимката?


Това е Кайо (Калоян)  Peace

Добро утро  Hug
Игуанке, много си продуктивна и красива бееее  Laughing А вие сте близки ли с майката на Кайо, та все негови рамки правиш? (пусто любопитство  Mr. Green)

Ще те чакам във Варна  Hug
Не сме близки в реалния живот -познаваме се от около 1 месец и то от форума покрай ФШ темата-тя ме помоли да й направя 1-2 рамки за Кайо и после аз се влюбих в това детенце и за това честичко правя рамки за него (по собствено желание) -просто е такъв симпатяга, а майка му толкова мила и такива красиви и качествени снимки има че няма как да не ми се прииска да им рамкирам някои моменти  Grinning Та това е историята  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Еееех, този Кайо  Heart Eyes ЛюбоФФФ ли бе да го опишеш - Игуанкеее, гаджето знае ли, че му изневеряваш  Laughing  Laughing Hug Heart Eyes Много е нежна рамката   bouquet

Аз последно и спирам за днес, че се улях  Embarassed Понякога ми става неудобно, че на моменти само аз поствам в темата  Embarassed


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/3/121?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F3%2F121

Общи условия

Активация на акаунт