разочарована съм

  • 1 960
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 769
И аз в най-скоро време ще си взема миялна, просто не съм се наканила. Най-вече заради кличенето по 30-40 минути на мивката, които могат да се използват за нещо друго.
И моята ще е малка (Електролукс или Мидеа) - толкова място сме оставили под плота.
Във форума масово споделят, че е голям кеф да си с миялна, ще разбера скоро и аз. Peace

# 16
  • Мнения: 22 905
. Съмнявам се да е функция като предпрането при пералните, защото колкото и да са ми седяли съдовете неизплакнати в миялната, когато стартирам програмата миене примерно на 50 градуса всичко се измива идеално.

На моята пише,че е точно функция пред-измиване,за силно замърсена посуда/от тесто,след готвене/ или за чинии,оставени във миялната по-дълго.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
[Съмнявам се да е функция като предпрането при пералните, защото колкото и да са ми седяли съдовете неизплакнати в миялната, когато стартирам програмата миене примерно на 50 градуса всичко се измива идеално.
Не се съмнявай,точно така е описано в упътването. HugКакто вече казах-не съм я ползвала,защото и аз като си пусна някоя стандартна програма съдовете са измити идеално.Но пък честно казано- никога не съм ги оставяла да засъхват с дни за да ги изплаквам предварително.

# 18
  • Мнения: 4 202
Задължително обаче ползвам тази програма за миене на плодове и зеленчуци в големи количества.

Ох, веднъж и аз го пробвах тоя номер.
Мих марули в миялната, но тя се напълни с пясък.
Изчистих го уж, но при следващите 2-3 миения на чиниите имаше засъхнал пясък по тях  ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 715
Моята миялна има три програми - изплакване и два вида миене. Изплакването не ползвам, пускам я само на едната програма и вече 5 години работи като пушка. Купих си пералня с не знам колко си програми и екстри и дадох ужасно много пари, за да използвам две програми вече 3 години и чат-пат още една. Сега ме е яд, че не си купих по-обикновена пералня.
Не се ядосвай за такива несъществени неща и дано миялната ти ти върши добра работа дълго време.

# 20
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Хей, как може да се разочароваш, преди да си я ползвала ? Някой функции звучат гръмко, а всъщност .... Пробвай я първо пък тогава се разочаровай! newsm10
Относно фукцията "изплакване"  в моето упътване / за  марка Електролукс/ пише просто , че служи да изплакнеш чиниите от обяда, за да не засъхнат до вечерта , ако машината не е пълна и искаш да сложиш и тези от вечеря.

# 21
  • Мнения: 3 576
Това с многото функции е напълно излишно, наистина е само да се взимат повече пари на клиентите.
На миялната ползвам 2 програми - предварително плакнене и интензивно.
На пералнята 2 от 20 и незнам колко си.
От фурната отново само 2.
Gsm-a си го избирах скъп и натъпкан с екстри, а сега освен за разговор, будилник и чат-пат смс, за друго не го позлвам....
ТВ-то държах да е с PIP - ами не съм го пускала нито веднъж...

Мисълта ми е - радвай се на новата придобивка и не се ядосвай за ненужни дреболии.

# 22
  • Мнения: 544
Аз също съжалявах, че моята няма половин зареждане, понеже сме двама човека, но изчаквам на следващия ден и я пускам.Как я заобичах на секундата задето ми спестява толкова стоене пред мивката, защото това ми беше най-омразното.И сега не я заменям за нищо на света

# 23
  • Мнения: 459
Хей, как може да се разочароваш, преди да си я ползвала ? Някой функции звучат гръмко, а всъщност .... Пробвай я първо пък тогава се разочаровай! newsm10
Относно фукцията "изплакване"  в моето упътване / за  марка Електролукс/ пише просто , че служи да изплакнеш чиниите от обяда, за да не засъхнат до вечерта , ако машината не е пълна и искаш да сложиш и тези от вечеря.

Заинтригувах се с това изплакване. Значи ли това, че като оставя чиниите от обяда в миялната и чакам да я напълня с тези от вечерята, трябва да имам функцията изплакване?  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Хей, как може да се разочароваш, преди да си я ползвала ? Някой функции звучат гръмко, а всъщност .... Пробвай я първо пък тогава се разочаровай! newsm10
Относно фукцията "изплакване"  в моето упътване / за  марка Електролукс/ пише просто , че служи да изплакнеш чиниите от обяда, за да не засъхнат до вечерта , ако машината не е пълна и искаш да сложиш и тези от вечеря.

Заинтригувах се с това изплакване. Значи ли това, че като оставя чиниите от обяда в миялната и чакам да я напълня с тези от вечерята, трябва да имам функцията изплакване?  newsm78
Не трябва.
Хубаво е да се изплакват ако ще пускаш миялната чак на другия ден, за да не се вмиришат, обаче и тогава не е задължително. Колкото и да са били засъхнали съдовете, винаги всичко се измива добре. Само някоя много загоряла тава, се случва да не се е измила перфектно и то ако съм пуснала на 50 градуса.

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хей, как може да се разочароваш, преди да си я ползвала ? Някой функции звучат гръмко, а всъщност .... Пробвай я първо пък тогава се разочаровай! newsm10
Относно фукцията "изплакване"  в моето упътване / за  марка Електролукс/ пише просто , че служи да изплакнеш чиниите от обяда, за да не засъхнат до вечерта , ако машината не е пълна и искаш да сложиш и тези от вечеря.
Абсолютно!

Общи условия

Активация на акаунт