Какво сте готови да жертвате в името на красотата и самочувствието?

  • 2 509
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Аз бих жертвала всичко.  Embarassed

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Храната жертвам, храната-а-а-а.  ooooh!
Това, да закусвам препечена филийка (недай боже пържена  Laughing) с нещо си и една голяма чаша какао, например. Защото закусвам само плодове.
От години не вечерям също така.
Не ям вредни храни.
Е, това ако не е жертва за лакомница като мен.  Confused

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
Нищо не жертвам. Не се и замислям!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Храната жертвам, храната-а-а-а.  ooooh!
Това, да закусвам препечена филийка (недай боже пържена  Laughing) с нещо си и една голяма чаша какао, например. Защото закусвам само плодове.
От години не вечерям също така.
Не ям вредни храни.
Е, това ако не е жертва за лакомница като мен.  Confused


Ти значи ядеш веднъж на ден?  ooooh!
Сигурно е мъчително.


Аз  нищо не жертвам.
Красотата ми засега не изисква особени грижи.
Като родя обаче ще се "жертвам" да спортувам, защото хич не ме влече.

# 19
  • Мнения: 5 577
 Grinning Олее Карен, три деца?  Hug

П.П. Простете за офф-а.

# 20
  • Мнения: 544
Не съм готова нищо да жертвам за красотата и най вече пък почивката си , може би финансови средства, но то си е в реда на нещата

# 21
  • Мнения: 22 433
Докато на човек не му се наложи да жертва нещо, едва ли се замисля на какво е готов. )
Но, примерно едно време стоях по 7дни на вода, само за да изглежда перфектно и да се пъхна примерно в 1номер по-малки дънки. )
И разни такива неща от сорта. )

# 22
  • Мнения: 526
Ако се налага,в името на добрия външен вид бих спазвала диети,бих спортувала по-активно,ще отделям повече време и средства за външността си...Единственото,което никога няма да направя,е да се подлагам на агресивни естетични процедури-примерно лифтинг или липосукция SickОтделен въпрос е,че не мога и да си го позволя на тоя етап Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 309
Трудно ми е да отговоря,защото за да постигна добър външен вид,всяко усилие си струва...Не го наричам жертва!

# 24
  • Мнения: 3 036
Самият въпрос провокира!"Какво сте готови да жертвате......" Да се грижиш за себе си "жерва ли е? " Не мисля! ТОВА ГО ДЪЛЖИ ВСЯКА ЖЕНА НА СЕБЕ СИ за самочувствие!(а не жертва)

# 25
  • Мнения: 2 427
Удобството.
Много често ми се случва да не се чувствам комфортно в името на красотата.Тесни панталони прерязващи на две,токове или тесни обувки,неудобни прически,от които имам чувството че цяла нощ скалпа ми пулсира и пр.садо мазо изпълнения.Но напоследък изхитрях и все по-рядко се мъча за да изглеждам добре.С годините все повече залагам на удобството и по-малко на фасона. Sunglasses

# 26
  • Мнения: 217
      Е, въпросът е ясен...   Mr. Green
      Искам да знам, защото забелязвам у себе си старание да полагам все повече грижи и вече май за друго не ми остава време.  ooooh!   А иначе бих жертвала време и средства, но не и спокойствието и настроението си.
      Как са нещата при вас? Вие сте на ход!

Самочувствитето би трябвало да идва от това, дето ти е между ушите. "Тунингът" е въпрос на навик и чак пък до "жертви" да води.... Голямата "жертва" да теглиш една кола маска или една пила на ноктите или да направиш един крос в парка. Виж, по-сложното е другото, щото ако си даваш пространството под буклите под наем, за какво самочувствие може да иде реч?!

# 27
  • Мнения: 2 811
      Е, въпросът е ясен...   Mr. Green
      Искам да знам, защото забелязвам у себе си старание да полагам все повече грижи и вече май за друго не ми остава време.  ooooh!   А иначе бих жертвала време и средства, но не и спокойствието и настроението си.
      Как са нещата при вас? Вие сте на ход!
правя това, което ми носи дългосрочни позитиви - ежедневен спорт-йога фитнес, плуване, здравословно хранене , пия витамини за кожа и коса, маски за лице и коса, хубава бяла козметика и редовна епилация.
 другото го броя за несериозно и го правяя, когато има време и съм на кеф/досега не съм имала време и не съм била на кеф/ Simple Smile така, че нищо не жертвам - само инвестирам  дългосрочно в здравето си.
За здравето, хубавата кожа, хубавата фигура и здравите зъби давам всичко, но за разни флинтифлюшки-педикюри маникюри кичури мичури ,солариуми ,сешоари и тн - само когато има мноого специален случай. Не бих се занимавала.
"грим" слагам, когато излизам на първите три-четири срещи с мъж  или когато ще се снимам:))) Не за друго, но после обикновено пова да ме мързи. Явно съм от "занемарените" и практични мацки.
А , единствените ми скъпи дрехи са бельото ми и,обувките ми и банските ми:)

# 28
  • Мнения: 2 811
Самият въпрос провокира!"Какво сте готови да жертвате......" Да се грижиш за себе си "жерва ли е? " Не мисля! ТОВА ГО ДЪЛЖИ ВСЯКА ЖЕНА НА СЕБЕ СИ за самочувствие!(а не жертва)
На мен пък почва да ми се струва страно това с дълженето. Сякаш няма други по важни неща от това непрестанно "грижене" за себе си. все пак в грижата за себе си никога не се подразбира театър, книжка или пътуване, а непременно маникюр и фризьор.

# 29
  • Мнения: 4 770
Самият въпрос провокира!"Какво сте готови да жертвате......" Да се грижиш за себе си "жерва ли е? " Не мисля! ТОВА ГО ДЪЛЖИ ВСЯКА ЖЕНА НА СЕБЕ СИ за самочувствие!(а не жертва)
На мен пък почва да ми се струва страно това с дълженето. Сякаш няма други по важни неща от това непрестанно "грижене" за себе си. все пак в грижата за себе си никога не се подразбира театър, книжка или пътуване, а непременно маникюр и фризьор.
   Не мисля, че въпросът ми провокира. Още повече, че не е зададен с такава цел. Не наричам "жертва" обикновеното поддрържане, по-скоро е интересно какво по-екстремно бихте направили и докъде бихте стигнали...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт