как да си взема болнични?

  • 6 723
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 617
Току що се връщам от лекар...бясна. Личната каза, че не е запозната със сроковете и ми даде направление за АГ. Отивам аз веднага да проверя как става прегледа, с час, без час....Докторката ме прие и каза "той болничния е най-лесната работа, ама вие не си почивате в това време.И аз съм жена, знам ги тези неща"  #Crazy Останах изумена, може би си мисли, че царевица ще копая. В това време влезе някакъв друг доктор и я извика. Тя посочва с поглед мен и му вика " ами това?". После каза да я изчакам отвън. Излязох и си помислих, дали това е лекарката която бих искала да следи бременността ми.Влязах в кабинета, взе си направлението от бюрото и си тръгнах. Просто ще си потърся друг лекар...

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз нещо не схванах проблема newsm78
Имала е предвид, че с кървенее /зацапване/ не трябва да се разхождаш ли? Ако е така, е права. Като прокървих, свекър ми ходи да говори с гинеколожката и да ми вземе болничния и го прави през следващите няколко месеца.

За неприемането в болница до 3 м, честно казано съм съгласна. Това е практика навсякъде по света. На този етап не може да се направи нещо, което да не може да се прави и вкъщи. Док. общо взето освен да назначи обичайната терапия, не може да направи нищо друго, а тя е утрогестан, магнезиев препарат, спазмолитик /но шпа, пепаверин.../, които могат да са под формата на таблетки, инжекции или система.  И нон стоп лежанее - никакво ходине, дори и седене. Друго май няма какво да се направи, когато бремеността е до 3 м.

В интерес на истината, когато лекарите знаят, че бремоността е след стерилитет, са много внимателни и правят всичко възможно. Нека не ги плюем. В САЩ и мн. други страни например не се предприема НИЩО при заплашващ аборт до 3 м.

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 17:18 от Лекси

# 17
  • Мнения: 651
Слави, това за неприемането в болница го провери пак. Аз съм с един мисед в 17г.с., в момента бременна. В 6 г.с. отидох с болки при гинеколога си и той ми каза ако прокървя веднага да му се обадя за да ме приеме в болница. Лекарят ми не ми е близък и това ме навежда на мисълта, че някой просто се опитва да те заблуди, защото не му се занимава. Желая ти успех. Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 617
Вече започвам да си мисля, че наистина може да ме лъже. Аз му повярвах, защото той следи предишната ми бременност в частният си прием, при него родих и му платих разбира се... знам ли? В понеделник ще си запиша час при друг лекар, защото и без това ми е притеснено, че не видя сърд.дейност.Уж каза, че е рано, но нещо не ми дава мира...Докато надничах на монитора аз даже бебе не видях а само плоден сак...

# 19
  • Мнения: 7 111
Поне ДжиПи-то има право да ти даде 7 дни. Помоли го и му обясни причината.   bouquet
Ползвай отпуската, ако се налага.
ЛКК може да издава до 180 дни, т.е. 6 месеца.   

Общи условия

Активация на акаунт