колко време ходихте преди да решите да се ожените???

  • 6 077
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 929
Ходихме 7 години, но всъщност живяхме заедно, на семейни начала тези 7 години. Не ставаше въпрос за това да се решим, а да намерим средства за сватба. Чувствахме се женени още от самото начало, така че... Просто като забременях, решихме, че е крайно време да озаконим съжителството си.

# 46
  • Мнения: 1 483
И ние 5 години и полвина на семейни начала.И моят мъж реши да се оженим Crazy

# 47
  • Мнения: 399
На 6-я месец живеехме заедно,а година по-късно се оженихме! Значи 1 г и половина!

# 48
  • София
  • Мнения: 2 132
Ние сме заедно от 9 години, от една имаме апартамент, който е и на двамата, от една година сме и сгодени, но за сватбата има време  newsm53

# 49
  • Мнения: 678
9 години. Тъкмо бях решила, че връзката ни се е изчерпала и кариерата ми е по - важна и хоп - бременна - наложи се да се оженим, щото никой не искаше да чуе мойто мнение, че и без брак може. Сега  не съжалявам.

# 50
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
месец ,след като се запознахме определихме дата за свадба ,и след 4 месеца вече бях семейна.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 552
На втората седмица след запознанството ни, той ми предложи и аз се съгласих. На третия месец бях бременна, на  7-я м. омъжена и на годишнината на нашето запознанство дъщеря ми се роди. Тази година правим 12 от зап-то ни с достатъчен брой деца.

# 52
# 53
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
5 години  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 441
Годежа беше 3 месеца след запознанството,а сватбата след още 4 месеца.Заедно сме вече 11 години  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 035
Запознахме се на 23 06 2000г.В края на октомври разбрахме че чакаме дете(абсолютно желана бременност и от двете страни) Оженихме се на 10 02 2001г. и от тогава съм най-- щастливата жена и майка.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 225
6 години

# 57
  • Мнения: 4 167
1 година

# 58
  • Мнения: 1 312
10 години. Всъщност, "ходихме" не е много точно, защото ние си живеехме заедно и на практика си бяхме смейство много преди да подпишем. Забременях и това беше поводът да сключим брак, иначе и досега сигурно щяхме да си живуркаме в разврат hahaha
Значи все пак те е направил почтена жена Joy

По темата-година и 2-3 месеца.После заживяхме заедно и се сгодихме.Точно година по-късно се оженихме.Тази година се навършват 13 откакто сме заедно ShockedМъжа ми имал чувството,че откакто се е родил все за мен е женен Mr. Green.

# 59
  • Мнения: 78
От 12 год. и сигурно така щяхме да си караме ако не бях забременяла  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт