за признаци при ранна бременност

  • 59 918
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 323
Честито и от мен,лека бременност  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 700
И от мен честито.   bouquet

Дано повлечеШ крак.
 Praynig


Лека и успеШна бременност ти желая.   Hug

# 17
  • Мнения: 2 309
За пръв път чувам,че бременност се потвърждава преди закъснение Shocked
Както и да е,честито!!!  bouquet

# 18
здравейте отново, значи 1-во, лекаря се казва Панайотов и ми е лекар от няколко години ,аз ходя при него всеки месец (на прегледи) ж своге, иначе има 2 кабинета и в София.
 2-ро - аз не ви го споделих с лоши чуства. просто съм щаслива и понеже от доооста време ви чета и ви чуствам близки.
симптоми не съм имала, освен пъпките ,за които попитах , но си мислех че предменструални.
след това(както написах по горе) отидох при лякаря ми заради адски силни болки в единя яйчник и тои ме видя и каза че съм ще имам бебе. също ми каза след 1 седмица да отида пак за да потварди. за термин не сме говорили . а не е ли много рано все пак Simple Smile

# 19
и благодаря на всички , които са сапричастни към моето щастие. все пак при мен стана на 2рия месец. и пак на всички тези пожелавам да им се случи още този месец или наи-късно другия Simple Smile Peace Peace Peace
 БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

# 20
  • Мнения: 4 700
Отново честито.   bouquet


Не ти ли каzа в коя седмица си? Достатъчно е да имаШ zакъснение, zа да ти каже дали си бременна.   bouquet

# 21
# 22
  • Мнения: 4 700
Предполагам, че си в 5 г.с. Брой се от първия ден на последната менструация. Това оzначава, че оплождането става преz третата седмица.  Peace

# 23
Имам едно питане, ако ви се струвам досадна не ми отговаряйте !!!!

гърдите ми са настрахнали и постоянно под напрежение , има болка но не  много силна....  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
това нормално ли е????

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Нормално е!  Wink
От хормоните доста промени ще настъпят.

# 25
много кофти  Sick Sick Sick Sick Sick


но нали все пак е оправдано


БЛАГОДАРЯ ТИ

# 26
  • Мнения: 4 700
Неприятно е, но поводът е приятен.  Mr. Green   bouquet

# 27
Здравейте!!!Прегледах темата ви и реших да се допитам до вас,защото имате по-голям опит!Аз и приятеля ми се опитваме от 9 месеца да си имаме бебе,но за жалост до сега нямаше резултат!!!На мен по принцип ми идва на 15-16 но този път ми закъснява,направих си тест вчера сутринта но беше отрицателен   ,но причината поради която ви пиша е,че от няколко дни постоянно ме обливат топли вълни и имам чувството,че съм с 40 градуса температура,гърдите ме болят ужасно и имам болка ниско долу в корема която се получава от време на време и е все едно че ще ми доиде а да не говоря,че почти през целия ден ми се гади,но не повръщам!И забравих аз като стана първата ми работа е да пия кафе и да изпуша няколко цигарки,но през последните 2-3 сутрин немога,щом запаля цигара получавам страшно сърцебиене и задушаване,това никога не ми се е случвало!                                                                                                                                                                                     Е това е моята кратка историика!Надявам се да ме посъветвате!Благодаря!
 
 
 

# 28
аз също не съм много компетентна (много съм зелена още) , но мога да те посъветвам следното : направи си пак тест.ако не е положителен и до 10тия ден от закаснението не ти е дошло отиди на лекар. а тези признаци ги имах и ги имам и аз, но за щастие оше не ми се гади Simple Smile

# 29
Благодаря!Хубаво е да чуеш нещо окуражително,когато толкова време чакаш нещо толкова хубаво!Аз ще се надявам този път бебо да е станал,а на тези които очакват същото им пожелавам много търпение и късмет от сърце!Ако някои е имал подобни проблеми като моите по горе,нека пише.Благодаря ви още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт