хистероскопия - нужна ми е информация

  • 25 460
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
кой ще те оперира миличка?

# 16
# 17
здравей,persila !! Grinning

на 26.06.2007г минах по този път  и то точно при док.тюфекчиева и няма нищо страшно!вярно е,че притесненията няма да отминат докато не завършиш манипулацията,но..се опитай да си спокойна!
понеже и аз съм от черноморието по повод въпросите ти-аз си носих всичко/чаршафи,нощници,самобръсначка,чехли и т.н вкл. и машинка за комари/,но...като ти кажат да минеш през гардероба #2gunfireне минавай просто се качи на 6-тия етаж и няма да имаш никакви проблеми да си облечеш своя нощница ако желаеш!никой не ти обръща внимание с какво си!а техните нощници са просто ужас
 #Crazyвземи си и поне дрехи за 3 дни.болницата е под всякаква критика,но...лекарката е много добра в професията си.
единственото хубаво на тази болница е,че никой не ти прави забележки за нищо,има си и тераска на която лично аз си изкарах повечето време в цигарки,кафета и лафче.майка ми пък си влизаше без проблемно в болницата и отделението.

по въпроса за цените:не съм плащала нищо само 2 дневен престой около 7лв+15лв почерпка за сестрите макар,че съжалявам че съм ги дала/не ми е до парите/а просто никаква работа не са свършили освен,че 2 пъти ми дадоха термометър

долу преди хистероскопията е малко тягосно,но...няма начин!иначе анестезиолозите и опер.сестри са много внимателни и разбрани.гледай да не попаднеш на някакъв си д-р Гугутков/анестезиолог/,защото си иска пари като дава някакви си тъпи обяснения за здр.каса и фалшивите упойки. Twisted Evil
аз бях по здр.каса или клинична пътека и мога да ти кажа,че упойката беше супер./при мен беше пълна,защото се притесняваха,че може да има усложнения-така и стана/събудих се още в реанимация и дори си бъбрих със сестрите там.

май много дълго стана,но...нека всички на които им предстои да си имат понятие за какво става въпрос.
мога и още дълго да пиша,но...взема да ме хваща срам Embarassed,че много дърдоря!
дааа,аз съм голяма бърборана!
успех мила и не му мисли много-много!!! Hug

# 18
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ама пък е хубавец Гугутков,заслужава си парите,ако ще ти държи ръката и ще ти каже "лека нощ",хаха.
А това  за видовете упойки с и без пари като нищо да е вярно,има си значение.Но това не е най-важното.
  bouquet

# 19
здравей,Кукимявка!!!
Ама пък е хубавец Гугутков,заслужава си парите,ако ще ти държи ръката и ще ти каже "лека нощ",хаха.
А това  за видовете упойки с и без пари като нищо да е вярно,има си значение.Но това не е най-важното.
  bouquet
да хубавец е ,но...аз съм с 2 хирургически операции,1 лапаро,3 кюртажа  и 1 хистероскопия и независимо дали е сладур или не анестезиолога не съм имала проблеми с упойките(това зависи и от самия организъм) и най-вече какво ти вливат.
ами какво ще кажеш за д-р богдан младенов(анестезиолог пак) например?

аз съм страшно доволна от анестезиолозите които бяха на моето хистеро вкл.д-р младенов и един по-възрастен(около 40г-да ме прощава,че не обърнах внимание на името,но...не ми беше до това)
благодаря и на 2-та!супер посрещане в операционната!!!! Grinning

# 20
Преди малко си купих билет за София - довечера трябва да пътувам, но наистина много ме е страх. Как минава денят преди процедурата?

# 21
  • Мнения: 553
persila, стискам палци всичко да мине без проблеми  Praynig Praynig Praynig
Денят преди операцията минава най-точно казано в тоалетната  Mr. Green Дават ти очистително заради упойката. Но това се преживява, не е страшно. Вероятно ще ти пуснат и кръвни изследвания пак заради упойката.
Ако можеш, избръсни се в къщи, да не ти се налага да го правиш в болнични условия.
А за самата процедура са ти казали, нищо няма да усетиш, а после болката е като при мензис и бързо отминава. 
Аз мога да кажа за себе си, че бях в състояние да стана и да си тръгна няколко часа след процедурата, когато се освестих от упойката.

# 22
  • Мнения: 1 950
persila, спокойно бе момиче. Всичко ще е наред, няма нищо страшно, аз дори и болки като от мензис нямах, бях като пушка Laughing.  После ще се чудиш що толкова си се притеснявала.
Успех утре  bouquet

# 23
  • Мнения: X
щом др тюфекчиева ще те оперира няма от какво да се притесняваш.аз имам при нея кюртаж, хистероскопия и после и лапароскопия. и после забременях веднага.и сега има една хулава принцеска благодарение на докторката, на която съм благодарна цял живот.успех!

# 24
  • Близо до София
  • Мнения: 896
здравейте на всички,

надзърнах в тази тема, защото скоро и на мен ми предстои оперативна хистероскопия. Вашите съвети и споделянето на личния опит са ми от страхотна полза, а вярвам че не само на мен , но и на всички момичета които се интересуват от този въпрос. Благодаря на всички момичета, които споделят своя опит.
искам да ви попитам дали знаете нещо по въпроса - тази операция еднократна ли е, чували ли сте за случаи когато полипите се появяват отново? ако някоя от вас знае нещо моля да ми отговори.
успех на всички вас Hug

# 25
  • Мнения: 1 951
При мен, да чукна на дърво, за сега не е имало повторни проблеми (преди 2 години ми махнаха миома). За съжаление съм чувала и за такива случаи. Дано при теб не се наложи! Успех ти желая  Grinning

# 26
  • Близо до София
  • Мнения: 896
дано да е само веднъж Praynig
благодаря ти за инфото и за пожеланията Grinning

# 27
  • Близо до София
  • Мнения: 896
искам да споделя:
на 20 септември и аз минах през хистероскопия. Правих я в Щерев, всичко мина чудесно, след като ме отпусна упойката имаше лека болка като менструална, но мина бързо. на другия ден си отидох в къщи. Ако има момичета на които им предстои успех и да не се притесняват.
 Hug

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 16:57 от dessiko

# 28
  • Мнения: 1 951
Браво Десико, радвам се че всичко е минало добре  Grinning

# 29
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Браво Десико, радвам се че всичко е минало добре  Grinning
Благодаря ти!!!

Общи условия

Активация на акаунт