Хитрини за чистене на къщата за нови майки или По-чиста къща за 30 минути

  • 6 081
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Бу....ще се възползвам да знаШ Mr. Green

 hahaha Joy

# 16
  • Мнения: 1 924
Това с евтините мокри кърпички е доста добър вариант.С тях чистя всякакъв прах,а също и компютъра.На мен ми хрумна не толкова поради липса на време,колкото от чист мързел,а както знаем, мързелът подтиква към изобретателни идеи Laughing

# 17
  • Мнения: 441
Голям майтап!!! Joy

Бих добавила нещо не толкова забавно, но ми върши работа:

Чистя прах с бебешки по евтини кърпички - бързо, мирише добре, не миеш никакви парцали, които после трябва да сушиш и да им намираш място, не вреди на мебелите!!!

Снабдила съм се с няколко шарени и свежи коша за играчките, по малки и голям - прибирам играчки за 3 минути, даже по-малко.

Без килими - чистя паркета с подочистачката за минути!

А не съм единствената значи  ooooh! Whistling

# 18
  • Мнения: 4 496
 PartyОбичам мокрите кърпички!!

# 19
  • Мнения: 2 774
Секрететна хитрина 1: Заключени врати
Ако стаята очевидно не може да бъде вкарана във форма за 30 дена, още по-малко за 30 минути....
А аз си мислех че само удома има такава стая   Embarassed
 smile3501 за статията

# 20
  • Мнения: 230
Дааа това с фурната и коша за играчки съм го правила. Работи! Обаче с мръсните дрехи на простора - ей това ме утрепа  yesyes. Браво маме! Как не съм се сетила досега Joy Joy

# 21
  • Мнения: 133
Секрететна хитрина 1: Заключени врати
Ако стаята очевидно не може да бъде вкарана във форма за 30 дена, още по-малко за 30 минути....
А аз си мислех че само удома има такава стая   Embarassed
 smile3501 за статията

Нашата стая беше" тайната стая" и никой не влизаше вътре.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 877
 Joy ставам да чистя фурната  Mr. Green

# 23
Секрететна хитрина 1: Заключени врати
Ако стаята очевидно не може да бъде вкарана във форма за 30 дена, още по-малко за 30 минути....
Аз на нашата и викам стаята с духовете(не я заключвам)-когато някой гост все пак я погледне казвам че не я оправям защото ме е страх и че постоянно се чуват шумове и не влизам там. Laughing(Ама наистина се чуват някакви шумове).Иначе по-рядко я разтребвам,защото не я ползваме,а не защото има духове,де. Laughing

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Страхотни идейки,не ми се случвало да разтребвам толква бързо,но ако се наложи сега вече ще съм много подготвена!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз на нашата и викам стаята с духовете(не я заключвам)-когато някой гост все пак я погледне казвам че не я оправям защото ме е страх и че постоянно се чуват шумове и не влизам там. Laughing(Ама наистина се чуват някакви шумове).Иначе по-рядко я разтребвам,защото не я ползваме,а не защото има духове,де. Laughing
Абе да не сте завъдили мишки?  Joy

# 26
  • Мнения: 274
Добре се посмях, идеите са супер. Добре, че не ми се налага да чистя, защото подобни хитрини няма да са ми по вкуса - все някога ще трябва да изчистя качествено. Laughing

# 27
  • Мнения: 1 269
 smile3555 а стига бе,егати хитрините tooth

# 28
Аз на нашата и викам стаята с духовете(не я заключвам)-когато някой гост все пак я погледне казвам че не я оправям защото ме е страх и че постоянно се чуват шумове и не влизам там. Laughing(Ама наистина се чуват някакви шумове).Иначе по-рядко я разтребвам,защото не я ползваме,а не защото има духове,де. Laughing
Абе да не сте завъдили мишки?  Joy
Е,това ме обиди. Cry

# 29
  • Мнения: 19 300
 Joy Joyстрахотна статия Joy
аз разчиствам,пъхайки всички дрехи накуп в гардероба.

Общи условия

Активация на акаунт