ФОТОГРАФИЯ - 12

  • 16 261
  • 538
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 961
Миме аз си харесах слънчогледите:) Много харесвам слънчогледи Wink Добре си ги заснела...само дето тук-таме си им поорязала малко листенцата;)


Ето тук качих няколко увяхващи крема:
http://amberka.multiply.com/photos/album/25

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 22:29 от amber

# 466
  • NY
  • Мнения: 209
много хубави слънчогледи  Heart Eyes.....малко ярката светлина ги е прегорила , но иначе са с настроение
навяват ми спомени от детството, как чоплихме семки от питите седнали на тротуара .... Hug

абе , жегата ми е размекнала мисленето.....трутоар или тротуар се пишеше, 5 минути го мисля  ooooh!

# 467
  • Мнения: 2 109
тротоар Simple Smile
мими пак е снимала с новия апарат Simple Smile

# 468
  • Мнения: 1 584
Ето няколко снимки за коментари и корекции и от мен









# 469
  • Мнения: 2 109
maira, можели пак аз Mr. Green ? понеже от снощи ги гледам тия снимки...

първата.... цялата серия с ръцете ми направи впечетление... каква е историята там?
иначе тази: малко е прегоряла твойта ръка. бих клъцнала част от фона, да не е така централно, и ако можеше пръстите да са разположени нагоре по диагонал.
втората ми е перфектна.
третата: само Ясмин и шадравана... клъцни го онова девойче... само разваля кадъра Mr. Green (на мен пък това май ми е любимата имотикона)

# 470
  • Мнения: 1 584
Кали, детската ръчичка просто беше в парка на Лувъра. Имаше серия от ръце така направени - например тези двете.




Детската беше самичка оставена и така самотна ми се стори, че това с моята ръка ми беше първия инстинкт. А и моята фурия 1сек не стои мирна и е много трудно да снимам моята с нейната ръка така - а много ми харесва комбинацията малка и голяма ръка Simple Smile

Виенското колело.. - вървяхме 1ч за да го снимам - успях да накарам 2ма мъже да отидем до него в 1ч през нощта  Crazy Снимала съм от ръка - забравихме статива Sad

На басейна много исках да я снимам сама до фонтанчето - ама децата там като я видяха и я заобиколиха веднага и не я оставиха сама изобщо Simple Smile

# 471
  • Мнения: 3 810
но иначе са с настроение

мими пак е снимала с новия апарат Simple Smile

Миме аз си харесах слънчогледите:)

Аууу, мерси!!!

Аз тия дни бях в ужасно настроение, та съм учудена че се е получило нещо.
Бях много впечатлена от пеперудите- идваха една след друга- различни, за да успея да ги снимам една по една... Laughing
Но от бързане да не пропусна някоя, май станаха много централни... newsm78

Майра, страхотни ръце!!!!

# 472
  • Мнения: 2 109
maira, изгониха ме от компа и чак сега се връщам... да си продължа... на мен още снощи ми харесаха ръцете Simple Smile

последната снимка ъ връхтът!!!!! само от дясно кропни ръката висяща във въздуха.

мими, гушки!!! да се усмихваш! Simple Smile

# 473
  • Мнения: 2 961
Майра тези с ръцете не са лоши,но според мен ще са по-добре ако ги кропнеш така че да не се вижда отрязаната им част.Така ми стоят някак като нахвърляни .Аз исках да пробвам да видя как ще стане,но не си дала линк към по-голям размер  Confused

# 474
  • Мнения: 1 584
Ей тук е целия албум. Аз както си признах в предната тема, освен едно ИрфанВю за гледане нямам нищо за обработка Embarassed

# 475
  • Мнения: 3 810
на мен ужасно ми харесаха като ръце, но като кадриране- ако можеш Майра пак ги снимай. На мен пък ми стои по- интересно като разхвърляни newsm78
По- необичайно е дори само като скулптура Thinking

Но отивам да позяпам все пак албума и ако ми разрешиш може да взема и да си поиграя с някоя твоя ръка  Wink

# 476
  • Мнения: 1 584
на мен ужасно ми харесаха като ръце, но като кадриране- ако можеш Майра пак ги снимай. На мен пък ми стои по- интересно като разхвърляни newsm78
По- необичайно е дори само като скулптура Thinking

Но отивам да позяпам все пак албума и ако ми разрешиш може да взема и да си поиграя с някоя твоя ръка  Wink

Разрешавам разбира се - както казах няма ме в обработката и ще ми е интересно какво ще се получи. За снимането пак - нямам възможност точно сега, Париж ми е на 3.5ч с кола, а за съжаление следобяда съм ангажирана hahaha

# 477
  • Мнения: 2 109
айде сега... само гледаш да се измъкнеш... марш да снимаш! ей го къде е! Joy
майра!!! едно букетче? хванала ме е лигнята.
влизам в час, няма да ти досаждам поне час и половина!

# 478
  • Мнения: 3 810
калина, ти и сега ли преподаваш? ooooh!

Майра, много съм разочарована- такива хубави ръце, а да ги щракнеш само по 1 път Crossing Arms. Аз бих изщракала поне 10 различни ъгъла. Hug
Но пък много ми хареса как Париж е под малчо...ще видиш в албума си де Wink

# 479
  • Мнения: 2 109
калина, ти и сега ли преподаваш? ooooh!
мда... на тръстиката съм яко... днес от 11 до 9 вечерта.... досаждам в междучасията.

Общи условия

Активация на акаунт