кажете си мнението

  • 1 504
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ви за мненията!  Но според мен , не трябва така да се играе с едно дете! Има толкова много и разнообразни други начини за игра.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят мъж не би посмял да ме остави 3 седмици без секс Crazy
Ако детето не е бебе- няма защо да се притесняваш. Моите си умират от кеф баща им да ги върти във въздуха. А нали са две, та понякога му разказват играта Mr. Green

# 17
  • Мнения: 326
Успокой се и се довери на мъжа си. Ако пък не можеш, ще намериш подходящ момент да говориш с него много внимателно. Само спокойно, наистина може да се изнервя от това, че му правиш забележки за детето....нали е казал, че той все пак му е баща. Не се натоварвай излишно.
Успех.

# 18
  • Мнения: 1 172
Благодаря ви за мненията!  Но според мен , не трябва така да се играе с едно дете! Има толкова много и разнообразни други начини за игра.
А детето как реагира на тези игри? Забавлява ли се?
И аз не одобрявам игрите на мъжа ми с детето, и считам някои за откровено екстремни, но пък малкият се забавлява, баща му е до него и е достатъчно голям, да прецени какво прави. Та мисля, че понякога ние, майките, сме по-страхливи. А децата имат нужда от екстремните игри и те са им по-полезни от внушаването на страхове (което бихме постигнали ние, ако само ние решавахме как да играят хлапетата). Ако мъжът ти е разумен и детето се радва, къде е проблема.
А иначе, белите стават и без да е екстремна играта. Аз пък мога да ти кажа, че 2 пъти синът ми е падал много сериозно, и двата пъти при съвсем безобидни ситуации, докато е бил с мен. 

# 19
  • Мнения: 1 564
Просто е станал с гъза напред Laughing Всеки си има моменти на лошо настроение. Ти нямаш ли?
Точно. Ако мъж ми се травмираше всеки месец, когато в пристъп на ПМС, го правя на салата, досега да сме се развели 16 пъти. В такива моменти на безпричинна нервност на партньора единствената правилна тактика е "през едното влязло, през другото излязло" Laughing
newsm10

# 20
Моят мъж не би посмял да ме остави 3 седмици без секс Crazy
Ако детето не е бебе- няма защо да се притесняваш. Моите си умират от кеф баща им да ги върти във въздуха. А нали са две, та понякога му разказват играта Mr. Green


Относно секса, не е възможно, защото имам раничка на шийката на матката и ми я мазаха с лекарство, и за секс и дума не може да става по-изричното предупреждение на гинеколога ми.  И като бебе го въртеше, сега го хвърля високо, но като го хвърля малкия прави различни движения и има секунди в които не е в ръцете на мъжът ми. А това тази сутрин беше върхът, защото ако не бях близо да поема другата ръчичка щеше да я натисне.
Нормално вие не сте били свидетели на това което аз видях и че той не се съобрази какво може да причини на детето. Благодаря ви за мненията пак. Peace

# 21
  • Мнения: 263
Ами за детето: не реагирай ти! Ако баща му е по-груб детенцето само ще се разплаче или ще отреагира: тогава се намеси! Така няма да може да ти каже, че ти си внишаваш и/или измисляш!

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Относно секса, не е възможно, защото имам раничка на шийката на матката и ми я мазаха с лекарство, и за секс и дума не може да става по-изричното предупреждение на гинеколога ми.  
Ние сме карали и месеци без "такъв" секс, но има алтернативни варианти.

# 23
  • Мнения: 5 539
Чувала съм, че игри с подмятане и хвърляне са опасни, когато детето е още бебе.Можело да се стигне до фатален изход дори. Но за по-голямо детенце е много забавно. Моята дъщеря на 3,6 г. не оставя баща си на мира, само го врънка да я хвърля и върти из въздуха.

За секса - мъжът ти би трябвало да ти влиза в положението. В края на краищата през този месец на въздържание за двама ви той може да се самозадоволява, а на теб сигурно и това ти е забранено. Не го жали чак толкова Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря ви за мненията!  Но според мен , не трябва така да се играе с едно дете! Има толкова много и разнообразни други начини за игра.

Д, например шах, белот, защо не и сварка Wink
Сега сериозно - мъжките игри много се харесват от децата. Мъжът ми също размята Дани като парцалена кукла (аз гледам да не присъствам в стаята в тези моменти, защото ми става страшничко) и той обожава това. Не го оставя вечер дори да хапне спокойно, а само го дърпа да ходят да се "бобят" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт