Въпросче към мамите, гледащи куче и бебе

  • 2 254
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 347
А няма ли много да се шашне кучето, ако бъде пратено някъде и после, като се върне - хоп, някакво малко врещящо същество?!

# 31
  • Мнения: X
Ей снощи как се ядосах.
Един "приятел" седна да ми обяснява, че нямало да се оправим с кучето и детето. Не можело двете на разходка, кучето ревяло и виело пред вратата и т.н. И "опитът" му е с малоумната булонка на майка му, която е злобна и неподатлива на дресировка. И си представи възгледите като загриженост. Малко започна да ми писва от "доброжелатели".  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 445
А може ли някой де сподели опита си с котка и бебе. Как се справяте с космите, защото лятото е просто ужасно. Моето бебе го чакаме през февруари и точно когато дойде време да лази ще бъде лято и сигурно както и сега, цялата къща ще е в косми. Не знам как ще се справя, та някой ако има опит с котка и бебе да сподели.

# 33
  • Мнения: 14
Ние отгледахме малката заедно с  Мумба и Лаши. Никога не сьм у4ила ку4етата да не влизат в детската.Когато дойде малката те сами се изнесоха от там. Имат вси4ки необходими ваксини и 4есто са на преглед. Никога не сме имали инциденти но когато беше бебе времето което прекарваха заедно беше стого контролирано от тати. Сега са неразделни дори ми помагат. Когато сме на двора и малката се отдале4и много Мумба става пред нея прави полукрьг и и дава др. посока.

# 34
  • Мнения: 14
Забравих да кажа 4е те добре разбират кое е и 4ие е бебето  и много внимават да не грешат за да не им се караме. За хигиената не мисля 4е изисква пове4е грижи според мен с или без ку4е щом има бебе трябва да е 4исто.

Общи условия

Активация на акаунт