Знаете ли какво/КОГО видях 2

  • 53 884
  • 904
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Брех тая Маги Желяскова....много често я виждате.....

# 16
  • Мнения: 289
Брех тая Маги Желяскова....много често я виждате.....

Сигурно нарочно следи форумките, за да може после често да си чете името из темите  Laughing

# 17
  • Мнения: 289
Клипа наистина прилича на този от дуетната песен на Слави и Нели. Обаче на мен и песента и Невена ми харесаха  Hug

# 18
  • Мнения: 5 228
По въпроса с Маги Желязкова.. аз съм я виждала преди около 2 години. Освен, че ми хареса на външност беше и адски мила и естествена... и една от малкото хора, които са ми се извинявали, когато говорейки с мен са им позвънявали на мобилния...

Едно време тя живееше в нашия квартал - още преди да стане модел, може би родителите й живеят някъде тук. И тогава беше много красива, по-естествена.

# 19
  • Мнения: 2 897
Преди 3 дни на ул."Алабин" видях Маги Желязкова с още з млади жени.Явно бяха тръгнали на шопинг.

Тези дни бях на шопинг и се надявах тайно нейде да я зърна....но уви... Wink Laughing Whistling

# 20
  • Мнения: 6 417
Днес видях Жозефина в Мола  Misc Ghost

# 21
  • Мнения: 5 255
Видях Тишо - усмихнат както винаги /без Венета естествено/ в ресторант "На върха".

# 22
  • Мнения: 4 053
как се казваше оная кифла,дето ражда в ББ  newsm78
та,нея я видях с дъщеричката й (сигурно е станала 30 кила,много слаба бееееееее)  ooooh!

# 23
  • Мнения: 6 417
Светлана  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 053

 thumbsup
много слаба,но главата и беше....чудо,огромна

# 25
  • Мнения: 6 417
Няма да я видите, щото ходи дегизирана вече.  smile3506
Перфектната разпространителка на слухове и моя любимка. hahaha Joy
За протокола-вчера не съм слизала в тази посока, а Котарановска реши да инсинуира слухове за моя сметка.
Ма лошо нема. Mr. Green
Ай стига лъга. Вчера видях в БИЛЛА режисьорът Рангел Вълчанов. Беше по избеляла сива пижама и много ме е яд, че не го снимах.  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 7 418
  Миналото лято ,мисля,че видях Zorie(или друга жена много приличаща на нея newsm78) в един  градски рейс..Някакъв дядо почерпи детето и с шоколадова вафла. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 7 112
Днес видях прилична част от българската население да чака търпеливо пред ритуални зали.  Grinning

# 28
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
В четвъртък видях Преслава (много зле изглеждаше)...А вечерта попаднах на Галена....Този ден бях потресена просто...

# 29
  • Мнения: 2 897
  Миналото лято ,мисля,че видях Zorie(или друга жена много приличаща на нея newsm78) в един  градски рейс..Някакъв дядо почерпи детето и с шоколадова вафла. Rolling Eyes

Друга жена ще да е било.Детето тогава беше пеленаче още,а и вафли не ядем още Wink

Общи условия

Активация на акаунт